KOTOR 2

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

KOTOR 2

Post autor: Infernal Puppet »

Ukończyłem wczoraj właśnie w/w grę, i nie powiem, jestem nią zachwycony. Fabuła ( Jedi to jednak hipokryci), NPC-e (szczególnie Kreia, jeju, ta stara wiedżma była trudna do uzyskania wpływów ), mechanika, no brakowało w zasadzie tylko takiego zwrotu akcji (wszyscy wiemy jakiego :wink: ) jak w jedynce. 50 godzin bardzo (zazwyczaj) przyjemnej rozrywki. Grałem oczywiście z modem przywracajacym to co z gry studio wycieło by przyzpieszyć premierę.

Tym niemniej mam jednak kilka, małych bo małych, ale jednak, niedostytów związanych z fabułą. Czy inni forumowicze którzy ukończyli też grę podpowiedzą coś niecoś na te pytania (albo chociaż nakieruja na strony na których można się dowiedzieć coś więcej ) :

Wątek robotów z serii KH-50 i 51. Ok, pod koniec gry zamykany nawet fabrykę w której są produkowane, ale skąd się wogóle te blaszaki wzieły, z czyjego pomysłu ? Kto zlecił ich konstrukcję, a potem dalszy rozwój od modelu 47 ? Goto ? Czerka ? I czemu dalsze modele stawały się coraz bardziej napełnione morderczymi algorytmami ?

Jak zakon jedi się odbudował po tym, jak tak czy inaczej, niezależnie od strony mocy po której gramy, rada Jedi zostaje właściwie całkowicie unicestiona ?

Co w zasadzie zaszło w czasie wojny na Malanchor V ? Czemu planeta była tabu dla Mandalorian ?

I kim w zasadzie są mandalorianie ? Rasą ? Czy raczej grupą wyznajacą wspólną filozofię "silni rządzą, słabi służą" ?

Co w zasadzie stało się z Revanem ? Bo widzę, że fabuła dwójki nie czyni żadnego z zakończeń jedynki kanonicznymi...Czy MMO w jakiś sposób kontynułuje jego wątek ?

Co się działo po zakończeniu gry z Bao-durem i droidami ?
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

ODPOWIEDZ