[Pruszków] Galaktyczna liga #14; 9th Age; 11.11.15-09.12.15

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

[Pruszków] Galaktyczna liga #14; 9th Age; 11.11.15-09.12.15

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

W imieniu załogi sklepu "Galaktyka Gier" w Pruszkowie, zapraszam do udziału w czternastej lidze WFB, a w zasadzie pierwszej lidze 9th Age :)


Regulamin ligi.

1. Liga startuje w dniu 11 listopada 2015r i będzie trwać 4 tygodnie.
2. W każdym kolejnym tygodniu, uczestnicy zobowiązani są do rozegrania 1 bitwy i zgłoszenia wyniku, zgodnie z harmonogramem, który zostanie stworzony po zamknięciu listy uczestników.
3. Zgłoszenia do ligi wraz z namiarem na siebie (e-mail, tel) i rozpiską w formacie tekstowym, wysyłamy na: szczepan.kalisiak@gmail.com (zgłoszenia do 10.11.2015). Wyniki wysyłamy na ten sam adres. Namiary będą dostępne dla wszystkich uczestników ligi.
4. Wpisowe do ligi to 20PLN, które wrzucamy do przepastnej skarbonki u obsługi sklepu. Całość wpisowego przeznaczona będzie na nagrody.
5. Zachęcam do korzystania z przestrzeni i bogatego wyposażenia sklepu :)
6. Przewidziane są nagrody dla top3 ligi
7. Rozgrywki nie zostaną zgłoszone do Polskiej Ligi WFB
8. Gramy zgodnie z poniższymi zasadami:
- 9th Age, v.0.9.0: KLIK
- rozpiski na 1500pkt (patrz: zasady 'Warbands')
- stoły 4'x4', w 3 losowych ćwiartkach stołu ustawiamy losowo 1 las, 1 budynek/impass, 1 wzgórze, a nastepnie d3+1 dodatkowych elementów terenu, wszystko zgodnie z paragrafem 'Build the battlefield'
- progi punktowe
0-99: 0
100-299: 1
300-899: 2
900+: 3
- boczne strefy w rozstawieniu 'Flank Attack' 12"
- niezgłoszenie wyniku traktowane będzie jako obustronne -300VP
- BYE lub walkover (w przypadku nierozegrania bitwy z winy jednego z graczy) skutkuje wynikiem +300VP
9. Stoły rezerwujemy poprzez: sklep@galaktykagier.com
10. Wyniki zgłaszamy mailowo, na adres: szczepan.kalisiak@gmail.com, lub w ostateczności telefonicznie na 667 567 679, przez wynik rozumiem różnicę w VP
11. Wszelkie terminy będą przestrzegane bezwzględnie, co do minuty :)

Tabela ligowa: KLIK
Rozpiski: KLIK

Zgłoszenia:
1. Kuba Słabicki R
2. Paweł Gąsiewski R
3. Grzegorz Oleksik
4. Filip Głowacki
5. Tomasz Rosłoniak
6. Zenek Padewski R
7. Michał Głowala R
8. Błażej Luberadzki R
Ostatnio zmieniony 12 lis 2015, o 12:28 przez Bearded Unclean 'Un, łącznie zmieniany 5 razy.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Brat Tomasz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Brat Tomasz »

nareszcie się wyjaśniło. +1 ze słonecznego Pruszkowa :-)

grzeol
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Piastów

Post autor: grzeol »

zgłaszam się

Awatar użytkownika
Elvis is (un)dead
Oszukista
Posty: 796

Post autor: Elvis is (un)dead »

Słabo wygląda to z frekwencja, ale zgłaszam się, rozpe dostarcze w terminie

Zenmen
Plewa
Posty: 8

Post autor: Zenmen »

Ja też sie zgłaszam. Mam nadzieję, że do późnych godzin wieczornych 10.11. można przesłać rozpiskę i że się wyrobię.

ironhead
Chuck Norris
Posty: 458

Post autor: ironhead »

Na pewno rozpiski pod 0.9.0 ? Czy już na nowe 0.9.1(2) ?

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

0.9.1, szybko wrzucają aktualizacje...
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

A co mi tam; ) tez sie zglaszam.rozpe wysle jutro choc wolal bym ja wyslac 11.11
, miec caly dzien w srode by sobie wszystko poplanowac
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Myslałem, że będziesz na marszu... ;)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Mam służbę.
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Widzę, ze tempo zmian w zasadach jest zastraszające, dlatego ustalmy, że rozpiski muszą być legalne z jutrzejszymi wersjami podręczników armii.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Gowa-san
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41

Post autor: Gowa-san »

Moje zgłoszenie poszło.

Szybkie pytanko:
Rozumiem, że do każdej gry stół budujemy losowo, zgodnie z zasadami BUILD THE BATTLEFIELD.
A czy losujemy również DEPLOYMENT TYPES oraz SECONDARY OBJECTIVES?
Gram w grę!

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Tak, to są elementy kazdej rozgrywki.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Zenmen
Plewa
Posty: 8

Post autor: Zenmen »

Przesłałem zgłoszenie.
Pytanie czy jest jakiś limit na poziomy magów/liczbę czarów jak to bywało poprzednio w formatach?

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Nie ma, gramy na pełne zasady 9th age.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Niektórzy zapomnieli o wysłaniu rozpiski w terminie...
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Gowa-san
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41

Post autor: Gowa-san »

Można by prosić o aktualizację zgłoszonych w pierwszym poście z adnotacją, kto wysłał poprawną rozpiskę?
Bo nie dostałem odpowiedzi na maila i nie wiem, czy nie chodzi przypadkiem o mnie :(
Gram w grę!

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Aktualizacja, poprawne rozpiski oznaczone 'R'.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Wstrzymaj sie z tabela.do wieczora wyślę.
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

ok, jedziemy!

Nie dostałem rozpisek od dwóch osób, wiec zostały ze soba sparowane w 1 rundzie.
Wszyscy pozostali zostali sparowani losowo i dostali w mailu link do pliku z rozpiskami.

Plik ligowy: KLIK
Sa tu namiary na graczy, pairingi i tabela.

Wyniki zgłaszamy do środy, do godz. 20:00

Powodzenia!
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

ODPOWIEDZ