Takie tam pamperki

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MuK
Chuck Norris
Posty: 494
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Takie tam pamperki

Post autor: MuK »

Inkwizytor by olekk

Obrazek

Death Guard Terminator konwersja ja, malowanie Kurka

Obrazek

Grotz and Red Gobbo by ja

Obrazek

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Zdjęcia są prześwietlone :P Freehand na inku taki dziwny jakiś... Jakoś bardziej widz czerwony płaszcz :) Ta rura co wychodzi od hełmu DG to wygląda jakby była z papieru :P Malowanie OK :)

Awatar użytkownika
SebekFF
Wałkarz
Posty: 73
Lokalizacja: Kraków

Post autor: SebekFF »

Bardzo ładnie pomalowane :)
Szczegolnie do gusty przypadly mi gobliny - swietne !

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

Swietny inkwizytor, ekstra feehand, przypadał mi do gustu.
death guard jak dla mnie za mało zardzewiał, za mało"zgniłych"kolorów itp. taki o na stół
gobosy fajowe, super oddział

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

inkwizytor mi sie nie podoba za bardzo... sama w sobie figurka jest brzydka:/ pistolet z niego samego najlepszy, bo reszta średnio wycieniowana (o ile fotkom można wierzyć), płaszcz nie wygląda wogóle na cieniowany, a reszta modelu ma zdecydowanie za dużo kolorów.. żółty, czarny, biały, zielony, czerwony, niebieski...

nurglowie- zbroja wygląda na nie cieniowaną prawie wogóle oprócz krawędzi:/ drewno takie sobie a sama kosa troszkę nie w skali jak dla terminatora:) podstawka- za dużo grzybów w barszczu. jedna kępka trawy by starczyła. zielony na niej mi sie też nie podoba.. zbyt zielony, za mało nurglowy, za mało błyszczący. do obić też mam zastrzeżenia bo są miejsca które powinny się szybciej zużywać i więcej na kantach obić mieć. metalik najlepszy z tej figurki;)

gretchiny to tabletop więc chyba spełniają założenia.

sorry za krytykę ale ona się Wam chyba bardziej przyda niż pochlebne komentarze:)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Grotzy rządzą! Uwielbiam te figurki :)

Awatar użytkownika
Wych
Mudżahedin
Posty: 273
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wych »

Inkwizytor bardzo fajny, chociaz mnie osobiscie nie przypadla do gustu freehand, za to NMM miodny :)

Termos - imho kiepska konwersja, szczegolnie ta drewniana laga nijak do termosa mi sie pasuje, malowanie natomiast bardzo przyzwoite podoba mi sie szczegolnie glowa, no i ciekawa podstawka.

Grotzy bardzo fajne :D Nie wiem czy one napraede sa tak oczojebne, czy to kwestia przeswietlonych fotek, ale podoba mi sie. Jedyne do czego moglbym sie przyczepic to rewolwery u jednego typka wyszly jakos dziwnie. REszta naprawde cudna :)

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

Inkwizytor pomalowany bardzo dobrze,m tyle że ten FH taki jakiś... No cóż czachy się ciężkawo maluje...

DG mi się nei podobam, taki jakiś czysty, płaski, monotonny... Wiem ze są te zadrapania itp, ale mimo to wygląda za czysto...

Grotzy może malowanie nie jakieś genialne ale efekt fajny no i same modele prześmieszne :wink:

Ogółem trzyma poziom :D

Awatar użytkownika
grabarian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 121

Post autor: grabarian »

termos jest słaby strasznie moim zdaniem, brak symboli chaosu kosa wygląda jakby ją chłopu na polu wyrwał :D

groty cudne, szczególnie ten ich szefo. Ink świetny tylko ta czaszka mi jakoś nie podchodzi.

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

no czyste schludne fajne figurki
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

ODPOWIEDZ