Play Mini of the Month LXV - "Let's make it BIG"

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Play Mini of the Month LXV - "Let's make it BIG"

Post autor: wind_sower »

Witam Szanowne Użytkowniczki i Szanownych Użytkowników,

Let's make it BIG - Pora zrobić coś naprawdę dużego! Malujemy wielkie bestie!!
Tematem tej edycji jest freestyle, ale bonus w postaci +3 głosów otrzymuje każda osoba, która zgłosi zdjęcie z modelem, który oryginalnie ma podstawkę większą powierzchniowo niż 25x50mm. Potwory, monstra, czołgi są mile widziane w tym konkursie

Uściślając:
Możecie wziąć udział wszystkim co zmalujecie w okresie od dzisiaj(09.10.16) do terminu zgłaszania prac(oczywiście zgodnie z ideą konkursu - malujemy dla siebie, nie komercyjnie), jednak jeśli spełnicie "zadanie poboczne" to dostaniecie na starcie 3 głosy ;)

Termin zgłaszania prac: 20.11.2016 godzina 23:59 NIEDZIELA


NAGRODY:

DLA ZDOBYWCY PIERWSZEGO MIEJSCA W LXV EDYCJI KONKURSU PRZEWIDZIANA JEST NAGRODA:

Elegancka torba wraz z trzema boosterami do gry Magic: The Gathering! Wszystkie te słodkości od sklepu GNOM!

Obrazek


Nagroda została ufundowana przez sklep GNOM http://www.gnom-sklep.pl/

Obrazek

Patronat medialny-klub Szybki Szpil z siedzibą ul. Dębowa 49 Katowice

Obrazek



Dla przypomnienia zasady konkursu:
-Każdy uczestnik może zgłosić dowolną ilość prac.
-Prace muszą być wykonane własnoręcznie (w sensie malowania).
-Klasycznie muszą być to modele do armii uczestnika, nie mogą być to modele malowane na zamówienie lub z przeznaczeniem na sprzedaż.
-Jak sugeruje nazwa konkursu prace muszę być wykonane w danym(bieżącym) miesiącu. Mogą być zaczęte wcześniej, aczkolwiek musi być w nie włożona praca w owym miesiącu.
-nie naginamy zasad, nie kombinujemy, bo ja się pitolić też nie będę.

Uwaga, obowiązuje ograniczenie wielkości zgłaszanych prac. Zdjęcie konkursowe nie może mieć więcej niż 800x900 pixeli(szerokość x wysokość).

Jak zgłaszamy prace:
Aby zgłosić pracę trzeba najpierw ja umieścić w swoim temacie galerii, lub stworzyć nowy temat. Musi być w poście jasno zaznaczone, co jest na konkurs, oraz określone, które zdjęcie jest konkursowym - zdjęcie do głosowania może być tylko jedno!
Następnie należy wysłać do mnie PM'kę na tym forum jako zgłoszenie. Wystarczy podać link do tematu z modelem z opisem, który to model.
Prace niezgłoszone nie będą brane pod uwagę [-X
W temacie PMki musi być uwzględniona nazwa i edycja konkursu(tzn. "PMotM LXV" wystarczy).

Pozdrawiam ;)

wojo1410
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186

Post autor: wojo1410 »

Otwieram spanikowany gablotkę a tam wszystkie podstawki 20x20.
Jak żyć panie premierze, jak żyć.
Większość postów piszę pod wpływem alkoholu i innych używek.

Awatar użytkownika
jackie
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: wadowice

Post autor: jackie »

no to coś dla mnie:)

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Czy to tylko przypadek, że planowałem malować w tym miesiącu moją chimerkę robioną z cocatrice'a?? :D :twisted:

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Może tym razem się skuszę. :)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

lwi rydwan, siedzi od ponad 1,5 miesiąca ^^ może tym razem będzie motywacja do zrobienia go :)

(albo może nawet i 3 od razu :P aby mieć z głowy ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

No to do roboty, panie i panowie :)

Mały offtop - taka mnie naszła refleksja po ogłoszeniu kolejnej edycji ich konkursu: jaki żal, smutek i niedowierzanie, że firma, która stworzyła Warhammera nie jest teraz w stanie szarpnąć się na nawet tak mały gift dla zwycięzców Armies on Parade :)
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
Cotau
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 165
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cotau »

Corunn pisze: Mały offtop - taka mnie naszła refleksja po ogłoszeniu kolejnej edycji ich konkursu: jaki żal, smutek i niedowierzanie, że firma, która stworzyła Warhammera nie jest teraz w stanie szarpnąć się na nawet tak mały gift dla zwycięzców Armies on Parade :)
Muszą załatać dziurę budżetową po wypuszczeniu Age of Sigmar
Obrazek

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Obrazek

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Przypominam o warunkach zgłoszenia prac!! PM bezwględnie! Rozmiar zdjęcia!

ODPOWIEDZ