DL Nurgla 1350

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kis1
Mudżahedin
Posty: 258
Lokalizacja: Bastion HypolytówCity

DL Nurgla 1350

Post autor: kis1 »

Zastanawia mnie czy ta rozpiska nie ma za dużych wad. Poza tym chciałem się dowiedzieć jak wam się sprawdzają (o ile ktoś tym gra) poszczególne jednostki.

Demon: Nurgle, 4+ Ward, Scroll
2 x 10 Plague bearerów
2 x 3 Plague riderzy
1 x Rydwan
1 x Nurglingi

Raczej nie w chodzi opcja wrzucenia jeszcze BSB (na początku myślałem o nim na besti nurgla), bo potrzebuje 2 sloty herosów do Bretonii (na turnieju jest 4 sloty na sojusz). Tylko proszę bez komentarzy w stylu, a defensy mają 4 canony i 2 bolce, bo z tym sobie poradzę (w bretoni mam 2 bohaterów na pegazach i pegazy) :P

Awatar użytkownika
Pierun
Mudżahedin
Posty: 309

Post autor: Pierun »

Coprawda na Nurglusie nica nic nie znam :), ale może bytak wywalić mark z demona i wrzucić furie ? Czy musi być 100% rozkładu ?

Awatar użytkownika
Szczur6
Mudżahedin
Posty: 312
Lokalizacja: Nasielsk-Wawa

Post autor: Szczur6 »

Będzie mocniej przy demonie undvd i z furiami.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

jak kolega ma w parze bretonnie z pegazami i herosami lataczami to nie ma sensu, tak przynajmniej moze trzymac tego typa w oddzialach

dl bez bsb to tak troche odwaznie, nie powiem ;)

Awatar użytkownika
kis1
Mudżahedin
Posty: 258
Lokalizacja: Bastion HypolytówCity

Post autor: kis1 »

No wiem, ale niestety nie da rady BSB wrzucić, bo wtedy nie ma damselki w bretoni (bo nie mogę zrezygnować z pegaza),a przy jednym scrolu i 2 kościach bym kiepsko to widział :)

Co do Furii to w sumie fajnie by było, ale trochę żal mi tego jednego wounda, który tracę w ten sposób. A generalnie koleś z bohaterami na pegazach i pegazami poluje na warmachiny, więc mu nie zaszkodzi jeden wound dodatkowy.

Zastanawiam się nad rydwanem. Jak sądzicie, dobra inwestycja ?

Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

Post autor: pingus »

kis1 pisze:Zastanawiam się nad rydwanem. Jak sądzicie, dobra inwestycja ?
Nie. ;) Jedyny rydwan, który jakoś do mnie przemawia to Slaanesha.
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ