Narzędzia do rzeźbienia.

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kasper21
Pseudoklimaciarz
Posty: 24

Narzędzia do rzeźbienia.

Post autor: Kasper21 »

Może mi ktoś podać adres sklepu w którym mogę kupić narzędzia do rzeźbienia, adres www ??? U dentysty byłem, nawet czterech, żaden mi nie sprzedał, na cytadeli nie ma, w jamie nie dostępne.
BŁAGAM O POMOC !!! !!! !!! !!! !!! !!!

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

W Jamie będą jak chłopaki wprowadzą znowu stany magazynowe po powrocie z Bazyliszka, poluzuj :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Globus histericus. :wink:
Jeśli mieszkasz w większym mieście, to poszukaj sklepu z zaopatrzeniem medycznym, niekoniecznie tylko stomatologicznym. Jeśli nie, to przejrzyj Allegro.
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

To może poszukaj sklepu z zaopatrzeniem
medyczno dentystycznym w poznaniu wiem gdzie są :wink:
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Na dobrą sprawę to jako narzędzia można użyć 1000 różnych drobiazgów, które mamy pod ręką w domu - igły, wykałaczki, ołówki, śrubokręciki, szczurki, sznurki ogórki - słowem wszystko, co można odcisnąć w gs-ie.

Wiele narzędzi można też zrobić samemu i zapewniam Cię, że mogą sprawować się nie gorzej od dentystycznych narzędzi tortur - poprzeglądaj tutoriale, to pewnie wpadnie Ci coś do głowy.

Grunt to pomysłowość; nie ma co wpadać w panikę ;).
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

ODPOWIEDZ