prośba do adminów i modów.

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ

Jak powinna wyglądać struktura forum rozpisek?

Czas głosowania minął 12 gru 2007, o 14:48

Taka jak kiedyś, "płaska" - żadnych podfor, wszystkie rozpiski do jednego worka
23
62%
Z podziałem na podfora dla każdej armii
9
24%
Obie opcje są tak samo fajne
5
14%
 
Liczba głosów: 37
Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

prośba do adminów i modów.

Post autor: Shinue »

prośba do adminów i modów.

dział 'rozpiski' bardzo nam się rozrósł i by np. przejrzeć wszystkie rozpiski dla Dwarfów trzeba sie przekopywać przez ponad 20 stron (liczba wciąż rośnie). proszę i sugeruję mała modernizację: może by tak zacząć umieszczać rozpiski w podforach poszczególnych armii?
Obrazek

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

to juz bylo dawno temu poruszanie na forum modow, niestety nie znalazl sie jeszcze chetny do tej brudnej roboty... i watpie zeby sie szybko znalazl

pzdr

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

jest na to rozwiązanie. dosyć radykalne ale skuteczne: zamknijmy rozpiski i niech wszystkie kolejne powstają we właściwych sobie działach...
Obrazek

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

a tam radykalne, nie moja sprawa bo mi to obojetne, ale raczej malo kto przeglada wczesniejsze rozpy...

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

przecież wciąż będzie można je przeglądać, a nawet dopisywać kolejne posty, oczywiście po wcześniejszym poproszeniu admina o przeniesienie właśnie tego jednego posta na forum swojej armii...
Obrazek

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

co z tego ze jest 20 stron z rozpiskami - jak zazwyczaj przeglada sie tylko jedna strone - tą z najświeższymi rozpami..

a jak ktos tak bardzo chce obejrzec rozpiski sprzed roku.. to moze uzyc opcji "Szukaj" i wyszukac wszystkie tematy w podforum Rozpisek zawierajace slowo Dwarf :)
Obrazek

Awatar użytkownika
GreatTaurus
Chuck Norris
Posty: 654
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: GreatTaurus »

Asassello - właśnie tu tkwi problem. bo nie wszystkie rozpiski mają w nazwie napisane jakiej armii dotyczą.

a najprostsze rozwiązanie stosują już z powodzeniem TK - właściwie każda rozpiska Khemrii z działu "Rozpiski" jest podlinkowana w stosownym temacie na subforum TK. proste i skuteczne.

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Ja bym to zrobił tak
wszystko co yło do tej pory dac - archiwalne rozpiski
porobic działy i od nowosci pisac w nowych działach

i tak działy:
elfy - De, He, We
ludzie - brettka, DoW, Emp
undeady - vc, tk,
niskie - czszcurydwarfy
zielone - orki&co, lizaki oraz przypadkiem, OK
chaos - wiadomo

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

To już lepiej zróbmy faktycznie osobny dział dla każdej armii, znaczy podział analogiczny do "Warhammer Fantasy Battle".
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

jak już bawić sie w segregowanie, to najlepiej zamknąć cały dział i niech admini poszczególnych armii pozabierają swoje rozpiski do siebie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

ale mi sie podoba obecny układ - nie lubie grzebac po forach armijnych by przyjrzec sie rozpiska innych armii - teraz mam mozliwosc ogladania roznych rozpisek w jednym dziale.
wszystko w jednym miejscu - i tak przegladam te najnowsze, wiec te 20 stron starych rozpisek mnie nie interesuje..
przez wiekszosc czasu i tak dyskutuje sie o jednej/dwoch rozpiskach danej armii
juz lepiej zrobic w kazdym podforum temat w ktorym sie bedzie umieszczolo linki do konkretnych rozpisek - w dziale HE to jest.. wiekszosc tam zamieszcza linki (choc czesc sie do tego nie stosuje - moze zatrudnic do tego moda :D )

jak tak dalej pojdzie to bedzie trzeba zrobic podfora dla roznych formatów (<1000, 1000<x<1300, ... 2k< ... itd ;-) )
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Asassello, nie siej fermentu ;)
Polecam "zobacz posty od ostatniej wizyty" :)

Właśnie machnąłem w forum Rozpiski podfora dla każdej z armii, kilka tematów z pierwszych stron nawet z rozpędu przeniosłem.

Może to choć trochę ograniczy obecny bałagan :D
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

W dziale VC mamy temat o rozpiskach i tam mamy większość rozpisek VC jakie są na całym BP. Można z tamtąd kopiować... chyba :D To tak dla info for all.

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

no i stało się :)
bardzo dobre posuniecie Tomashu.
trzeba się rozwijać.
a jak ktoś lubi mieć wszystko wymieszane, to są takie fora, które to oferują...
Obrazek

Paku
Oszukista
Posty: 827

Post autor: Paku »

IMO moim zdaniem jak są już porządki w BP to na całego.
Chodzi o to żeby z czasem usunąć te 22 strony rosp z menu głównego do podforów. Oczywiście jak amini, modelatorzy będą mieli czas i chęci.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Tomaszu, to bez sensu.
Mnie np. interesują rozpiski konkretnych osób.
Blessa, Jankiela, Paraszczaka.
NIE interesują mnie rozpiski Ziutka WE, VC i O&G, Prutka HE i Dudka TK i DE.
Zaręczam Ci, że nie będę przeszukiwał 15 for czy krótyś z wyżej wymienionych mistrzów czegoś przypadkiem nie napisał.

Ponadto - interesują mnie czasem rozpiski na dany format - danego turnieju na przykład.

Nie zawsze robienie ma przewagę nad myśleniem, a porządek nad dostępnością.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

hmmm... :-k
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Tomash pisze:hmmm... :-k
a jak pisałem ze to bez sensu to było:
Tomash pisze:Asassello, nie siej fermentu
;-)
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Wiesz, hmm-uję, bo wciąż nie rozumiem dlaczego Jacek nie mógłby skorzystać ze wcześniejszej rady i używać "zobacz posty od ostatniej wizyty". Tytuł, podtytuł i autora tematu wyświela dokładnie tak samo, tylko się odrobinę kategoria zmienia... ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

tylko ze klikniecie na ta opcje zmusza potem do przegrzebania kilku/kilkudziesieciu/kilkuset (->zalezy jak czesto odwiedzamy forum) nagłówków tematów nie koniecznie zwiazanych z tym co mnie interesuje

działy na rozpiski powstały po co? by malutka grupka osob (kilka osob miesiecznie/rocznie?) mogła latwo wygrzebac rozpiski sprzed pol roku? zeby balaganu nie było?

ciekawe jakich uzytkowników jest wiecej na tym forum - tych co interesuja sie najnowszymi rozpiskami czy tych co szukaja rozpisek sprzed pol roku?
IMO to "udogodnienie" powstało dla mniejszosci - a wiekszosc musi przez to cierpiec :)
Obrazek

ODPOWIEDZ