Challenge

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Challenge

Post autor: Heinrich »

Gdy załóżmy na to mój oddział BK z wampirem szarżuje na wrogi oddział załóżmy krasnali od boku. To czy mogę wyzwać i czy jego heros może przyjąć challenge mimo nie jest w styku z moimi jednostkami?

Awatar użytkownika
Charki
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Charki »

Nie, aby wyzwac/przyjac challenge model musi byc w styku z jakims wrogiem

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

a to nie do konca prawda prosze pana. bo w omawianym przypadku wystarczy ze krasnoludzki bohater odpali oath stone i juz moze przyjmowac pojedynki i ba nawet musi wyzywac niekoniecznie stykajac sie z przeciwnikiem! :lol:
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

znaczy zeby nie mieszac:

Pojedynki mozna wyzywac jesli:
Zarowno jeden jak i drugi gracz ma wsrod modeli walczacych (znaczy bedacych w kontakcie z podstawka przeciwnika) bohatera lub chapmiona.
Odmowic mozna wtedy gdy mozna sie zamienic miejscami z zwyklym modelem r&f ktory w danej chwili nie walczy

do tego dochodza specjalne zasady (typu wlasnie oathstone'a) ktora sa wazniejsze od zasad rb lecz stosuja sie do niektorych jednostek (tu krasnal na kamyku) :wink:

ODPOWIEDZ