Honor Guard WIP i inne

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lan
Wałkarz
Posty: 65

Honor Guard WIP i inne

Post autor: Lan »

Witam po długiej przerwie!! :)

Na początek powiem tylko że mam ostatnio troche mniej czasu przez studia itd... Jutro postaram sie także pokazać zdjecia mojej już skonczonej pracy imperialnego BSB, ale narazie trzeba sie zadowolić tylko tym zdjeciem :D

Jest to praca na zamówienie wiec kolorystyka itd jest narzucona i dość standardowa - kiedys wkoncu bede musial sie odciac od oklepanych schematow - ale to moze jeszcze na to przyjdzie czas :D

No ale teraz komentujcie, może jest coś co mógłbym zmienić poprawić itd.

Obrazek

Pozdrawiam i do zobaczenia! :)
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2008, o 22:37 przez Lan, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

dla mnie miodzio :) czekam na skończonego :)

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4287
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

i co Ci Lan mamy powiedziec? :P

jest super! skoncz go jak najszybciej :P
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Zbik666
Chuck Norris
Posty: 433
Lokalizacja: Danzig SNOT

Post autor: Zbik666 »

Figurka zapowiada sie swietnie. Bardzo mi sie podoba zielony na toporze

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

mi sie bardzo podoba , ładny zielony na toporze ;)

Awatar użytkownika
GraveDigger
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: WMG

Post autor: GraveDigger »

bardzo mi sie podoba, chyba nie ma nic do poprawiania :P ale osobiscie nie podoba mi sie zielony topor, ale koro ktos sobie tego zazyczyl to juz trudno :P

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

fajnie sie zapowiada...czekam na fotke gotowej figurki

Awatar użytkownika
Tzeentch89
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 42
Lokalizacja: Śląsk/Knurów

Post autor: Tzeentch89 »

Figurka jest WSPANIAŁA! Jak skończysz to koniecznie dawaj fotki.

A teraz pytanie osobiste: od jak dawna malujesz figurki? Jak długo trzeba ćwiczyć żeby nauczyć się tak malować?

Zmiażdżyłeś mnie tym malowaniem. Gratuluję umiejętności.

Pozdr

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

podoba mi się max efektu z minimum warstw. przez staranne granice i czyste kreski wyglądają bardzo schludnie:)
taki drobiazg- mi się rzuciły w oczy 2-3 górne 'piórka' na hełmie, wyglądają jak niedokończone. i z drugiej strony piórka od prawej licząc drugie- odstają też od reszty:)
złoty świetny i wyciąganie kontrastów jak lubię;]
jak to zlecenie to ktoś pójdzie chyba z torbami:D albo zastawi dom;] ile ten gość zajmie czasu mniejwięcej?
pozdro!

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

vocal pisze:minimum warstw
taaa, jasne...

Lan jak zwykle jest mega wypas :D Bardzo lubie Twoj uber czysty, blyszczacy styl. Do ultrasow pasuje jak ulal.
Musisz kiedys pomalowac orka - oczyma wyobrazni widze juz ta szmaragdowa, migoczaca skore :P

pzdr

Awatar użytkownika
Lan
Wałkarz
Posty: 65

Post autor: Lan »

No fakt warstwy staram sie ograniczać, zwykle zamykam sie w ok 8 choć nie zawsze mi sie udaje :(

I myśle że nikt z torbami nie pojdzie ;P Zleceniodawca jest szczesliwym posiadaczem mojego Emperors Championa z GD - myśle że go stać ;P

Co do pytania dotyczącego malowania - to tak naprawde maluje z 4-5 lat ale "profesjonalnie" zająłem sie tym prawie dokładnie rok temu - postepy od tego czasu myśle że zrobilem spore :)

A dziś troche go dalej pomazalem - ale tak minimalnie. I "poprawiłem" troche te piorka moze widać :) .

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
PoNuRy
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: StrefA Nowa Sól

Post autor: PoNuRy »

podziwiajać twoje piekne prace:P zastanawiam sie jakimi pędzlami malujesz? (marka i rozmiar)

Awatar użytkownika
Sebollus
Mudżahedin
Posty: 265
Lokalizacja: Katowice-Vendetta

Post autor: Sebollus »

Miodna robota:D

Mam pytanie . Złoty NMM to Czarny-> Snakebite leather -> Bubonic Brown-> biały??
Właśnie próbuje robić Zloty NMM i mam problem z rozłożeniem rozjaśnień , może mógłbyś podrzucić jakąś rade?

Skinek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Post autor: Skinek »

Piękneeee :shock: Aczkolwiek nie podoba mi się topór. Jeśli chodzi o samo wykonanie to jest super ale po prostu nie pasuje mi ten kolor do ultrasa.

Awatar użytkownika
True Legionista
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148
Lokalizacja: z RaptoRowa

Post autor: True Legionista »

Zajebiste!
wszystko mi sie podoba!
zajebisty poziom, dobra robota :wink: !

Pozdrawiam Raptor

bartekk
Mudżahedin
Posty: 293
Lokalizacja: toruńskie przedmieścia, dokładniej jakubskie przedmieścia

Post autor: bartekk »

w końcu on chyba zdobył GD, czy sie myle?

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

widać, widać, teraz to już się ciężko do czegoś przyczepić;)
jakiego koloru będzie płaszcz? i jakieś plany na podstawkę czy to klient sobie zrobi już?
swoją drogą (nie orientuję się..) masz może jakąś armię?:) albo galerię chociaż?;)
pozdro!

Awatar użytkownika
Lan
Wałkarz
Posty: 65

Post autor: Lan »

To tak - płaszcz bedzie ciemno czerwony z tylu a od wewnatrz... szczerze mówiac nie pamietam ;P bede musial sie dowiedzieć jaki miał być.

Podstawka to bedzie jakieś płytki tzn kamienie czy coś i połowa imperialnego orła jako "płaskorzeźba", coś w tym stylu ;P

Mam armie Brettoni na jakieś 3k ale dawno zbieralem i ostatnio nie mam tak dużo czasu grać wiec nie jest pomalowana na takim poziomie ;) Mam wplanach armie jakąś - zasady HE i fluff mi sie podobaja ale nie zmienili figurek... Może wampiry... Ale myśle że albo ktoś mi pomaluje moja armie a ja tylko bohaterow albo sam ale napewno nie na takim poziomie :D A jedyna galerią jaką mam to cmon ale linka moge dać...

http://www.coolminiornot.com/artist/Lan ... Descending

Pozdrawiam.

kubik290
Pseudoklimaciarz
Posty: 33

Post autor: kubik290 »

uau sam mam honour guards, z marneusem calgarem i championami, ale ten jest wybitny!

Awatar użytkownika
Flameon
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Flameon »

Brawo. wspaniała robota. Twój NMM niezwykle przypadł mi do gustu choć niezwykle kojarzy mi się z bursztynem :D toporek super. Jedyne co mi sie nie podoba to kolor tych czerwonych kabli, ja rozjaśniałbym je golden yellowem bo obecnie wyglądają jak różowe :P

ODPOWIEDZ