PMoTM 7 - Knights of the realm

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
PoNuRy
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: StrefA Nowa Sól

PMoTM 7 - Knights of the realm

Post autor: PoNuRy »

dzięki temu konkursowi zmusiłem sie w końcu aby pomalować w całości jakąś lance. Oddział jest do mojej armii wiec zwykły TT, zeby ładnie wyglądał na stole:P


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Kol0
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148
Lokalizacja: Konin

Post autor: Kol0 »

Dobry TT. Rozbawił mnie muzyk
-jego mina [on wytyka język ? :)]
-motyw z toporem w tarczy :D

PS Cieniowałeś białe elementy[np sztandar] , bo zastanawiam sie czy to fotki czy są pocieniowane :)

Awatar użytkownika
PoNuRy
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: StrefA Nowa Sól

Post autor: PoNuRy »

ze względu ze to zwykły TT biały jest cieniowany z blached bona, i tak z tym białym miałem najwiecej problemu bo był malowany naczarnym podkładzie i mana sobie z 7-8 warstw samego białego(oczywiscie rozwodnionego :wink: )

Muzyk a właściwie trąbacz :wink: szykuje sie do dmuchnięcia w trąbe, dla tego ma taka pozycje:P

kubik290
Pseudoklimaciarz
Posty: 33

Post autor: kubik290 »

ja bym zrobil ink washing obok tych takich tarcz na plachcie :D ogolem figury spox

Awatar użytkownika
PoNuRy
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: StrefA Nowa Sól

Post autor: PoNuRy »

kubik290 pisze:ja bym zrobil ink washing obok tych takich tarcz na plachcie :D ogolem figury spox
o kolego bluźnisz :wink: wash na konnice bretońską, działa jak lep na muchy. Bretonii jest z tych armii których nie brudzi sie washami czy bejcami :D inaczej nie działa blesing

Awatar użytkownika
Kasper21
Pseudoklimaciarz
Posty: 24

Post autor: Kasper21 »

No piękne.
Mam nadzije że zobacze jutro ten oddział.

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 438
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

PoNuRy pisze:o kolego bluźnisz :wink: wash na konnice bretońską, działa jak lep na muchy. Bretonii jest z tych armii których nie brudzi sie washami czy bejcami :D inaczej nie działa blesing
W ramkę i na ścianę!!! Dobrze powiedziane ;) Oddział to tak jak zakładałeś porządny TableTop. Postaram się do końca szkolnej przerwy świątecznej uraczyć was skejveńską latarką, malowaną z podobnym założeniem ;)

Awatar użytkownika
Kasper21
Pseudoklimaciarz
Posty: 24

Post autor: Kasper21 »

Po pierwsze nie podoba mi się że jest ich 5 a nie 6, po drugie dlaczego tylko jeden końma pomalowaną skurę ???
Bardzo dobre cieniowanie, podoba mi się zwłaszcza że to niebieski.
Fajnie zrobione drzewce do kopii, krzyż fajny tylko mogłeś go też namalować na tarczach.

Awatar użytkownika
PoNuRy
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: StrefA Nowa Sól

Post autor: PoNuRy »

jest ich 5 bo 6 bym niezdąrzył pomalowac,a konie są pomalowane tylko ze 4 to czarne konie :P sa gdzie neigdzie przejechane szarym a krawedziach. Na tarczach krzyze zrobie w przyszłości teraz niechciałem sie bawic zeby czego nie zepsuc,

Awatar użytkownika
Karl_Gustav
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: Wejherowo

Post autor: Karl_Gustav »

Ładnie ładnie. Tylko konie (umaszczenie) mi się do końca nie podobają.

Aż teraz żałuję, że nie miałem żadnej pełnej lancy do pomalowania, tylko pojedynczych rycerzy i paladyna... ;)

Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ryu »

Bretka to świetna armia domalowania. Daje niesamowite pole do popisu... Owszem, trza się przy tym napocić i trochę nasiedzieć, ale efekt będzie pewnie lepszy niż przy innych armiach :]

Jeżeli chce się mieć TT to jest OK, choć naprawdę szkoda marnować taki potencjał jakim jest ta armia.
Ogólnie malowanie spoko jak na TT, za to podstawka bardzo udana.
Powodzenia w dalszym malowaniu... Może już nie TT ;)

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Nie słuchaj Ryu'a bo ja widząc jego fixy przestane malować :lol2: (dobrze ze nie gra tak jak maluje)
A poza tym jak na TT dobre ale można lepiej pociągnąć, fajne.

Awatar użytkownika
PoNuRy
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: StrefA Nowa Sól

Post autor: PoNuRy »

Owszem Ryu masz racje, Bretonia to armia w której naprawdę można nieźle pocisnąć w malowaniu, ale niestety nie jestem zwolennikiem kolorowego cyrku, raczej przepadam za pewnym schematem oddziałów i armii. Staram sie podstawowe jednostki malować zwykłem TT,ale dość dokładnym, gdy to armia na stół, którą gram. Ma ona ładnie wyglądać, i sprawiać przyjemność mnie i mojemu przeciwnikowi grając ze mną. Nie chce cierpieć na widok jak mój rycerz którego malowałam xx godzin spada na podłogę i odpryskuje farba. Oczywiście bohaterów staram sie pocisnąć jak najlepiej, ale czyli przejrzyste przejścia itp.


ps

kiedy bedzie głosowanie?:D

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

no wlasnie tez juz chialbym zaglosowac ... musimy cierpliwie czekac ... czyzby Tomash lub Fanatyk mieli jeszcze kaca po sylwestrze ??? :P

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Są moderatorzy tego forum.

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

zakladales temat z wynikami w Pmotm 6 ... wiec sadze ze moglbys tak samo zrobic z 7

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Pewnie, daj mi pół godziny ze swojego czasu a to zrobię.

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

chetnie podziele sie moim czasem ... wysle ci 30 minut mailem ...

a tak na powaznie ... sorki ... cierpliwie bedziemy czekac na mozliwosc glosowania

Awatar użytkownika
True Legionista
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152
Lokalizacja: z RaptoRowa

Post autor: True Legionista »

gralowoy :lol2:

a malowanie oprocz tego ze niestaranne to spoko na stół ja ulał;p

Awatar użytkownika
PoNuRy
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: StrefA Nowa Sól

Post autor: PoNuRy »

gdzie masz niestarannie? :wink:

ODPOWIEDZ