"Giełda Skillów" ((c)byTomash)

Kompletne artykuły na konkretny temat.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

"Giełda Skillów" ((c)byTomash)

Post autor: Fanatyk »

Właśnie wpadło mi do głowy że nie mamy takiego tematu na skalę ogólno-polską :)

Jeżeli jesteś:
-Początkującym graczem o małej wiedzy modelarskiej,
-Zwykłym graczem który chce podnieść swoje umiejętności malarskie,
-Lub po prostu chcesz się wymienić pomysłami, technikami lub radami w "realu", lub nawet częściami do konwersji!

Ten temat jest dla Ciebie!

Jeżeli jesteś:
-członkiem lub założycielem studia malarskiego,
-osobą która opanowała techniki malarskie (bez względu czy podstawowe, średnie czy zaawansowane) i/lub modelarskie,
-lub freelancerem który ma czas i chęci rozszerzać sztukę modelarstwa w naszym hobby,

Ten temat jest dla Ciebie!

Ogólnie idea jest prosta - jeżeli ktoś kto umie malować i ma ochotę przekazać swoją wiedzę - niech się tutaj ogłosi. Chodzi o dokładnie czego może nauczyć i gdzie lekcje mogłyby się odbywać - w Warszawie na ten przykład Kerim naucza konwertowania i rzeźbienia w GSie.

Można także napisać ogłoszenie że się szuka kogoś kto by nas czegoś nauczył - na przykład malowania NMM albo robienia włosów w GSie. Wystarczy dopisać w jakim mieście i pewnie ktoś się znajdzie :wink:

Najlepiej żeby ktoś zakładał na forum tematy o spotkaniach (jeżeli są grupowe) i po prostu tutaj dawał linka z nazwą miasta i ogólnymi informacjami typu miejsce i czas :D

PS. Sklepy - jeżeli chcecie, piszcie tutaj także. Po pierwsze, popieramy zasady kapitalizmu i zdrowej konkurencji, po drugie tutaj chodzi o graczy i podniesienie umiejętności w naszym hobby :wink:

Mam nadzieję że ten temat zadziała :)

Pozdrawiam i powodzenia!

Fanatyk

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

świetny pomysł, a idea szczytna ;)
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
pio_eustachy
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: pio_eustachy »

ja się na to piszę - oczywiście do 1 kategorii ;-)
Szaman pisze:
Bonczek pisze:Ale nie możesz zaprzeczyć, że wolałbyś grać czymś takim niż kawałkiem kartki lub kartoflem?
w morde tez wolalbym dostac piescia niz kijem...
Obrazek

Lesthad
Mudżahedin
Posty: 288

Post autor: Lesthad »

Jezeli jest ktos z podkarpacia to w Rzeszowie organizujemy warsztaty malarsko/modelarskie dla wszystkich ktorzy chca sie czegos nauczyc , po dokladniejsze informacje PW :D

Awatar użytkownika
Kerim
Master Convertor
Posty: 1193
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Kerim »

Takie myślenie socjalistyczne może być - bez państwa i przymusowej dobroci :P

Jak wyżej - w Faberowni i Starym Świecie, po uprzednich ustawkach, pokażę jak się GSi różne takie - jeden ma kłopot z pancerzem, inny z futrem, ktoś chce dorobić ogień na broni i t.d.

Draco
Chuck Norris
Posty: 652

Post autor: Draco »

Moze Ktos z Trojmiasta Do nauki rzezbienia w gsie badz malowania(na poziomie zaawansowanym:P)??

Awatar użytkownika
JaSk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 133
Lokalizacja: Black Orc Gliwice

Post autor: JaSk »

Ktoś w Gliwicach lub w okolicy okaże się pomocny (mam problem z narysowaniem choinki:D)?

Awatar użytkownika
Ashin
Wałkarz
Posty: 67

Post autor: Ashin »

Siemka,

Gdyby zaszła taka potrzeba to mógłbym coś tam o malowaniu opowiedzieć, przynajmniej w tej podstawowej i średnio zaawansowanej formie. Najlepiej w Faber i Faber bo mieszkam całkiem blisko.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Draco pisze:Moze Ktos z Trojmiasta Do nauki rzezbienia w gsie badz malowania(na poziomie zaawansowanym:P)??
tak, podpinam się tylko najlepiej jeszcze był z gdyni centrum ;)

Awatar użytkownika
młoda
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: Gdynia :)
Kontakt:

Post autor: młoda »

Jeśli chodzi o Gdynię i okolice to mój braciszek (Malin :P ) daje lekcje malowania w każdą środę od 17 do 19 w sklepie Spider Games na Zaspie, a więc zapraszam w jego imieniu :wink: .

Pozdrawiam,
Kasia :wink: .

Awatar użytkownika
mahon
Wałkarz
Posty: 62
Kontakt:

Post autor: mahon »

Skoro mowa o giełdzie skillów, to:

Czy byłoby zainteresowanie wspólnym malowaniem osób z Poznania i okolic?
Dotychczas taka formuła sprawdzała się całkiem nie najgorzej - zwykle na spotkaniach pojawiało się parę osób z Chest of Colors, które - jeśli ktoś szukał porady czy wymiany doświadczeń - były do dyspozycji...
-- Mahoń

All About Miniature Painting - wszystko o malowaniu figurek!

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Az zal mnie bierze , ze nie jestem z Poznania , bo z checia poduczylbym sie od kilku osob z Chesta...

Awatar użytkownika
Szary
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Szary »

Wszystkich chętnych z Krakowa i okolic zapraszam na

WARSZTATY MALARSKIE
w każdą środę o godz. 16.00

w Bard Centrum Gier
przy ul. Batorego 20/17 w Krakowie (700m od Rynku)

Niezależnie od umiejętności każdy może się czegoś nowego nauczyć. Zawsze miła atmosfera, specjalnie przygotowane stoliki z oświetleniem.
Pokażemy i pomożemy ci w każdym aspekcie modelarskim - od podstaw suchego pędzla po techniki laserunku i nie tylko.

Serdecznie zapraszam i do zobaczenia!

Awatar użytkownika
Lisu
Warzywo
Posty: 19

Post autor: Lisu »

witam,
znajdzie sie może ktoś z Legnicy (taka "wiocha" koło wrocka) kto by był na tyle dobry by pokazac podstawowe techniki malowania i/lub zabawy z Gs-em ?????? podam swoje gg jeśli by się taki dobrodziej znalazł: 10518010

ODPOWIEDZ