HE - 1000 pkt.

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Caledor
Wałkarz
Posty: 90

HE - 1000 pkt.

Post autor: Caledor »

Witam jest to armia na 1000 pkt nie jakoś bardzo wydumana myślę że fajnie się tym bęzie grało proszę o komentarze i sugesteie...


1 Althen (Mage) @ 180 Pts
General; Magic Level 2
Folraith's Robe [45]

1 Lithletal (Mage) @ 165 Pts
Magic Level 2
Seerstaff of Saphery [30]

10 Archers @ 115 Pts
Longbow; Musician

10 White Lions @ 168 Pts
Great Weapon; Heavy Armour; Lion Pelt; Standard; Musician

1 Tiranoc Chariot @ 85 Pts
1 Tiranoc Chariot @ 85 Pts

1 Repeater Bolt Thrower @ 100 Pts
1 Repeater Bolt Thrower @ 100 Pts


Casting Pool: 6

Dispel Pool: 4

Models in Army: 30


Total Army Cost: 998
Ostatnio zmieniony 11 lut 2008, o 16:45 przez Caledor, łącznie zmieniany 2 razy.

Szymek
Chuck Norris
Posty: 478
Kontakt:

Post autor: Szymek »

Obrób rozpiske bo się źle czyta. Pozdr

Awatar użytkownika
Caledor
Wałkarz
Posty: 90

Post autor: Caledor »

to znaczy co mam zrobić?

Szymek
Chuck Norris
Posty: 478
Kontakt:

Post autor: Szymek »

Usuń z rozpiski wszystkie zbędne informacje między innymi:

2 Chariot Crew @ [0] Pts
Spear; Normal Bow
2 Elf Steed @ [0] Pts
2 Crew @ [0] Pts
Light Armour

Wtedy wszystkim będzie się to lepiej czytało(to są informacje nie potrzebne.Pozdr

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Obrób bo tak to ci nikt o niej nic nie powie, poszukaj o obrabianiu rozpisek na pewno znajdzesz ten temat na tym forum

Awatar użytkownika
Młody Pajak
Kradziej
Posty: 945
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Młody Pajak »

Usuną bym chariota dał magowi scrolla i dał banner of sorcery WH lub bym ich jeszcze dopakował.
Ostatnio zmieniony 11 lut 2008, o 22:21 przez Młody Pajak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

można z tego zdecydwoanie więcej wyciągnąc bo teraz takie niejakie...

gdzie jest właśnie BoS? idziesz jak widze w magie to jest to obowiązek, tak samo jak i silver wand, daj scrolla i wanda na generale, a na sztandard wykombinuje wymieniając tiranoci na 5 DP, taka kontra na 1k powinna wystarczyć i będziesz niestety zmuszony jeszcze wywalić jednego kocurka, no ale to jest 1k, powinno wtedy styknąć.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Caledor
Wałkarz
Posty: 90

Post autor: Caledor »

Aż taka zmiana mi nie pasuje... chcę zostawić charioty... ale ogulnie to zastanawiam się nad BoS - w końcu coś wymyśle ;-) ale napewno nie chcę zmieniać ustawieniu na magu, zawsze grałem na silver wand, scrolle a na drugim seer i scroll i jakoś chcę to teraz zmienić więc wrzuciłem Floraiths robe czy jak to tam się nazywa i mam zamiar nękać przeciwników biegając tym magiem po planszy (mając nadzieje że nie przeciwnik nie ma niczego z Magic attackami) sprawdzę to w praktyce i zobaczymy

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

a kto powiedział, ze ma go zabić samotnego? wystarczy zbrejkować i zagonić :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Caledor
Wałkarz
Posty: 90

Post autor: Caledor »

HeHe no tak nie będzie sam.. ;-) ale wg planu on ma biegać i wkurzć wroga a równocześnie stronić od combatu

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

i zjechać po ślicznej mordeczce :twisted:
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Młody Pajak
Kradziej
Posty: 945
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Młody Pajak »

Caledor pisze: ... ale wg planu on ma biegać i wkurzć wroga a równocześnie stronić od combatu
Oj kiepsko z tą ortografią. Nie zawsze biegający mag będzie wkurzał przeciwnika wystarczy wjechać do combatu i tyle mag nie zdaję breaka i ucieka, i ucieka zostając zdeptany w ucieczce.

Awatar użytkownika
Caledor
Wałkarz
Posty: 90

Post autor: Caledor »

Młody Pajak pisze:Usuną bymchariota dał magowi scrolla i dał banner of sorcery WH lubbum ich jeszcze dopakował.
Młody Pająk pisze:mag nie zdaję breaka i ucieka, i ucieka zostając zdeptany w ucieczce zostając zdeptany w ucieczce
Prosiłbym Ciebie byś nie czepiał się pisowni/ortografi innych, ponieważ Twoja pisownia też nie jest poprawna
Ostatnio zmieniony 11 lut 2008, o 22:29 przez Caledor, łącznie zmieniany 2 razy.

ajpinus
Chuck Norris
Posty: 415

Post autor: ajpinus »

W sumie to co ma robic ta armia bo nie wiem ?? Ma magowac i strzlac z 10 lukow na ture i slawy z dwoch balist ??
Im mniej punktow na armie tym bardziej musisz sie ukierunkowac. Albo HtH albo strzelanie i magia.
Karetki i white lioni poleca szybciutko. Dwarfy i Imperium cie wystrzelaja, bestie i orki zaleja a Chaos i Bretonia rozjada w HtH.
Nie wiem, nie podoba mi sie jakies takie lightowe. Daj juz druga 10 lucznikow lepiej. Wogole uwazam ze 2 RBT na 1000 pts to latwe 200 pts dla przeciwnika. Moglbys inaczej zainwestowac te punkty.

Awatar użytkownika
Młody Pajak
Kradziej
Posty: 945
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Młody Pajak »

Marcin jeśli chcesz poprawiać błędy innych to nie zmieniaj ich gdy je
cytujesz, bo teraz trochę przesadziłeś

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

2 repetki na 1k to naprawde silny ostrzał tworzy :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Caledor
Wałkarz
Posty: 90

Post autor: Caledor »

@ Młody Pająk

Masz racje pomyliłem się napisałem dwa słowa razem nie oddzielnie ale błędy podkreśliłem i wcale nie o to w czym się pomyliłem mi chodziło. Ciebie natomiast proszę byś nie zmieniał Swoich postów które cytowałem bo w Twoim pierwszym poście było tak jak zacytowałem słowo bum zamiast bym. I proszę Cie zakończmy już to bo ja chcę wysłuchać tu krytyki i rad a nie informacji o tym czy umiem pisać i czy przesadzam czy może jednak nie!

A bolce na 1000 to dla mnie podstawa...

Szymek
Chuck Norris
Posty: 478
Kontakt:

Post autor: Szymek »

Jeśli sie nasytawiasz na magie i strzelanie- taki defens to koniecznie 10 łuczników :D. A ten muzyk w łucznikach jakie ma zadanie? Lepszy champion- możesz coś złapać na chalenge i wtedy tylko on Ci zginie i masz czas czymś dojechać i skontrować. I jeszcze przedałby się oddział
z mocnym "kopem", by gdy coś ugrzęźnie w łucznikach mogłeś to czymś mocnym skontrować. Polecam dragon princów. Pozdr

Awatar użytkownika
Caledor
Wałkarz
Posty: 90

Post autor: Caledor »

no to mam 10 łuczników. Natomiast oddział z kopem to WL myślę że w szrży przeważająoczywiście DP ale w dalszej walce WL poprostu mają więcej siły

Szymek
Chuck Norris
Posty: 478
Kontakt:

Post autor: Szymek »

Ale przypominam że dragon princowie mają po 2 ataki i +1 do siły w czasie szarży, są szybsze i o wiele bardziej manewrowne niż WL. Ale zrobisz jak będziesz uważał. Pozdr

ODPOWIEDZ