PlayMini of The Month 10 - marzec

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

PlayMini of The Month 10 - marzec

Post autor: Fanatyk »

PlayMini Of The Month. Dziesiąta edycja. Jazdaaaa!

Wstęp możnaby sobie darować, ale dla świeżych w temacie zacytuję posta z poprzedniego PMoTM:
Regulamin dokładnie jak w maju: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?t=3088
Przypominam: w konkursie chodzi o zrobienie figurki do swojej armii. Proszę nie zgłaszać prac przeznaczonych na sprzedaż. Nie istnieją sensowne sposoby na twarde niedopuszczenie prac komercyjnych, więc odwołać się trzeba do zdrowego rozsądku i przyzwoitości uczestników.
Ewentualnie - można zamieścić pracę komercyjną do PMoTM w charakterze uznaniowym (z klauzulą, że figurka jest na sprzedaż), tj. figurującą w galerii z danego miesiąca, ale niepodlegającą głosowaniu.

Pamiętajcie - to zabawa hobbystów, której celem jest zrobienie czegoś dla siebie. A nie wygrzew profesjonalistów :)
Marzec - znane przysłowie mówi "w marcu jak w garncu". Temat pracy lutowej będzie więc jak najbardziej marcowy... Ci u których armia jest na garnuszku (przysłowiowym garncu) :D
Tym razem tematem są herosi - bohaterowie. Wszystko co ma oznaczenie heros ale i lord. Wszystko co "rządzi" w armii :wink:
Proszę się skupić na motywie przewodnim - w ocenach też będzie brana nie tylko jakość wykonania, ale zgodność z tematem i "poczucie bohaterstwa" modelu :)

Uściślenia/wyjątki:
W tym miesiącu jedynym kryterium jest to żeby był to heros. Nie dowódca oddziału. Legalnie wystawialny heros. Wyswig powinien być do pewnego stopnia, nie będziemy się czepiać o przedmioty ale na pewno będzie to podlegało ocenie głosujących :wink:

Zapomniałbym - ludzie z Mordheima mogą brać wszystko co jest herosem.Czyli tylko stronnicy odpadają :wink:


Jak zwykle: proszę, żeby tematy ze zdjęciami prac do tego PMoTM zawierały w nazwie tematu "PMoTM 10". Będzie łatwiej je potem pozbierać.

*edit*
Od tej pory, każda praca ma mieć fotografię reprezentacyjną którą można dać na konkurs. Ciąg fotografii nie będzie uznawany. Jest to związane z grą fair i logiką konkursu.
Ostatnio zmieniony 3 kwie 2008, o 21:13 przez Fanatyk, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Jeszcze jedno - lista wszystkich PMOTM:

PMOTM 1 MAJ – Czempion Oddziału

PMOTM 2 CZERWIEC – BSB

PMOTM 3 LIPIEC+SIERPIEŃ – Coś Dużego

PMOTM 4 WRZESIEŃ – It’s a Kind of Magic

PMOTM 5 PAŹDZIERNIK – A kto umarł ten nie żyje

PMOTM 6 LISTOPAD – Drobnica (core)

PMOTM 7 – GRUDZIEŃ – Kawaleria (minimalny oddział)

PMOTM 8 – ROZGRZEJ MNIE

PMOTM 9 - NIENAWIŚĆ

PMOTM 10 - Ci, co mają ludzi na garnuszku (hero)

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

Haha Fanatyk ubiegłeś to co właśnie miałem zrobić - popatrzmy na tą listę i hero był już dużo razy może jakiś oddzialik znowu ? w końcu nasza gra składa się z reguły do 4 herosów a z minimum 2-3 corów, więc może zamiast malować nowego herosika to można pomalować jakiś oddzialik powiedzmy np elitarnej piechoty albo coś w tym stylu - popatrzmy na kalendarz jest trochę wolnego czasu więc można coś maznąć większego

ludzie się jeszcze nie zbratali z nowym tematem więc może nie będą za bardzo płakać :P

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

ten temat we mnie trafil naprawde ;D wczoraj sie za truthsayera zabralem...i to w marcowej kompozycji (topniejacy snieg)

ale zmiana tez moze byc...ale nei an piechote...tylko co najwyzej "oddział core" ...ale to Ty z Tomaszem tu rządzicie ;]

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Odpowiedź b).

Czyli NIE.

Temat ustawiony, zabrać się do roboty a nie narzekać :D

Oddzialik piechoty był.

A o elitarnej piechocie pomyślimy. I to raczej będzie elitarny oddział.

Więc do roboty! :lol2:

Warbone - co to znaczy ubiegłeś - Tomash i ja robimy PMOTM - Tomka nie ma, ja robię :D Proste 8)

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

warbone mial zrobic liste PMotM...przynajmniej ja to tak rozumiem...;)

no spoko... to konicze Truthsayera i może jeszcze paymastera zrobie? ...albo jakąś damselke...bedzie obfity miesiąc... ;D

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Fanatyk pisze:w ocenach też będzie brana nie tylko jakość wykonania, ale zgodność z tematem i "nienawistność/przeraźliwość" pracy
Po co?

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

chciałem wstawić listę tematów z wcześniejszych konkursów i pokazać, że malować herosów był czas, może jakieś unit teraz, tak czy inaczej herosów też mam do malowania więc może kiedyś

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

kurka_z_podworka pisze:
Fanatyk pisze:w ocenach też będzie brana nie tylko jakość wykonania, ale zgodność z tematem i "nienawistność/przeraźliwość" pracy
Po co?
Pozostałość z ostatniego tematu :wink:

Już naprawione :D

Awatar użytkownika
Fingor
Chuck Norris
Posty: 524
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fingor »

Fajnie, może pomaluję w końcu Runesmitha :)
Arabesca - Dark Fantasy, Epic Action
Nietykalny pisze:Lakieru pernamentnego ( permanentny znaczy co innego)
:roll:

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

Może też wezmę udział... kiedyś musi być ten pierwszy raz :)

Awatar użytkownika
Chodak
Mudżahedin
Posty: 259
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Chodak »

Dokladnie, Tylko sek w tym ze ja mam pomalowanych wszystkich herosow ;)Bede musial farbe zmyc i na nowo pomalowac :)

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

mozna wystawic tylko 1 model? czy kilka tez da rade? ;D

Awatar użytkownika
Arte
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Arte »

haha :) wystawie bsb ktorego zaczolem malowac wczoraj :)

albo cos innego jeszcze? :P

Lesthad
Mudżahedin
Posty: 288

Post autor: Lesthad »

No to koncze swojego red duka :D

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

ja mam teraz 4 modele czekające na malowanie... i mysle, że w miecha zrobie ALL... a jeden jest lepszy od drugiego ;)

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

herosi moga byc np na altarze czy sam heros bez niczego??

Awatar użytkownika
Caledor
Wałkarz
Posty: 90

Post autor: Caledor »

własnie moze byc np gościu na chariocie?

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

a mzoesz wystawić legalnie hero na altarze? ...mozesz ;) wiec maluj ;]

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

... albo na smoku? ;-)


... wiem ze moze :D
Obrazek

ODPOWIEDZ