Kiedy armia Araby w Battlu?

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Kiedy armia Araby w Battlu?

Post autor: Tomash »

Nie od dziś wiadomo, że Warmaster czy Epic są "poligonami", na których dochodzi do testowania nowych armii czy jednostek, zanim zostaną włączone do odpowiadających sobie systemów 28mm.

I dziś w online store GW trafiłem na coś takiego:
http://uk.games-workshop.com/storefront ... nav=300808
Ślinka mi pociekła na myśl, że to może oznaczać pojawienie się armii Araby w WFB. Zbliżająca się kampania letnia to pewnie za wczesne marzenia (zwłaszcza że chodzi o całą armię), ale jak myślicie - może w przyszłym roku?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Najpierw by chadecję wydali :P
Uerph.

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

Hehe świetne figurki, tylko czemu takie to małe... Popieram, Araby powinny się pojawić.

Awatar użytkownika
kis1
Mudżahedin
Posty: 258
Lokalizacja: Bastion HypolytówCity

Post autor: kis1 »

Słonie w battlu ... tylko nie to 8)

Latające dywany ?? :D:D:D
Obrazek

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

nie powiem.
intrygujace ; )

Awatar użytkownika
Marcin
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Marcin »

Może być ciekawie. :] Dżiny, Latające dywany, wielbłądy... klimatu nie brakuje. :D
Prawa selektywnej grawitacji
Chleb pada zawsze na stronę posmarowaną masłem, a jeśli nie spadnie, oznacza to, że złą stronę posmarowaliśmy
Prawdopodobieństwo, że chleb spadnie posmarowaną stroną na dywan, jest wprost proporcjonalne do ceny dywanu

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

Ej, z tego co kojarze, to Araby była w Warmasterze niemal od początku jego istnienia...

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Wszystko fajnie,tylko gw ma problem cy by ktoś tym grał,bo z ogrami to była taka porażka marketingowa że musieli ich do ror dać

Halun
Mudżahedin
Posty: 261
Lokalizacja: W-wo

Post autor: Halun »

Naprawdę fajnie by było gdyby ta armia się w WFB pojawiła. Figurki bardzo ładnie się prezentują no i klimat to ma niesamowity- takie Tomb Kingi za "życia" :wink: .

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

chyba nie Raf

Awatar użytkownika
Asgard
Mudżahedin
Posty: 345

Post autor: Asgard »

raf pisze:Ej, z tego co kojarze, to Araby była w Warmasterze niemal od początku jego istnienia...
ale figurek nie bylo?

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

słyszałem, że armia arabii do wfb jest już gotowa od dłuższego czasu, cale projekty leża w szufladach, czyżby GW bało sie czegoś z bliskiego wschodu?? ;) Jakiegoś skandalu? A tak na powaznie cholera wie co strzeli tym fanatykom. Ogólnie byłbym zadowolony jakby ta armia wyszła, a jeszcze bardziej czekam na Kitaj i Nippon :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Tak wlasnie mi sie zdaje, ze GW chce podreperowac swoja sprzedajnosc wfb(na zachodzie) wprowadzaniem roznowrodnych nowych armii (co mi sie podoba).

Przykladow jest Duzo, ale dopiero teraz idzie to w szerszym kierunku
(np beasts of chaos, Ogre Kingdoms)
przykladem z kampani byla nowa lista SoC

Armia arabska moze byc kontynuacja tej mysli ekonomicznej (przydalby sie dobry film o arabii z tamtych czasow ;) )
Nippon/Kitaj dlugo nie zagosci w progach wfb, powodow jest kilka - jeden to proba powolnego zasiedlania terenow bliskich
Lustria byla wyjatkiem potwierdzajacym regole
kontynuacja filmowa jakiejs rasy
w koncu brak charakterystycznych jednostek, ktore mozna by nasladdowac innych niz

Ronin
Samurai
Samurai konny
Asigaru
chlop
Ninja
kilka maszyn oblezniczych

procz 3ch pierwszych - reszta juz wystepuje w roznych formach
kontaktach miedzy poczeegolnymi rasami

Miedzy lustria - nowym swiatem i starym swiatem jest stala nic handlowa/wymiana uprzejmosci w postaci zelaza
z Kitajem/nipponem jest kontakt strikte handlowy a nc nikla
Ale to problem nie dla GW...

Najwiekszym jest brak sygnalow, ze akurat w wfb sa potrzebne te armie - nie ma boomu jak na szreka/mumie/jurajski park itp na daleki wschod. Ktory jest barwny, jednak nie wiadom o czy na tyle, zeby ludzie zaczeli akurat wybierac ta armie.

koncze bo zaraz skonczy mi sie wolny czas

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

a kto Ci obecnie nakręci film o Arabii?? ;) ;) i tu jest problem... ja tez uwielbiam teń świat ale co poradzisz
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Wiesz, ja tam się na kulturze Japonii nie znam, moim konikiem są raczej Chiny. I te ostatnie mają całkiem okazały panteon bóstw, demonów, potworów i bohaterów. Podejrzewam, że w Japonii też by się sporo znalazło.

A skoro Arabia trafiła do Warmastera, to tylko wyglądać jej w Battlu :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Jak dla mnie to ta armia moglaby sie wogole nie pojawic. Kolejne dziwactwa i nabijanie kasy z chlonnego rynku brytyjskiego gdzie jest akurat duzo "kolorowych" graczy.
Sloniki i turbaniarzy mamy juz w LOTR'ze, wystarczy chyba.
To takie wciskanie kolejnej armii na sile....ale pewnie sprawa nieuchronna.
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Nie sądze aby jakiś film czy inny bajer był potrzebny gw do wydania arabii

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

zafael pisze:T
Armia arabska moze byc kontynuacja tej mysli ekonomicznej (przydalby sie dobry film o arabii z tamtych czasow ;) )
Nippon/Kitaj dlugo nie zagosci w progach wfb, powodow jest kilka - jeden to proba powolnego zasiedlania terenow bliskich [...]
w koncu brak charakterystycznych jednostek, ktore mozna by nasladdowac innych niz

Ronin
Samurai
Samurai konny
Asigaru
chlop
Ninja
kilka maszyn oblezniczych

procz 3ch pierwszych - reszta juz wystepuje w roznych formach
kontaktach miedzy poczeegolnymi rasami
nipon byl - przelom 2 - 3 edycji... i nawet mial swoja armete :wink:

tomash - zaraz po tym jak tk dostanie sphinxa i smoka pod mumie... :wink: tak serio to raczej nigdy...

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

jesli sa TK to powinna byc arabia, dlaczego? bo jest po drodze, zreszta tak samo jak Tilea czyli DoW
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Michaelius
Mudżahedin
Posty: 252

Post autor: Michaelius »

Belaner7 pisze:Wszystko fajnie,tylko gw ma problem cy by ktoś tym grał,bo z ogrami to była taka porażka marketingowa że musieli ich do ror dać
Bo koncepcja byla z d... . A taka arabia albo nippon maja o wiele wiecej klimatu przy rownie duzych mozliwosciach stworzenia czegos ciekawego. To juz Tau do 40k byli lepsi od ogrow bo chociaz mieli fluff adresowany do konkretnego odbiorcy (takiego malego - 12 letniego :D )

ODPOWIEDZ