Pruszków: Galaktyczna liga #9 [1200pkt] 15.10-12.11

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bartosz
Chuck Norris
Posty: 658

Re: Pruszków: Galaktyczna liga #9 [1200pkt] 15.10-12.11

Post autor: Bartosz »

to ja raport wrzucę, bo tak cicho w wątku:)
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=112&t=46077

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

Bartosz, raport zajebisty, jak bys wkleil jakies zdj, chociaz 1 na ture na wyglada sytuacja na mapie, bylbys mistrzem raportow

do Zalogi Galaktyki Gier, Panowie dzis mieliscie nieczynne? bylem z kolega grac lige dzis o 11.00
do 13 conajmniej nikt sie nie pojawil by sklep otworzyc, nigdzie nie ma info ,ze dzis nieczynne, czy ,ze bedziecie pozniej....
slabizna...

musilismy grac gdzie indziej

jesli chodzi o wynik ja zdobylem 1330 malych punktow, a Patryk Stachowicz 380 pkt

roznica na moja korzysc to 950pkt

ogolnie orkami spoko sie gra, mega losowe sa, ale to jest fajne
fanole i orcze rydwany to man of the game!
pump wagon obessal jak z poprzednich kilku grach ;p

szaman ze stopa jest przereklamowany;p lepiej mu wychodzi czar nr 4!

gierka ogolnie na mega farcie z mojej strony, bylby remism ale w ostatniej turze wyszly mi szarze orkasami na 16 cali! tak dwie szostki!!!!!
oraz giga klocem goblinow w kusze i magiczke na 14 cali! tak 10 na 2 kostkach!

to samo rydwany wytrzymujace masakryczna ilosc strzalow z kusz i bolcow ;p

Awatar użytkownika
Bartosz
Chuck Norris
Posty: 658

Post autor: Bartosz »

dzięki :P może następnym razem wrzucę jakąś fotę...
gratuluję zwycięstwa klimatyczną rozpą bez sewydży i trolli =D> po prostu zielona moc!

ironhead
Chuck Norris
Posty: 458

Post autor: ironhead »

Raport mega !
Co do sklepu to chyba było info na fejsie. Radzę obserwować :) A jeśli się nie używa to najlepiej przedzwonić do Tomka lub Jerzego i zapytać gdzie przepadli.

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

Dzięki Bartosz :)

wlasnie dzwonilem i nic :(

Nawet nie wiedziałem ,że mają fejsa! Ok muszę tam śledzić, dzięki

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

A czy zarezerwowaliście stół mailowo lub telefonicznie?
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

nic z tych rzeczy nie robilem.

jesli sklep jest od 11 to trzeba rezerwowac stol zebyscie otworzyli go o tej porze?

jesli bylo info na fejsie, to sorry za zamieszanie, bede tam patrzyl zanim przyjade.
jesli nie to kiepska sprawa.

nie ma co zasmiecac, dzwonilem i patrzylem na strone, nikt nie odbieral a na stronie 0 info.
nie wpadlem na fejsa, teraz juz bd wiedzial ;)

pozdro

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Pisałem juz kilka razy, żeby stoły rezerwować mailowo, lub ewentualnie telefonicznie, bo nie jest tak, ze zawsze jest mozliwosć zagrania.
Chłopaki ze sklepu maja sporo "eventów", i niektóre z nich zajmują cały sklep, np. piątkowe turnieje Mtg.

Przybycie do sklepu bez zapowiedzi nie daje gwarancji zagrania.

Na profilu FB galaktyki zawsze jest info o zmianie godzin otwarcia, chociaz w takich sytuacjach osoby zainteresowane sa osobiscie informowane.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

A tymczasem zapraszam na runde #2, gramy Blood and Glory, wyniki zgłaszamy do srody, godz. 20:00 (podajemy czy ktos został złamany i wynik w małych punktach).

Powodzenia!
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

Kiepsko sie ten system punktacji sprawdza. Widać, że 90% bitew zakończy się wynikiem 4:0

Już chyba lepsze byłyby progi co 400-500 pkt i maksymalny wynik 4:0
Wtedy wbić maksa byłoby bardzo trudno, wyniki 3:1 i 2:2 zdażałyby się najczęściej- tabela trochę by się zagęściła.

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

A jakimi wynikami zakonczyłyby się te bitwy w starym systemie..?

Wszystkie zakonczyłyby się 10:0, uważasz ze to byłoby lepsze?
Zanim zaczniesz sie czepiac, zastanów sie z czego wynika taki stan rzeczy. Po prostu wszystkie bitwy były bardzo jednostronne.

Daj ludziom zagrac chociaż kilka bitew, wtedy oceniaj.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

efendie
Wałkarz
Posty: 59

Post autor: efendie »

Hej
Planowałem z kolega Meteo sparing w GG Sobota koło 11:00 ale mu wypadła praca.
Chcę ktoś zagrać testową bitwę na aktualnych zasadach ligi?
Gram HE

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

czesc udalo mi sie wygrac z Filipem i jego Ogrami.

ogolnie fajna bitwa, sporo smiesznych sytuacji ;p

szaman nie wylosowal stopy!!!!!!!! a na ogry byloby jak znalazl ;p

np kolega strzla iron blasteren w moja katapulte, trafia, nie rani.
druga tura ja katapa w jego armate, trafiam, ranie, zeszla.

pocisk firebelleg.... 2d6, 12 hitow ;p

pump wagon wkoncu cos pogral, bardzo fajna rzecz!

ogolnie nie mam pojecia jak te pkt policzyc...

udalo mi sie zlamac przeciwnika, to wiem.

zabilem generala i 1 sztandar.
kolega zabil 1 sztandar.

jesli chodzi o male pkt, ja zdobylem 846 pkt
a Filip zdobyl na mnie 310 pkt

pomozecie ustalic wynik?

"""Gra kończy się na koniec fazy, w której jeden z graczy został “złamany”. Możliwe jest zatem “złamanie” obu graczy, i o wyniku decyduje wtedy różnica punktów zwycięstwa."""

jezeli dobrze rozumiem, to roznica malyck pkt na moja korzysc to 536 pkt

wiec jesli liczymy tylko to to wygralem 4-0, jesli cos innego dajcie znac!

jeszcze raz dzieki za gre i orki rzadza! poprostu zemscily sie za kolege z poprzedniej bitwy ,ktory gral orkami na ogry i przegral !

pozdro

AdamKoz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: AdamKoz »

Biedny Filip, znowu Ironblaster nie pograł...

Awatar użytkownika
Bartosz
Chuck Norris
Posty: 658

Post autor: Bartosz »

@Mateo
4:0 jak nic :wink:

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Panowie, punkty w B&G liczymy następująco:

- gracz złamany: 1
- gracz łamiący: 3
- nikt nie złamany lub złamanie jednoczesne: liczymy tylko punkty zwycięstwa
- punkty zwycięstwa dodatkowo wpływają na mozliwosc masakry, czyli wyniku 4:0, jesli zwycięzca nabił ich 2x wiecej od pokonanego

Mam prośbę, aby podawać wyniki w punktach zwycięstwa, a nie jako róznicę, bo na tej podstawie nie zawsze mozna wywnioskować, czy jest 3:1, czy 4:0.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

Mateo pisze:udalo mi sie zlamac przeciwnika, to wiem.zabilem generala i 1 sztandar.kolega zabil 1 sztandar.jesli chodzi o male pkt, ja zdobylem 846 pkta Filip zdobyl na mnie 310 pkt

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Nie piłem do Ciebie, to była generalna prośba :)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bartosz
Chuck Norris
Posty: 658

Post autor: Bartosz »


Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Zapraszam na rundę #3, w której gramy Meeting Engagement bez rezerw.

Powodzenia!
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

ODPOWIEDZ