DE by Xet ( 10.05 Duża aktualizacja )

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

lith
Oszukista
Posty: 872

Re: DE by Xet

Post autor: lith »

Mi się kolorystyka właśnie bardzo podoba. Wyglądają jak elfy, a nie dzikusy z długimi uszami. Świetny pomysł z tym białym, IMO sam czerwony + zielony wyglądałby kiepsko. Włosy też na razie zostaw, nie poprawiaj nic, tylko maluj dalej ;) Powodzenia.

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Jeszcze wipy.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

Ładnie, czysto, schludnie, w swoich kolorach. Mi się podoba.
Dodasz jeszcze cieniowanie i ink na kolczugach i będzie wypas.

Tarcze wymiatają!

Awatar użytkownika
Nicpoń
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Nicpoń »

Bardzo ładnie. =D> Czekam na więcej.

Halun
Mudżahedin
Posty: 261
Lokalizacja: W-wo

Post autor: Halun »

Fajni kusznicy- tylko brakuje zielonych akcentów a taka chyba miała być kolorystyka armii? Coś będziesz dodawał czy ten oddział zostawisz tylko w czerwieni? A te głowy z pióropuszami rzeczywiście fajnie pasują =D>

Awatar użytkownika
Paczek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 174
Lokalizacja: Wołów. Karak Var

Post autor: Paczek »

Bardzo fajne tarcze i podstawki, ogólnie ok :)

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

podstawki zbyt jednolite troszkę żółci z brązem by się przydało miejscami by wydobyć wzory na podstawkach
oprócz tego za mało jak dla mnie kontrastów , kusze powinny mieć inny odcień niż buty np jaśniejszy brąz bo jak z plastiku teraz to wygląda
czerwień i biel to fajny wybór jednak czerwień wygląda płasko dodaj ze 2 glazy (czarny rozwodniony by był przezroczysty)
możesz też spróbować fioletu jako koloru ciemniejszego (glazy zamiast czerni)
twarze przydało by się rozjaśnić bo zlewają się z jasnymi metalikami (albo twarze jaśniej albo metaliki przyciemnij)
pisze to by nie ciebie stłamsić tylko byś wiedział nad czym popracować bo same pochwały ze super nie sprawia ze twoje prace będą coraz lepsze

umiesz nanosić równo farbę i modele wyglądają schludnie , tarcze mi się podobają choć niedomalowane bo czarne całe oprócz twarzy na nich

pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w malowaniu

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Co to za główki?
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Lampa aparatu dużo niszczy. Podstawki w zagłębieniach są ciemniejsze, czerwone elementy bardziej "powyciągane" chociaż przyznam, że nie aż tak jakbym chciał. Przejadę rozwodnionym czarnym tak jak radzi Vega. Fioletowego niestety nie posiadam.
Tarcze w rzeczywistości też bardziej wycieniowane. Muszę poprawić sztukę fotografii :roll:

Twarze nie są najlepsze racja. Jest to spowodowane miedzy innymi tym, że jest tam tak mała przestrzeń, że ciężko mi było coś zrobić. Chyba będę musiał je całe rozjaśnić zamiast cieniować.

Z drewnem dalej mam problem. Pracowałem trochę nad kuszami ale efekty były fatalne. Wolałem już pomalować je tak jak są teraz, żeby nie rzucały się w oczy. Buty będą trochę jaśniejsze, więc jakaś różnica będzie. Nie wiem czy wystarczająca.

Główki są z microarta.

Do domalowania oprócz tego co powyżej wymienione zostało: tarcze na zielono, paski na zielono, buty i pochwy. Najpierw to domaluje, wrzucę fotki i zobaczymy ile i gdzie trzeba poprawić.

Dziękuję za komentarze i rady.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

o widze, ze wymieniles he na he ;)

armia sie bardzo w porzadku prezentuje :) jedyne co mi nie pasuje to zielony w szejdach. (ciezko stwierdzi dlaczego :) po prsotu wyglada na to, ze nie pasuje) natomiast wymiana helmow kusznikow wyszla super :)

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

fioletowy to czerwony i niebieski te kolory musisz posiadać

zieleń rzeczywiście nie bardzo pasuje do czerwieni i bieli choć na razie ugryzę się w język z oceną poczekam jak skończysz

nieważne
Plewa
Posty: 9

Post autor: nieważne »

Ale spoko kuszole. Też bym chciał tak malować

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Te glowki sa swietne i bardzo fajnie komponuja sie z reszta modelu kusznikow.
Czemu nie ma zieleni skoro wziales go razem z czerwonym i szarym na kolor armii o jakis chociaz maly akcent powinien jego byc. Jesli chodzi o malowanie to nie wiem co jest skonczone , a co jeszcze nie , ale na pierwszy rzut oka czerwien wyglada na za malo wycieniowana (powiedz jak ja maluejsz to moze cos doradze , bo w czerwieni czuje bardzo dobrze) no i tarcze maja za delikatne przejscia (chodzi mi o pierwsza warstwe po podkladzie ktora za malo kontratstuje) Reszte ocenie jak skonczysz.

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Nie miałem czasu w weekend na malunki. Dzisiaj ich dokończyłem więc wrzucam fotki. Rozjaśniłem twarze, zwashowałem kolczuge czarnym, dopracowałem czerwony.
Są świeżo po lakierowaniu w związku z czym nie mogę zrobić dobrej fotki z przodu. Za duży odblask.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

myslalem ze apetyt urosnie w miare jedzenia ale nie ]:-> niepodoba mi sie kolorystyka coraz bardziej
no niestety nie na moj gust
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
lewy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 117
Lokalizacja: Stolica
Kontakt:

Post autor: lewy »

swietnie wyszly ci tarcze :)

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

fajnie to wygląda jedyne co ci doradzę to przyciemnij podstawki bo za mały kontrast jest miedzy jasna podstawka i jeszcze jaśniejszymi modelami , będzie więcej głębi

Awatar użytkownika
Kedziorson
Masakrator
Posty: 2219
Lokalizacja: Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.

Post autor: Kedziorson »

są kolorowe ale nie pstrokate...dla mnie to mistrzostwo precyzji :D

technicznie też bardzo spoko

pozdro Kędziorson

Awatar użytkownika
Christof
Warzywo
Posty: 16
Lokalizacja: z lasu
Kontakt:

Post autor: Christof »

Rewelacja, bardzo fajne odejście od typowego czarno-fioletowego schematu DE.
Arguing in the internet is like running in the Special Olymics.
Even if you win, you are stil retard.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Brakowalo mi zieleni i ja dostalem ., figurki duzo zyskaly dzieki tym zielonym tarczom. Niestety czerwien nadal jest za plaska...

ODPOWIEDZ