Na pomoc LL w kwestii malowania.

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Re: Na pomoc LL w kwestii malowania.

Post autor: Żaba »

co by podtrzymać flejma :wink:
swieta_barbara pisze: No i wreszcie, niektore z argumentow Marka czy kudłatego do mnie trafily. Bynajmniej nie byly to niepowazne argumenty Zaby, Darka, czy Szmajsona o tym ze "glosowanie jest nielegalne" - co za kompromitujacy argument...
Cieszę się argumenty Marka zostały uznane (mój był taki sam), z kolei powszechnie wiadomym jest że argumenty pochodzące od płazów są przewrotne i złowrogie z natury :oops: argument był niby ten sam ale ocena już inna - ważne że zgodziliśmy się do tego iż dobry system sam się obroni. A tak BTW swoją drogą to nic nie pisałem o nieważności głosowania tylko że było ono nieco inaczej opisane na starcie i czy naprawdę muszę wyciągać archiwum by to udowodnić :?: . Reszta to opinie a każdy ma swoją.

W każdym razie zuo zostało pokonane i teraz zapanuje PISSSS :mrgreen: a że przy okazji zostałem skompromitowany - warto było się poświęcić :D

tyle offtopu,
Ż.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

swieta_barbara pisze:Dobra, glosowanie sie skonczylo, temat przykleilem, mam nadzieje, ze nikomu nie przeszkadza jak wyglada.
Za Robsonem: Brawo Łukasz, jesteś na pudle!
Shino o Tobie pomyslal - no ofens oczywiscie.
nawet najzajebistsze projekty ustaw moga trafic na silna opozycje :mrgreen:

na szczescie ten zapis:
Lista Ligowa sugeruje następującą ocenę malowania na turniejach klasy Master (choć organizator może ją trochę zmienić):
oznacza ze wszystko bedzie po staremu i kazdy bedzie robil tak jak mu sie podoba, oczywiscie w ramach 'zmian sugestii LL' ;)

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

thurion pisze:na szczescie ten zapis:
Lista Ligowa sugeruje następującą ocenę malowania na turniejach klasy Master (choć organizator może ją trochę zmienić):
oznacza ze wszystko bedzie po staremu i kazdy bedzie robil tak jak mu sie podoba, oczywiscie w ramach 'zmian sugestii LL' ;)
Ale teraz przynajmniej gracze maja jakas mocna podstawe, zeby wyklocac sie z organizatorem o zmiane oceny malowania.
Wiem, ze nie taki byl zamysl calego projektu, ale licze na organizatorow, ze beda traktowali LL powaznie.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

na MB bedziemy sie wzorowac na tym chodz nie ukrywam ze drobne zmiany beda, nie mniej jednak przeglosowany system jest dobra podstawa zeby w przyszlosci wyszedl z tego produkt idealny
ObrazekObrazek

ODPOWIEDZ