Czym zastępujecie figurki (konwersje, inne firmy itp.) ?

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Re: Czym zastępujecie figurki (konwersje, inne firmy itp.) ?

Post autor: Robert.P »

10k całkiem sporo pewnie kilka lat zbierałeś :)
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Wydzielę z tego temat, obiecuję. :)

Tak, dawno temu zbierałem armię Chaosu Nurgla. Wojownicy, zwierzoludzie, demony - wszystko. :) Plaguebearerów dało się kupić po cenie złomu, bo byli słabo grywalni. Nazbierało mi się tego trochę, i w momencie wyjścia Storm of Chaos wyszło mi że jestem w stanie wystawić kompletną armię Daemonic Legionu. Dalej to już systematyczne dokupowanie. :)

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

pierw Khorna zbierał, potem tylko nurgla, wszystko wyprzedałem i znowu zaczelem tylko Khorna :twisted:

do żadnego innego boga się tak nie przekonałem jak do niego 8)

Dargor
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Dargor »

Khuman pisze:pierw Khorna zbierał, potem tylko nurgla, wszystko wyprzedałem i znowu zaczelem tylko Khorna :twisted:

do żadnego innego boga się tak nie przekonałem jak do niego 8)
Kukurydza mi bardziej w 40k pasuje, zwłaszcza teraz kiedy wysszedł Angron :twisted: :twisted: :twisted: Idealnie go zrobili, chociaż sam Khorne dostał nieco po tyłku w związku z nowym AB.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Dargor pisze:chociaż sam Khorne dostał nieco po tyłku w związku z nowym AB.
dostaje po tyłku od dwóch codeksów i znowu dostał, żal :(

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Samym Khornem się nie żyje ale według fluffu jest najsilniejszym z bogów to powinien mieć jakieś przywileje
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Dargor
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Dargor »

Robert.P pisze:Samym Khornem się nie żyje ale według fluffu jest najsilniejszym z bogów to powinien mieć jakieś przywileje
Według którego fluffu? Że też wy w Raciborzu wiecie co to jest w ogóle:)

Co by nie robić OT zapytam jeszcze, skoro Soulgrinder pojawił się w Szeregach WFB chciałem zapytać czy Nurglowy DP z Forge Worlda przeszedłby jako GUO? Ma działo zamiast ręki, jednak można powiedzieć że to jest gift "Stream of Bile" ponieważ ma beczkę na plecach która robi za amunicję :) Nuglowy większy Demon z FW jest tak przeraźliwie wielki że raczej odpada, bo by musiał być na Arokowiej podstawce, a że gramy na True Line of Sight.... :(

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Wg mnie spokojnie.

Dla zobrazowania skali szybciutko poszukałem w necie obrazków i jest. :)
DP osadzony na czterdziestkowej, dużej podstawce.
http://www.warseer.com/forums/showthrea ... ost3719246
Do tego fajnie skonwertowany. Tylko cenowo to chyba "oczko" drożej wychodzi... Ale z drugiej strony fajny, oryginalny model.

Dargor
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Dargor »

To że cenowo drożej to wiem, ale mleko się już wylało (jakiś czas temu:)
Herald mi nie pasuje jednak DP jest OK jeśli chodzi o rozmiar. A nie chce konwertować tego modelu bo a) nie jestem aż tak dobrym modelarzem b) nie chce spaprać :)
Khorne'owy DP z FW robi za świetnego BT (niestety jeszcze się nie dorobiłem, tylko walczyłem przeciwko:)), jednak miałem obiekcje czy Nurglowy z FW do Fantasy się nada.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Dargor pisze:jednak miałem obiekcje czy Nurglowy z FW do Fantasy się nada.
Szukałem jeszcze zdjęcia zestawionego GUO z tym DP, ale na pierwszych stronach nie znalazłem, a potem mi się nie chciało. :P
Ale jak widać da radę.
Dargor pisze:To że cenowo drożej to wiem, ale mleko się już wylało (jakiś czas temu:)
Nice. A tego heralda też masz?
Khuman pisze:
Dargor pisze:chociaż sam Khorne dostał nieco po tyłku w związku z nowym AB.
dostaje po tyłku od dwóch codeksów i znowu dostał, żal :(
aczekajcie jak wyjdzie kodeks, pogra się i zobaczymy. Ile raz już było, ze coś nie da rady, a coś uber hiper a na stołach się to zweryfikowało. (np. na gwardie z drakenhoffem ponoć miało być szkoda punktów, a zrobił się must have)

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

true story 8)
Dargor pisze:
Robert.P pisze:Samym Khornem się nie żyje ale według fluffu jest najsilniejszym z bogów to powinien mieć jakieś przywileje
Według którego fluffu? Że też wy w Raciborzu wiecie co to jest w ogóle:)
według tego fluffu że jest najstarszy, a każdy Ci powie że starsi mają rację :P

po za tym jak bracia zabrali mu mieczyk to żaden nie był wstanie go powstrzymać od odzyskania go, albo najbezczelniejszy orc super hiper jakiś tam ( zapomniałem jak tam zwą tego wodza ), który wpadł do warpa do stwierdził że kosmos to za mało, przejechał się przez wszystkich braci Khorna, a potem wielka kampania odgrywa się w głowie ów orca od początku aż do ścięcia jego głowy przez Khorna, aż po wsze czasy, agin and agin and agin and agin agin and agin and agin and agin agin and agin and agin and agin... :twisted:

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2936
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Każdy z bogów chaosu jest w jakiś sposób naj.

Khorne - najsilniejszy
Nurgle - najtrudniejszy do wygryzienia ze swojej domy
Slaanesh - najszybciej zyskujący moc
Thzeenth - najsprytniejszy :mrgreen: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Dargor pisze:
Robert.P pisze:Samym Khornem się nie żyje ale według fluffu jest najsilniejszym z bogów to powinien mieć jakieś przywileje
Według którego fluffu? Że też wy w Raciborzu wiecie co to jest w ogóle:)
W Ab od wochu napisane zostało "Khorne, który jest ucieleśnieniem gniewu, to najpotężniejszy
ze wszystkich Bogów Chaosu. Znany również
jako Kharnath, Khorghar, Akhar i pod setką innych imion" Przepraszam że nie na temat
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Dargor
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Dargor »

Prawda jest taka że którą zależnie którą część Chaotic'a będziesz czytał to ten Bóg będzie najsilniejszy.

[quote]Każdy z bogów chaosu jest w jakiś sposób naj.

Khorne - najsilniejszy
Nurgle - najtrudniejszy do wygryzienia ze swojej domy
Slaanesh - najszybciej zyskujący moc
Thzeenth - najsprytniejszy [quote]

To chyba w WFB, ponieważ w 40k jest osoba która Zgwałciła Slannesha, wygrała z Khornem na rękę, umyła Nurgla oraz oszukała Thzeentcha! Pomijając oczywiście że w CREEEDOWANIU przewyższa samego Creed'a :) To Lord Kaldor Draigo*

*fluff autorstwa Matta Warda:D

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

fluffu Matta nie brał bym pod uwagę, i mam nadzieję ze nie przyłoży ręki na żadnej książce do chaosu, jak i w WFB jak i 40K :roll:

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Cytując reklamę z fejsa "EPICZNE":

http://www.mgla.pl/images/products/upimg/5479-8114.jpg Niezły shrine slaanesza.....
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

świetny ale wystarczy dodać GS i można zrobić do każdego innego boga, wogóle ten system jest pełen perełek do demonów 8)

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Szkoda tylko że równie epicko drogi i duży
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

mały offtop
Dargor pisze: To chyba w WFB, ponieważ w 40k jest osoba która Zgwałciła Slannesha, wygrała z Khornem na rękę, umyła Nurgla oraz oszukała Thzeentcha! Pomijając oczywiście że w CREEEDOWANIU przewyższa samego Creed'a :) To Lord Kaldor Draigo*
O zaraz zaraz :D
Według 4chan Draigo spalił ogródek nurgla (że go jeszcze obrońcy przyrody nie posądzili)... ułożył kostkę rubika jednym ruchem...


żeby jednak nie offtopować na maksa.
POtrzebuję dużej ilości wrzaskulców :D lub pomysłu jak je tanio zrobić. Pomysły?

Awatar użytkownika
vfn
Mudżahedin
Posty: 309

Post autor: vfn »

http://allegro.pl/blood-maw-bane-beasts ... 12343.html

Cena troszkę powala ale fajny model jako alternatywa soul grindera :)

ODPOWIEDZ