Galeria Krasnoludów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Re: Galeria Krasnoludów

Post autor: Fuxiorr »

Najlepsze konwersje z plastiku na hamaki jakie widzialem :]
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

smiejagreg pisze: Są jeszcze starsze hamki, mniej klonowate, może też nie urywają dupy, ale imho są o dwie klasy lepsze, niż ich późniejsze odpowiedniki...
A malowanie bardzo fajne, może hełmy jeszcze bym zwashował...
Tych starszych nie znam... a helmy sa washowane... tylko z lampa takie swiecace wyszly...

A podstawki pod ten oddzial wygladaja tak:

Obrazek

Jezeli natomiast chodzi o kolorystyke, to u mnie sa szaro niebiescy... z tad kolory na sztandarze. Bialy zastapil szary u hamkow, zeby ich od reszty woja odroznic... w koncu to elita.

Zazwyczaj moje chlopaki wygladaja tak:

Obrazek

Czyli niebieski z szarym...

To skoro juz sie rozpedzilem, to jeszcze wrzuce RS'a:

Obrazek

Obrazek

Niestety ten model, chodz bardzo fajny, to sklada sie w wiekszosci z Brody i metalu... jedyne elementy niebiskiego i szarego sa przy skromnej ilosci plaszcza na dole... nawet tego za bardzo nie widac :)
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

PODSTAWKI SA ZAJEBISTE =D> :mrgreen: =D> :mrgreen: . Model sa fajne jak sie je nawet pomaluje ale ja wole stare metale. Co do hamakow to smiej ma na profilu stare hamaki a Rasti szykuje sie z produkcja wlasnych hamakow ktorych bede odd niego kupowal :]
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Żeby narzekać, że model składa się w większości z brody, to nie przystoi zbierającemu dwarfy [-X :shock: Toż to główna ozdoba i duma krasnoluda :!:

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Zapomnialem dodac: nigdy nie widzialem hordowego klocka warirow krasowych :P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

smiejagreg pisze:Żeby narzekać, że model składa się w większości z brody, to nie przystoi zbierającemu dwarfy [-X :shock: Toż to główna ozdoba i duma krasnoluda :!:
Jakze bym smial! Pdkreslalem ino powod braku kolorow klanowych :wink:
Zapomnialem dodac: nigdy nie widzialem hordowego klocka warirow krasowych
Ja takowy wystawiam, odkad sie 8ma edycja pojawila :twisted:

Nie jest to nic niespotykanego. Andrew wystawia na 2400 3 klocki po 30. Krasie z dwurakami (niestety brak mi Wysywigu... moze kiedys :| ) dobrze sie w takiej formacji sprawdzaja... a jak trzeba, to zwijam po 5 :)

PS... dzieki za komenty :roll:
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Zapomnialem dodac: nigdy nie widzialem hordowego klocka warirow krasowych
Ja takowy wystawiam, odkad sie 8ma edycja pojawila :twisted:

Nie jest to nic niespotykanego. Andrew wystawia na 2400 3 klocki po 30. Krasie z dwurakami (niestety brak mi Wysywigu... moze kiedys :| ) dobrze sie w takiej formacji sprawdzaja... a jak trzeba, to zwijam po 5 :)

PS... dzieki za komenty :roll:
Zaintrygowales mnie! :mrgreen: Juz wiem co musze sprawdzic :twisted: :]
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Co wy za herezje opowiadacie? Na euro 40 warriorów z dwurakami to podstawa :D Ewentualnie 36 rangerów :)
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kończcie te opowieści o rozpiskach - to Galeria Krasi jest, a nie Rozpiski brodaczy - może admin wykosi nadmiar postów...

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

smiejagreg pisze:Kończcie te opowieści o rozpiskach - to Galeria Krasi jest, a nie Rozpiski brodaczy - może admin wykosi nadmiar postów...
To komentuj galerie, a nie spamujesz :p
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Bardzo udany regiment, sam chciałbym mieć pomalowane takie ilości. Podstawki genialne - ubolewam jedynie, że to nie modele z okolic 4 ed :)

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Vraith pisze:Bardzo udany regiment, sam chciałbym mieć pomalowane takie ilości. Podstawki genialne - ubolewam jedynie, że to nie modele z okolic 4 ed :)
Dzieki! Ja tez nad tym ubolewam :wink:

Ale powiem szczerze ze lubie prace z plastikami. Tylko te nasze sa nieco nieszczesne... No i zostawiaja bardzo malo pola do manewru przy konwersjach... ale stram sie jak moge. Mam miedzy innymi zrobionego Master Eng kompletnie skonwertowanego ze zwyklego wariorsa, i tez wyszedl niezle. Niestety nie mam zdjec (malowanie zreszta jest dosc wczesno nieopierzale ;p). Moze jak wroce do chaty w piatek, to walne mu fotke.

pzdr!
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

To ja tak na szybko WiPka Zabójcy wrzucę. I tym samym oficjalnie rozpoczynam od dawna planowaną zmianę armii (O&G->kurduple) - od początku bardziej identyfikowałem się z Krasnoludami i zapewne dlatego nie miałem zapału do ukończenia Zielonoskórych ;)

Obrazek

Obrazek

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

No no :] widzę coraz więcej braci krasnoludzkiej ;]
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Cieszę się z nawrócenia, Niedźwiedziu =D> :wink: .
Bardzo podoba mi się skóra - nie wiem tylko, na ile kolory z foty odpowiadają rzeczywistości...

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Przy zdjęciach w zasadzie nie było nic "podciągane" - jedynie jasność. Wreszcie ogarnęliśmy temat robienia sensownych zdjęć i nareszcie figsy wyglądają tak jak powinny :)

A co do nawrócenia - nie nawróciłem się :) Ja zawsze byłem Krasnoludem (charakterologicznie nawet bardzo, na co Łania codziennie narzeka ;)), a w WFRP najczęściej prowadziłem właśnie Zabójców :). Po prostu dobór pierwszej armii był błędem.

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

A no żeby nie było łatwo to, jaka armie będziesz robił :
1. Full nowe modele
2. Mieszanka nowych ze starymi ładnymi krasiami [ ja tak mam :D ]
3. Same stare ładne krasie ?:P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Jest to jeden z niewielu figsów krasi, który osobiście bym przerobił na łysola - bardziej odpowiada mi bez piór. Dawaj dalej zmalowaniem...

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

:) Żadna z opcji :) Zamierzam budować armię z najładniejszych na rynku figurek, dlatego na razie raczej nie znajdzie się w niej miejsca na produkty by GW ;) (no może kilka... ale nie za wiele). Na pewno będą za to figurki AoW, Gamezone, trochę LA, trochę Ścibora. Generalnie ważny jest dla mnie wygląd zawziętych sukinsynów, którzy wyposażeni w topory i młoty są śmiertelnie niebezpieczni. Idealnie tej wizji odpowiadają szczególnie krasie AoW i to właśnie oni będą stanowili trzon armii (pewnie ze 3x40 Ironshieldów, 2x20 Berserkerów itd.).

Stare modele GW mają przyjemny klimat, ale trochę za bardzo baśniowe jak dla mnie. W Młotku zawsze ceniłem mhrok ;)

Ave!
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Nie kumam do końca - mroczne w młotku są raczej chaos dwarfs #-o, dwarfy są po halflingach imho najmniej mroczną armią. Ciężko Ci będzie zmontować jakąś sensowną jednolitą armię złożoną z figsów firm, o których wspominałeś. Sporo się one różnią zarówno wielkością, jak i rzeźbą... Ale ciekaw jestem efektu końcowego :wink: .

EDIT. Skoro odcienie odpowiadają rzeczywistym, napisz parę słów nt. malowania skóry na tym slayerze... Chodzi mi głównie o to, jak uzyskałeś takie odcienie...

ODPOWIEDZ