ETC 2013

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Re: ETC 2013

Post autor: Bretonnian »

Patrzę z perpektywy tego że przycieli najczęściej pojawiające się obecnie buildy. Myślę że armie które są teraz "najmocniej" przycięte i tak mogą cisnąć dalej. Wierzę w Ciebie Maryś :wink: To samo Rince :wink:

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2938

Post autor: Golonka »

To może i ja się wypowiem. Co do DWelóf to fakt. Przycięcia za mocne i głupie.
Armia swoje i tak robić będzie i tak będzie mocna, a jedyne co panowie osiągnęli to ujednolicenie rozpy. Proponuję wysnuć propozycję pok lub hydra a resztę w miarę zostawić.
Co do demonów to dokładnie to samo. Znów ujednolicenie rozpisek, choć jak dla mnie ograniczenie flayerów jest ok.
Co do lizaków to chłopaki poszaleli lekko. Mnie osobiście jakoś to nie boli, ale po prostu zastanawiam się czy nie mogliby ograniczyć się do zapisu "Units that contains the letter "s" in their profile name are 0-9" :D Byłoby prościej. Chadecja nieprzycięta z kolei to jakaś bzdura. Reszta może być jak dla mnie choć wydaje mi się, że możemy się spodziewać spamu potworków ma corach wbrew pozorom.
BTW wysnuwam przypuszczenie, że czarnym koniem tego draftu mogą się okazać we przez przypadek.

Pozdro.
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

"Units that contains the letter "s" in their profile name are 0-9"
To ograniczenie jest majstersztykiem. Może w drafcie 1.1 dorzucą tam kowbojów i zrobią 0-11?
Może jeszcze da radę to odkręcić wytykając im to na forum...? Delikatnie nakierować na właściwy tok myślenia?
http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic ... 4#p1269684

Nie sądzę. Mieli obiektywne dane wyjściowe na dosyć sporej próbie. A ograniczenia porozrzucali losowo po przypadkowych armiach. Nie sądzę, żeby jakiekolwiek racjonalne argumenty do nich trafiały
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8786
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Ten draft raczej ograniczyl ilosc lukow w WE nz na odwrot - rozpy na 70 gg sa zbyt 0-1, najwekszym boostem dla WE jest slabszy LOS od dwellersow (szczegolnie w polaczeniu z ostatnim FAQiem) i nerfienie innych armii.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Bandzierochlast
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 105

Post autor: Bandzierochlast »

Bretonnian pisze:Patrzę z perpektywy tego że przycieli najczęściej pojawiające się obecnie buildy. Myślę że armie które są teraz "najmocniej" przycięte i tak mogą cisnąć dalej. Wierzę w Ciebie Maryś :wink: To samo Rince :wink:
No właśnie, przycinają najczęstsze buildy, jakieś rzeczy których i tak się nie wystawia (all skaven rare 0-1), a powinni tylko przeciąć rzeczy które są TOTAL BROKEN. Nie jakieś tam mocne, bo każda armia ma coś mocnego. Broken jest pedant i hydra za 175pkt. Broken jest 100kuszników de z powtarzalnym na 24". Broken jest 10 elektryków skaveńskich za 150pkt.
2x latarka / 2x abomka. Itd.

Oni chcą żeby każda armia mogła wygrać z każdą, a to nie tak działa. Imho każda armia powinna mieć kilka dobrych i kilka słabych matchupów.
Jak dobre wygrywasz "z automatu", to powinno być ich mniej, jak musisz się jednak trochę wysilić to może być trochę więcej.
Gdyby chcieli żeby każda armia mogła wygrywać z każdą, to najlepiej zostawić jakieś 4 w miarę zbalansowane frakcje i tyle....

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

kiedy można się spodziewac korekty wochu? i moze przy okazji cos jeszcze poprawia..
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

niech woch w pelni wyjdzie i sie nim troche pogra, zamiast odrazu pisac niesprawdzone ciecia dla niego prawda ?
Gniewko pisze:
Zarost zarostem, ale kolory inne - u mnie kudły jednolicie czarne, u Jagala ciemny łeb, a zarost (tu cytując Kubę) "z jakimiś idiotycznymi rudawymi akcentami", co w połączeniu z niebieskimi oczami jest bzdurne i podniecające zarazem.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Relosu pisze:niech woch w pelni wyjdzie i sie nim troche pogra, zamiast odrazu pisac niesprawdzone ciecia dla niego prawda?
To jest zbyt logiczne, nie przejdzie.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

W zeszłym roku napisali cięcia do imperium w 2 tygodnie od wyjścia booka, zanim ktokolwiek zdążył nawet porządnie na nim pograć :lol2:
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jankiel pisze:
"Units that contains the letter "s" in their profile name are 0-9"
To ograniczenie jest majstersztykiem. Może w drafcie 1.1 dorzucą tam kowbojów i zrobią 0-11?
wtedy znowu będzie ich 3-4 na stole. masakra to jest
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Karli pisze:W zeszłym roku napisali cięcia do imperium w 2 tygodnie od wyjścia booka, zanim ktokolwiek zdążył nawet porządnie na nim pograć :lol2:
Podobno ten nowy stwór ma kosztować 250zł!
Radzę przez tydzień pograć samą podstawką! Za zaoszczędzone pieniądze możecie dokupić sobie więcej warhoundów i maruderów!
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Chyba z kosmosu tą cenę wyrwałeś, bo prawie stówkę taniej ;)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Slaughterbrute na stronce GW kosztuje 250 Akuś. :wink:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Ale na stronce GW masz generalnie zawyżone ceny Siwy ;)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Ale nawet w miarę tania Arena ma go za 200. A nie stówę taniej.
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Masz rację sorry pomyliło mi się ;)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Chce wiedzieć co brali jak tworzyli ten comp, bo się nie podzielili, a ja też chcę ;).

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

A Ty jak zwykle załatwiłeś to w taki sposób, że na pewno przyznają Ci racje. Brawo! Oby więcej takich interwencji ;)

Awatar użytkownika
r@fix
Masakrator
Posty: 2385
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: r@fix »

gredy fists nie ma już 2 dd ? dobrze widze :) ?
Ostatnio zmieniony 27 sty 2013, o 21:50 przez r@fix, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ironblaster jest zbanowany :wink:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

ODPOWIEDZ