Konri w Starym Świecie (Ogry)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Re: Konri w Starym Świecie (Ogry)

Post autor: Rasti »

Eee tam, żeby każdy gracz miał chociaż takie podstawki. Pozorują fajny step, co mnie się podoba.

Awatar użytkownika
Andrut
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Andrut »

Stary no- indywidualne zdanie każdego. Faktem jest że malowanie w tym kraju ostro posysa i masa ludzi to olewa. Ja nie mówię że po dstawki są słabo zrobione z technicznej strony- bez urywu ale są solidne. Nie pasują mi po prostu dla tej armii, chętnie bym je widział bardziej "przesuszone" i z większą iloscią pierdółek na nich- ogry mają pod względem zagospodarowania przestrzeni na prawdę wyczesanie. Moja opinia, 0 w tym hejterswa ;)
Skaven: W/D/L 2/0/1

Awatar użytkownika
konri
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Mielno koszalińskie

Post autor: konri »

Oczywiście mógłbym dodać suche kępki od gw, ale chyba przedobrzę wtedy...

Awatar użytkownika
Andrut
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Andrut »

Prosta sprawa, kupujesz, przykładasz na podstawki, pasuje- zostawiasz i przyklejasz; nie pasuje, zostawiasz to na inne prace/sprzedajesz. To na tyle popularny produkt że stratny dużo nie będziesz w razie czego.
Skaven: W/D/L 2/0/1

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Malowanie bardzo specyficzne jest, po prostu taka maniera :wink: , na stole faktycznie powinno wyglądać efektownie, natomiast zbliżeń wielkich nie warto dawać, bo bez sensu. Uwaga o podstawkach baaardzo słuszna - ja bym je kompletnie przerobił, figsy z pewnością by na tym zyskały. Toż to duże podstawki są, jest co budować, koniecznie wręcz trzeba :!: kurde, ja staram się urozmaicać podstawki moich pokurczów nawet, a tam jest już naprawdę ciężko. A tutaj jest wielkie pole do popisu, zazdroszczę takich możliwości... Można dodawać naprawdę wiele rzeczy - skałki, krzaczki, co się chce właściwie. Poza tym kupić trochę bitzów z różnych armii, szkielety jakieś, czasem sporo rzeczy można nabyć za niezbyt wygórowaną cene... Działaj z podstawkami, naprawdę warto :!: .
Jeszcze odnośnie malowania działa - kurde, trochę się dziwię, że napisałeś o tym plastrze #-o i że malowanie na szybko. Faktycznie, drewniane elementy, róg, czy srebrne maźnięcia na rdzy ostro obniżają odbiór figsa. Zawsze uważałem, że duże figsy trza dopieszczać bardziej, niż pomniejsze, które sam czasem maluję na szybko :oops: :mrgreen: , a tutaj inna filozofia... Szkoda, bo szczegóły trochę psują całość...

Awatar użytkownika
konri
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Mielno koszalińskie

Post autor: konri »

Wreszcie powróciłem do pracy nad ogrami (czy w ogóle do takowej). Chciałem mieć tego tyrana jak najprędzej i trochę żałuję, że pośpieszyłem się z malowaniem. Chociaż jest imo stołowo i zadowalająco. Ale o samą konwersję tu chodzi - myślę, że się całkiem ładnie udała.

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

Opinie mile widziane. Wychodzi na to, że będzie trzeba jeszcze zrobić oddział ludojadów i ten pan będzie w nim robił za zwykłego szeregowca (stąd pistolet za paskiem), bo dla prawdziwego tyrana chyba nie będzie miejsca w rozpisce. :(

Awatar użytkownika
Matysz
Mudżahedin
Posty: 215

Post autor: Matysz »

Obrazek

Kto oglądał Django załapie :D

A model zajebisty, szczególnie bronie.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Bardzo ładne prace :)

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Zajebisty!

@Matysz
:lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Matysz pisze:Obrazek

Kto oglądał Django załapie :D

A model zajebisty, szczególnie bronie.
+1

Fajne malowanie :P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
michnik000
Kretozord
Posty: 1753

Post autor: michnik000 »

Fuxiorr pisze:
Matysz pisze:Obrazek

Kto oglądał Django załapie :D

A model zajebisty, szczególnie bronie.
+1

Fajne malowanie :P
Dokładnie +1
A konwersja super syta wyszła, piękna poza :D

ODPOWIEDZ