Pierwszy Turniej Legionu Kraków

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Re: Pierwszy Turniej Legionu Kraków

Post autor: Bretonnian »

Tak z ciekawości co wy z tymi Lordami macie? Dlaczego ban na Lordów na takie pts jak 1600? Duży mag? Przecież magia nie wygrywa bitew, a jeśli już to w takim samym stopniu je przegrywa. A gdzie nie popatrzeć na lordów ban na turniejach w Krk (na małe pts).

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Caledor19 pisze:osobiscie tez bym sprobowal open bez lordow ale nie wiem czy ktos sie podejmie zmiany formatu...
Jeśli open to z lordami.
Caledor19 pisze:no i 8 ld o ile sie nie myle na calej armii
a Ty ile masz bez lorda? :)

Zabicie Knechtów z z +1 as z +5 wardem na maszyny ze strzelania może nie być takie proste :) tym bardziej że po stracie 1 zaczynam przydzielać hity bsbkowi...

Ja nie wiem jak to będzie grało - wygląda dobrze na papierze :)...dużo wystawień- to ja będę decydował gdzie gramy..
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Bretonnian pisze:Tak z ciekawości co wy z tymi Lordami macie? Dlaczego ban na Lordów na takie pts jak 1600? Duży mag? Przecież magia nie wygrywa bitew, a jeśli już to w takim samym stopniu je przegrywa. A gdzie nie popatrzeć na lordów ban na turniejach w Krk (na małe pts).
Pograj ze strzygą na te punkty. Wtedy pogadamy :lol2:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

a co za różnica - hero Vampir też ma 7 siły i raptem atak mniej i nie ma warda... rozpiernicza też wszystko... a tak przynajmniej daje Lektora z lusterkiem za 220 pkt i jest nadzieja że złapie takiego vampira...bez lordów to wogóle mogę iść z płaczem do domu jak widze VC...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

a mi często Butanową strzygę WL zabijali (z loeciem to już w ogóle).

Pomysł z dupy: a moze 25% na postacie w ogóle? Nie udupia lordów, ale też nie tworzy się 50% rozpy w bohaterach.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

A co za problem? Jak ktoś ma 50% w herosach to ryzykuje te pts w jakis 6-8 woundach powodzenia. Jeden lookout z armaty i nara! :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Wiesz, ja tylko chce doprowadzic do tego coby lordowie zawitali na małe punkty, ale widze pernamentny ban na tych jegomościów więc próbuję okręznej drogi do przetestowania tego. Zapewne potem byłoby już noramlnie, po 25% na tych i tych :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

są armie które nie grają bez lordów czy mają tak drogich herosów że słabo idzie wystawienie choćby 2...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

a są armie, w których spam małych przydupasków robi grę. Wniosek prosty, odblokować lordów, przesłanki ku temu są.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

jeśli chodzi o lordów to jestem za od samego początku ...ale obawiam się że na razie to nie przejdzie...Dydu jest jak Margaret Tacher...:)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

To tak po co tutaj sobie piszemy? Dla postów? Czy mamy wypracowywać jakiś standard na małe punkty?
Tylko czemu od razu startujemy z ograniczeniami, które są w ogóle mętne.
Bo jesli nie będzie zmian to eot z mej strony :)
No chyba, że gdzieś przeoczyłem fragment mówiący o tym, ze format stoi i stać będzie, wtedy to ym nic nie pisał :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

PiotrB pisze:
zobaczymy :).. Twoją bretke rozjadę :).
Teraz nadchodzi era jasculek :mrgreen:
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Nie rozumiem tego betonowego podejścia do pierwszej wersji zasad, jak co i rusz przytaczane są konkretne powody do modyfikacji nie wymagających specjalnego testowania :roll:

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

ja mam tez 8 na armii i to z dyscyplinka i dlatego uwazam ze bestie sa slabe na male pkt:P

na 1400 pkt wychodzi 350pkt na lorda, nie wiem jak z innymi armiami ale u mnie lord sie zmiesci za ta cene lecz z bsb i corami to juz wychodzi jakies 1k pkt w lordzie, bsb i corach i zostaje 400pkt na spece/rary wiec nie wiem czy dobrym pomyslem jest pakowac na te pkt lordow
Warhammer to nie jest sport

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

Odblokujcie lordów 11 pegazów :twisted:
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

hypnotic pisze:Nie rozumiem tego betonowego podejścia do pierwszej wersji zasad, jak co i rusz przytaczane są konkretne powody do modyfikacji nie wymagających specjalnego testowania :roll:
a ja rozumiem :).. jeśli zasady będą modyfikowane zanim zostaną przetestowane do niczego to nie doprowadzi. Kogo byś nie zapytał to będzie miał własne zdanie i własny pomysł (jeden będzie mówił że to jest przgięte lub słabe a inny że tamto - demokracja jeszcze nigdy do niczego dobrego nie doprowadziła :).. Skończy się turniej wtedy Dyduś na pewno rozpatrzy błędy i wyciągnie wnioski- na razie nie ma o czym po prostu gadać :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Xier pisze:Odblokujcie lordów 11 pegazów :twisted:
I? Co ci to daje? Zostajesz zjedzony przez każdą armię :roll: :wink: Ale ty masz słabe pomysły Xierku :wink:

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

Bretonnian pisze:
Xier pisze:Odblokujcie lordów 11 pegazów :twisted:
I? Co ci to daje? Zostajesz zjedzony przez każdą armię :roll: :wink: Ale ty masz słabe pomysły Xierku :wink:
Oj zdziwiłbyś się :mrgreen:
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Syraf
Chuck Norris
Posty: 361
Lokalizacja: True Legion Kraków

Post autor: Syraf »

1 Strigoi Ghoul King @ 355.0 Pts
Level 1 Wizard; Lore of Vampires
Dragonbane Gem [5.0]
Red Fury [50.0]
Ogre Blade [40.0]

chlopak sie nie miesci no chyba ze bez warda na ogien ale watpie zeby ktos chcial zaryzykowac do tego VC na 1 poziomie magi to nie zrobia nic

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Bretonnian pisze:
Xier pisze:Odblokujcie lordów 11 pegazów :twisted:
I? Co ci to daje? Zostajesz zjedzony przez każdą armię :roll: :wink: Ale ty masz słabe pomysły Xierku :wink:

z jego rzutami? Ile wondów sawóje Xier na 11 zranień z S6? ....11! I tak za kazdym razem - on nawet zombikami by lorda chaosu na smoku zabił :) i wy się dziwicie że ja mu każę rzucać moim kostkami :) w końcu jak i ich dotknie to spłynie na nie troche boskiej mocy :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

ODPOWIEDZ