7 ed. - nowe HE

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Co do Us niemam pojęcia.
A co do samogo czariotu to mam mieszne uczucie powiem szczeże,140 pkt to dużo,no ale jednak jest naprawde mocny,chociaż niewiem czy niebędzie lepiej dać 2 tiranocków,ja je zdążyłem polubić.
Ale zobaczymy,wszystko wyjdzie w praniu.

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Ja nie specialnie widzę te opcje z magiem na smoku, który nie ma żadnego warda. Koleś korzysta z Lore of Fire, czyli musi miać LoS i zasięg do większości czarów, a do tego lata na large targecie, ma T3, 2 woundy i zero save'a. Przecież jego zdejmuje szarżujący fast gobliński, albo byle noble z HODĄ?
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

No nim trzeba będzie umieć zagrać,bo na strzelanie się go niewystawi,a kolo naprawde potrafi poczarować i do tego przywalić w coś słabszego,co do warda to mi się wydaje że cośtam będzie opcjia mu dać.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

pfffhiihihi wyobrażam sobie możliwoś zdjęcia takiego maga przez DR z kusz repetujących.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

Post autor: pingus »

b_sk pisze:Ja nie specialnie widzę te opcje z magiem na smoku, który nie ma żadnego warda. Koleś korzysta z Lore of Fire, czyli musi miać LoS i zasięg do większości czarów, a do tego lata na large targecie, ma T3, 2 woundy i zero save'a. Przecież jego zdejmuje szarżujący fast gobliński, albo byle noble z HODĄ?
Masz rację oczywiście dlatego IMO +1 czar i ward jak największy. :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kris
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Kris »

Smoki, Smoki i Smoki. Ciągle o tych smokach!
No to macie smoka ;):
Obrazek
Ku chwale Caledoru :D !

Jakby co: Link
Ostatnio zmieniony 5 wrz 2007, o 19:20 przez Kris, łącznie zmieniany 1 raz.

DolmiR
Falubaz
Posty: 1324
Lokalizacja: Krotoszyn, , Zielony Smok

Post autor: DolmiR »

wyglada troche jak struś :P a to jest podstawka od giganta?

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

Dziwna ta smocza czapka... A bedą jakieś specjalne modele tych dragon magów na mniejszych smokach?? CZy wszystkie mniejsze smoki kożystają z dużego modelu?? (Co to za miesiąc november xD) i z kąd ten skan...

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

November = Listopad

Nie podoba mie się poza tego smoka. Lepszy byłby gdyby siedział po prostu na tej skale.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

DolmiR pisze:wyglada troche jak struś :P a to jest podstawka od giganta?
wyglada na rydwanowa :D jakie to szczescie, ze moje katapki tak czesto moga strzelac :) moze sobie 2 w koncu wyproboje;]

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Już smok był pokazywany 1000 razy,ale jest jak najbardziej spoko wg mnie,inieprzeszkadza mi że plastik,mam nadzieje że będzie się dało złożyć mage-fightera na mojego małego smoka,i lorda na tego dużego.

Awatar użytkownika
Sito
Mudżahedin
Posty: 224
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sito »

Ten smok ma pysk jak jamnik czy coś :P ale i tak fajny model, zwłaszcza podoba mi się jeździec zarówno mag jak i warrior.
" Sito- proste urządzenie do oddzielania od siebie obiektów o małych i większych wymiarach lub do oddzielania obiektów stałych od płynów, wreszcie do oddzielania zawiesin od płynów. "

http://pl.youtube.com/watch?v=xJqsFwIP0 ... re=related

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

Powiedziałbym, że taki.......dziwny.:D Jego poza to jedno, ale ma też specyficzny wyraz twarzy.

DolmiR
Falubaz
Posty: 1324
Lokalizacja: Krotoszyn, , Zielony Smok

Post autor: DolmiR »

latwiej go bedzie sciagnac z jakiejkolwiek katapulty Shino a khemryjskie juz na pewno beda miala niezle pole do popisy :D

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

tez mysle ze beda 2 warianty, star dragon
Zalezy, jak się magic items ułożą. Jeśli będzie mieczyk z killingblow dla jeźdźców, to mozna pomyśleć, tylko wtedy pancerza nie ma. Vambrances o defense i zbroja z save na 2+ zostawiają nam za to tylko 25 punktów na jakąś magiczną broń - ale chyba można to ścierpiec, jak smok nadrobi swoimi atakami.
Jeśli już wystawie takiego chłopa, to tylko z jednym caddym. Smok jest zbyt cenny, by w kluczowym momencie nie zdać breaka. A z bsb to już spokojnie może bretońskie lance na klatę przyjmować.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

wiem, że jest też przedmiot 6+sava (normalnie można łączyć0 i 5+ warda... ile kosztuje i gdize jest nie mam pojecia, ale chyba nie w magic armourach, wiec można dać HoF, to coś i mieczyk, sava ma zadowlajacego na 3+z przerzutem(na strzelanie 2+ bo shield) i warda na 5+ no i ten miecz... ale to sa czyste spekulacje. Dalej spekulując to ten meicz to jest po prostu swordmaster w MI wiec mozę być rzeczywisćie tylko na piechote
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Artemis
Chuck Norris
Posty: 495

Post autor: Artemis »

Wg. mnie smoczuś zajebisty. Model mi się bardzo podoba, choć nie powiem że Imrik jest brzydki. Ten jest taki bardziej dynamiczny. Czapka śmieszna. Całość wygląda groźnie, acz dostojnie ;)

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

DolmiR pisze:latwiej go bedzie sciagnac z jakiejkolwiek katapulty Shino a
gorzej jak GW wpadnie na fantastyczny pomysl ze skoro ten ma rydwanowa to kazdy powinien miec.. cos jak z gigantem ktory im sie po wysculptowaniu na 50x50 nie zmiescil...
Jankiel pisze:Smok jest zbyt cenny, by w kluczowym momencie nie zdać breaka. A z bsb to już spokojnie może bretońskie lance na klatę przyjmować.
mi sie moj w chaosie w jednej z 18 bitew przydal.. jak rerolowalem breaka po przegranej walce z goblinami od przodu :) tak z reguly wpadam jak nawet zadajac jedna rane i tak mam wygrana w kieszeni... a inne jednostki jak niezdaja to po rerollu u mnie tez nie zdaja... w chaosie wole klepacza.. tu bym wolal 2giego caddego ;)

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

thurion pisze:
DolmiR pisze:latwiej go bedzie sciagnac z jakiejkolwiek katapulty Shino a
gorzej jak GW wpadnie na fantastyczny pomysl ze skoro ten ma rydwanowa to kazdy powinien miec.. cos jak z gigantem ktory im sie po wysculptowaniu na 50x50 nie zmiescil...
spoko uscisli sie :twisted: :twisted: :twisted: :wink: tlyk owtedy wypadalo by w armate dow ainwestowac ;) (tzn. pomalowac bo figsy juz mam :)

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Shino pisze:
thurion pisze:
DolmiR pisze:latwiej go bedzie sciagnac z jakiejkolwiek katapulty Shino a
gorzej jak GW wpadnie na fantastyczny pomysl ze skoro ten ma rydwanowa to kazdy powinien miec.. cos jak z gigantem ktory im sie po wysculptowaniu na 50x50 nie zmiescil...
spoko uscisli sie :twisted: :twisted: :twisted: :wink: tlyk owtedy wypadalo by w armate dow ainwestowac ;) (tzn. pomalowac bo figsy juz mam :)
przynajmniej bym wkoncu na full legalu zrealizowal swoja fantazje :P zrobienia smoka chaosu kroczacego na 4 lapach ala III-IV ed smok Caledoru :D

ODPOWIEDZ