Misfajer latarki

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

pingus pisze:
Gobos pisze: czyli mozna sobie chamsko wydluzyc zasieg wystawiajac latarke bokiem na 12"? :wink: :D
Można.
Można też za to dostać WP. Przypominam, że za sztuczkę z pivotującą helką był WP praktycznie z automatu.
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

Post autor: pingus »

b_sk pisze:
pingus pisze:
Gobos pisze: czyli mozna sobie chamsko wydluzyc zasieg wystawiajac latarke bokiem na 12"? :wink: :D
Można.
Można też za to dostać WP. Przypominam, że za sztuczkę z pivotującą helką był WP praktycznie z automatu.
Za latarkę bym nie dał... helka mniej dostaje.. ale pozwoliłbym spivotować tylko nie strzelić w pierwszej turze i wogóle zasięgi bym mierzył ze środka, ale to temat na inną dyskusję.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

Ja bym po prostu zpivotował i strzelił, ale maszyna powinna się odwrócić dopiero za 2 tury niby za "niespodziewany wysiłek związany z obróceniem CIĘŻKIEJ maszyny".

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

lepszy byl zapisek ze jest 24" odstepu i nic co mialo 24"zasiegu nie strzela
a z pivotami co zmniejszaja zasieg byly juz cyrki w 6ed. i o ile pamietam bylo to zbanowane
w kwestii maszyn-najlepiej je przykleic na podstawki i liczyc zasiegi od podstawek...problem by sie rozwiazal :wink:

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

to jest misfirer, a nie kombinowanie przez obsługe co by tu zrobić.. ja nie widzę problemu żeby maszyna sie obróciła tam gdzie powinna, weszła w las, dostała za to hity i strzeliła gdzie ma strzelić... to powinno być i fair i rozsądnie i w zgodzie z zasadami.

Herr Flik
Wałkarz
Posty: 80

Post autor: Herr Flik »

I jakie jeszcze ? :P

Nieno, oczywiście, że powinno tak być, ale niestety ciężko jest pogodzić te trzy aspekty.

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

vocal pisze:to jest misfirer, a nie kombinowanie przez obsługe co by tu zrobić.. ja nie widzę problemu żeby maszyna sie obróciła tam gdzie powinna, weszła w las, dostała za to hity i strzeliła gdzie ma strzelić... to powinno być i fair i rozsądnie i w zgodzie z zasadami.
Problemu nie ma jak wjezdza w las, problem jest gdy trzeba przez misfire odsuwac własne oddziały, aby ustawic latarke w kierunku strzału
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Młody pisze:
vocal pisze:to jest misfirer, a nie kombinowanie przez obsługe co by tu zrobić.. ja nie widzę problemu żeby maszyna sie obróciła tam gdzie powinna, weszła w las, dostała za to hity i strzeliła gdzie ma strzelić... to powinno być i fair i rozsądnie i w zgodzie z zasadami.
Problemu nie ma jak wjezdza w las, problem jest gdy trzeba przez misfire odsuwac własne oddziały, aby ustawic latarke w kierunku strzału
a dla mnie to szczegół... IMO powinna strzelic wcale sie nie obracajac. gra od razu bedzie szybsza i przyjemniejsza dla obu stron :)

pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

ok, to inaczej.. jeśli tylko może zrobić pivota to powinna:) jak nie to strzeli z krawędzi...

ODPOWIEDZ