Warszawa IV Liga Rivendell Marzec 2013

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Anbu
Wałkarz
Posty: 96
Lokalizacja: Iława/Toruń/Warszawa

Re: Warszawa IV Liga Rivendell Marzec 2013

Post autor: Anbu »

Generalnie przerżnąłem tę grę potwornie. Oczywiście wina leży po stronie moich niedopiłowanych kostek. Dograliśmy do piątej tury tylko, Misha wyczyścił by stół. Ja ukułem kilku realmów i 2 pegazy. Generalnie jestem zawiedziony wszystkim co miałem na stole. Wszystkim ! Armii nie wyjąłem z pudła nawet, bo nie zasługuje żeby stać na półce.

Możecie wpisać nawet 1600:0, whatever. Ewentualnie 1001:0. Generalnie liczą się duże pkt, a ich było 20:0 :D

Pozdro i wyluzujcie trochę, bo ciśnienie macie za wysokie, weekend jest :D

Awatar użytkownika
KILO
Wałkarz
Posty: 95

Post autor: KILO »

czemu wy się tak kłócicie uspokójta się bo wyślę do was po jednym szczurzym assasynie i więcej was nie zobaczymy mischa i groszek [-o< #-o

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Anbu pisze:Generalnie przerżnąłem tę grę potwornie. Oczywiście wina leży po stronie moich niedopiłowanych kostek. Dograliśmy do piątej tury tylko, Misha wyczyścił by stół. Ja ukułem kilku realmów i 2 pegazy. Generalnie jestem zawiedziony wszystkim co miałem na stole. Wszystkim ! Armii nie wyjąłem z pudła nawet, bo nie zasługuje żeby stać na półce.

Możecie wpisać nawet 1600:0, whatever. Ewentualnie 1001:0. Generalnie liczą się duże pkt, a ich było 20:0 :D

Pozdro i wyluzujcie trochę, bo ciśnienie macie za wysokie, weekend jest :D
Jaki wynik wpisać ?
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

KILO pisze:czemu wy się tak kłócicie uspokójta się bo wyślę do was po jednym szczurzym assasynie i więcej was nie zobaczymy mischa i groszek [-o< #-o
Ne będziecie płakać ? :cry:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Anbu pisze:...

Możecie wpisać nawet 1600:0, whatever. Ewentualnie 1001:0. Generalnie liczą się duże pkt, a ich było 20:0 :D

...
misha pisze:99x10 = 990 tyle starczy do 20:0? jak nie to dodaj tyle, żeby było (1001 wpisz np) ...
Chłopaki już dwa razy Ci odpowiadali. =P~
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Solider pisze:
Anbu pisze:...

Możecie wpisać nawet 1600:0, whatever. Ewentualnie 1001:0. Generalnie liczą się duże pkt, a ich było 20:0 :D

...
misha pisze:99x10 = 990 tyle starczy do 20:0? jak nie to dodaj tyle, żeby było (1001 wpisz np) ...
Chłopaki już dwa razy Ci odpowiadali. =P~
A ja na przykład nie mam chęci na żarty. I na przykład dziś wieczorem wpiszę 5:5. I na przykład mam to w nosie że im się nie chce i mają wszystkich gdzieś. A mi się musi chcieć. Tak na przykład. Bo jestem uparte i złośliwe bydlę zapewne. Tak się postępuje z krnąbrnymi dziećmi które nie wiedzą gdzie są granice czego wolno a czego nie. Jak dotąd mam 20:0 bez małych punktów i wpisuję 5:5. Tyle.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Anbu
Wałkarz
Posty: 96
Lokalizacja: Iława/Toruń/Warszawa

Post autor: Anbu »

Grolshek pisze:
Solider pisze:
Anbu pisze:...

Możecie wpisać nawet 1600:0, whatever. Ewentualnie 1001:0. Generalnie liczą się duże pkt, a ich było 20:0 :D

...
misha pisze:99x10 = 990 tyle starczy do 20:0? jak nie to dodaj tyle, żeby było (1001 wpisz np) ...
Chłopaki już dwa razy Ci odpowiadali. =P~
A ja na przykład nie mam chęci na żarty. I na przykład dziś wieczorem wpiszę 5:5. I na przykład mam to w nosie że im się nie chce i mają wszystkich gdzieś. A mi się musi chcieć. Tak na przykład. Bo jestem uparte i złośliwe bydlę zapewne. Tak się postępuje z krnąbrnymi dziećmi które nie wiedzą gdzie są granice czego wolno a czego nie. Jak dotąd mam 20:0 bez małych punktów i wpisuję 5:5. Tyle.
Mój drogi, wpisz 1001:0 dla Mishy i już. Poprosił bym mojego sparing partnera o potwierdzenie tego wyniku, żebyśmy skończyli już tę bezproduktywną dyskusję :)

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

@Anbu
1001 jest ok, ale i tak jesteśmy na cenzurowanym, więc cokolwiek możemy podać i tak zostanie uznane za nieprawdziwe i będzie pretekstem do 5:5

@Grolshek
jak chcesz mi coś powiedzieć to napisz PM, albo zadzwoń jest w rozpisce, albo w sklepie możemy pogadać, nie musisz tu pisać bezosobowo o krnąbrnych dzieciach bo piszesz to do mnie akurat ewentualnie Anbu, więc miej odwagę to napisać wprost, a jak nie masz to skup się na meritum, wpisz zgłoszone wyniki i nie rób kolejnej zbędnej szopki

może nie zauważyłeś, ale nie napisałem tu nic obraźliwego wobec ciebie, więc nie wiem po co tak się zachowujesz wobec mnie
przy 13:7 jesteś wstanie sobie poradzić bez małych ptk, jesteś
przy 5:5 też, a tu specjalnie robisz problem? rób droga wolna

przypomnę ci, że chyba po 2 lidze pisałeś, że nie będziesz więcej prowadzić ligi, wróć do tej myśli, może rzeczywiście warto zrobić sobie przerwę, bo zamiast wylewać swoje frustracje to można kulturalnie wiele osiągnąć bez obrażania innych i aroganckich zagrywek
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Wynik wpisany. Pozostały Lajon-Semi i Ironhead-Never. Odpowiadając na pytanie top-u ligi to ten drugi paring może jeszcze zaważyć na paringach.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
AlMalik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137

Post autor: AlMalik »

ironhead vs never 10:10 (832-738)
Janus do Kasi: "To jest maska. 20:0. Ale taka lekka..."

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Semi z Lajonem grali ?
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dreef »

Semi wygrał 20:0 ( info od Marcina).
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Dreef pisze:Semi wygrał 20:0 ( info od Marcina).
Ok.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4748
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

1550 w malych
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

49 Dreef
45 Morog

48 Mati
43 Lonit

42 Bayer
42 Semi

41 AlMalik
40 Żuk

39 Trikk
38 Ironhead

38 Never
35 Crane

36 Bartosz
32 Kegriz

30 Rupert
30 Misha

30 Bartas
30 Misio

29 Adamyetz
29 Janus

29 Solider
26 Offspringmann

25 Kilo
25 Goboss

24 Elvis
24 Grolshek

22 Berbeć
18 Kasia

10 Anbu
4 As1

4 Rimbo
3 Lajon

Zaraz posprawdzam kto z kim grał i pozamieniam.
Ostatnio zmieniony 24 mar 2013, o 19:53 przez Grolshek, łącznie zmieniany 2 razy.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Nam możesz zmienić paring, bo grałem już z Adamyetz. :)
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4748
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

Bayer widze ze to przeznaczenie, udalo ci sie je odwlec o jedna ture ale teraz juz nie uciekniesz ;)
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
Bartosz
Chuck Norris
Posty: 658

Post autor: Bartosz »

@Grolshek
czy w związku z przerwą świąteczną jest opcja przedłużenia Ligi o tydzień? ja z Kegrizem w marcu nie damy rady się zgrać - a być może nie tylko my :wink:

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Paringi na 4 rundę są na 1 stronie. Głośno krzyczcie i protestujcie jakby już ktoś z kimś grał dopóki ludzie nie poustawiają się na bitwy !
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Z Offspringmannem grałem w drugiej turze!
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

ODPOWIEDZ