Mroczna Galeria

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Re: Mroczna Galeria

Post autor: Samael »

trikk pisze:Ładne, ale trochę mdła kolorystyka. Brakuje jakiegoś fajnego kontrastu. Nie wiem, jakie robisz podstawki, ale jakaś kontrastowa byłaby fajna :)
+1. Na pierwszy rzut oka pancerz zlewa sie z dyskiem... Ale ogólnie bardzo dobra robota =D>
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

A z czego sam dysk zrobiłeś, bo widzę elementy rydwanu, Shrine'a i stegadona :D ??

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Sam dysk to podstawka 60mm która mi została po demon prinsie. Ze shrina nowego nic tam nie ma, ikona tzeentcha mam od CSM z 40k, rogi z rydwanu, tron ze stegadona, ta pochodnia jest chyba z zestawu płotków a familiar z lorda chaosu z 40k.
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
Marchmoff
Plewa
Posty: 8
Lokalizacja: Eriadu

Post autor: Marchmoff »

Pierwsze psy za płoty.

Poniżej pierwszy klocek Chaosu w moim wykonaniu. Proszę o krytykę i podpowiedzi;

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dodatkowo zabrałem się za resztę armii. Chciałbym zachować jednolity motyw w każdym z regimentów. Do rozważenia czerwony, niebieski lub purpurowy. Proszę o info, który kolor jako przewodni Waszym zdaniem wygląda najlepiej dla chaosu.

purpurowy

Obrazek

czerwony

Obrazek

niebieski

Obrazek

Maruderzy nie są dokończeni jeszcze, więc wiem, że nie mają oczu i nie są wydrajowani. :) Na razie zastanawiam się nad kolorem przewodnim.
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2013, o 15:28 przez Marchmoff, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Popracuj trochę nad porożem jest straszliwie zapaćkany jeżeli chodzi o grasantów :wink:
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Jeśli chodzi o psy, to ja bym malował je dość jednolicie. Chodzi mi tutaj głównie o ich futrzaste elementy. Na zdjęciu mają bardzo różne odcienie brązów, aż do żółci i nawet różowo-purpurowy. Taka polska jesień z tego wyszła IMO.

Co ciekawe dużo fajniej się prezentują na zbliżeniach niż na pierwszej fotce.

A tak swoją drogą, to psy sprawdzają się w 5. W jednym wagonie 20 sztuk jeszcze nie widziałem :) Jeśli zamierzasz grać, to porozbijaj na piątki.

Co do Marauderów, to kolor przewodni zależy od boga którego sobie wybierzesz jako patrona oddziału.

Zieleń/Brąz - Nurgle
Czerwień/Czerń - Khorne
Niebieski/Fiolet - Tzeentch
Purpura/Róż - Slaanesh

Jak dla mnie wszystkie z wymienionych przez Ciebie kolorów pasują, ale tylko od Ciebie zależy któremu z bogów zaprzedasz duszę Marauderów :twisted:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Bobson +1. Ponadto piesków metalowych jest też kilka wzorów, warto się zastanowić, czy poszczególne piątki nie mogłyby być różnorodne z użyciem właśnie starych wzorów...

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Co jak co ale akurat psy to jedynie w piątkach mają sens. Jedyna jednostka, której nigdy nie wystawiam w większych ilościach :mrgreen:
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Marchmoff pisze:[...]Na razie zastanawiam się nad kolorem przewodnim.
Jako kolor przewodni proponuje coś jednolitego i niezależnego od Boga :)
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Proponuję czymś powypełniać szczeliny w psach bo z tymi szparami przez całą długość wyglądają tragicznie.
Given the choice, whether to rule a corrupten, failing empire or to chalange the fate through another throw, a better throw against one's desteny, what wos a king to do?

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »

trikk pisze:
Marchmoff pisze:[...]Na razie zastanawiam się nad kolorem przewodnim.
Jako kolor przewodni proponuje coś jednolitego i niezależnego od Boga :)
Biały/czarny? ;)

IMO lepiej malować armie ku czci jednego boga, na stole wyglada o wiele lepiej - patrz armia Khorna Karlita

Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Breslauer »

Biały i czarny to barwy Malala jeśli chodzi o bóstwa Chaosu... :wink:

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Delight pisze: IMO lepiej malować armie ku czci jednego boga, na stole wyglada o wiele lepiej - patrz armia Khorna Karlita
Źle się wyraziłem. Chodzi mi o jeden, łatwo nakładalny kolor, a nie pod konkretne marki.
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Kiedyś bawiłem się w dioramki :P

Obrazek

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

tylko akurat zasadzki to domeny gorów - a tutaj jest odwrotnie :) :) :)

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »

Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, ale GW "trochę" zaniedbuje WFB względem WH40k pod względem figurek. Oglądałem ostatnio chłopaków 40kowców i moje pierwsze wrażenie było "wow!". Jakieś latające statki, jakieś smoki chaośnickie, parę pojazdów, piechota, cuda wianki inne (motorki, land speedery- czy jak to sie tam nazywa:P). Odejmując tereny i malowanie armii to w 40k jest chyba większe "wow" niż w WFB. W WFB efekt "wow" robi np. ten tron w wampirach, jako coś dużego co po stole hasa, być może takie samo wrażenie robiłyby slaughterbruty i vortex beasty, no ale są.. słabe ;)
Jak myślicie, co w WFB mogłoby zrobić niezłe wrażenie na oglądającym potyczkę? Nie mówię o mega grywalnej rozpie, tylko co można by było wystawić na stół?

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Może nie idźmy w stronę "wow" bo armie wyglądają coraz bardziej jak grupa cyrkowa ;)
Idźmy w stronę Mrhoku, śmierci i zniszczenia ;)
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »

trikk pisze:Może nie idźmy w stronę "wow" bo armie wyglądają coraz bardziej jak grupa cyrkowa ;)
Idźmy w stronę Mrhoku, śmierci i zniszczenia ;)
Śmierć, wódka, chaos. Może być! ale jakie modele?

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Mniej wyglądające jak zabawki ze sklepu. Bardziej jak mhoczni wojownicy Bogów Północy. Bardziej w stylu Chosenów i Knightów, mniej w stronę Slaughterbrutów, Laserów imperialnych i jakiś oczojebnych potworków ;)
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »

.....i większa helenka, coby jednak była modelem large target, nie tylko porównując ją do krasi? ;)

ODPOWIEDZ