Wiek

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Re: Wiek

Post autor: Naviedzony »

Ja jak zaczynałem miałem 17. ;)

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

kubencjusz pisze:Ty wapniaku :lol2: :mrgreen: ( groshlek nie wiem czy dobrze zrozumiałeś mój post. Ja mam lat 18 tylko jak zaczynałem to 11 wiosenek miałem na karku :P )
A ja mam 39 :-$
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Jeśli chcesz to zachować w tajemnicy to zmień awatar :P

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

kubencjusz pisze:Jeśli chcesz to zachować w tajemnicy to zmień awatar :P
:mrgreen:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1034
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Ja tam w bitewniaki bawiłem się w sumie już w przedszkolu gdy GW wydawało czasopisma LoTrowe z modelam (nie pamiętam który to był rok) i farbkami, nawet wciaż je mam, a tak w WH FB gdzieś od tamtego roku jak sklep u nas w gorzowie otworzyli :P Wiek: w maju 17 :mrgreen:
Obrazek

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

Ja też z WH zaczynałem jako dzieciak, zaraz pod koniec liceum. To chyba w sumie naturalny wiek na zainteresowanie się takim hobby (choć wcześniej było i Warzone i malowanie figurek do rpg...natomiast myślę, że bariera językowa teraz jest nieco niżej niż wtedy - 15 lat temu -nawet abstrahując od lamerstwa w postaci polskojęzycznych podręczników, to młodzież lepiej i wcześniej zna język)
"There is a pervasive attitude in Warhammer that "one shouldn't bring a knife to a gunfight." The whole reason that Rambo is a badass is because he indeed brings a knife to a gunfight, and still wins." ;)

Zgrzyt Dupogryz
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: Buk

Post autor: Zgrzyt Dupogryz »

He, he, ja podobnie jak Grolshek, i ciągle nie mam czasu - normalnie za stary jestem. Ale jak się córa zacznie na serio angielskiego uczyć, to też się nauczę i na angielskich bookach będę mógł grać:-)
Zgrzyt

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Cyel pisze:Ja też z WH zaczynałem jako dzieciak, zaraz pod koniec liceum.
Jestem pod koniec liceum, a Ty mi tutaj z dzieciakiem :evil:

Ja zaczynałem w wieku 15/16 lat, czyli 3 lata temu. Nie było jakiś problemów. Wręcz starsi wyjadacze pielęgnują taki narybek, co by to hobby przetrwało ;)

Awatar użytkownika
krusk
Chuck Norris
Posty: 545
Lokalizacja: Nikt się nie spodziewa...

Post autor: krusk »

Ja zaczynałem 4 lata temu, 3 gimnazjum. Lat miałem ok.16.
Wtedy to byłem dzieciakiem, więc w sumie dojżałem z Warhammerem (i Frontem :mrgreen: )
Infernal Puppet pisze:Skavenom udaje się 100%, nieudane projekty to sabotaże konkurencji więc się nie liczą :wink: .

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

Rasti pisze: Jestem pod koniec liceum, a Ty mi tutaj z dzieciakiem :evil:
Cytat dla Ciebie od pana C.S.Lewisa :) :

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up.”
"There is a pervasive attitude in Warhammer that "one shouldn't bring a knife to a gunfight." The whole reason that Rambo is a badass is because he indeed brings a knife to a gunfight, and still wins." ;)

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

krusk pisze:Ja zaczynałem 4 lata temu, 3 gimnazjum. Lat miałem ok.16.
Wtedy to byłem dzieciakiem, więc w sumie dojżałem z Warhammerem (i Frontem :mrgreen: )
dalej jestes nasza mala fikusna maskotka <3
Gniewko pisze:
Zarost zarostem, ale kolory inne - u mnie kudły jednolicie czarne, u Jagala ciemny łeb, a zarost (tu cytując Kubę) "z jakimiś idiotycznymi rudawymi akcentami", co w połączeniu z niebieskimi oczami jest bzdurne i podniecające zarazem.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Też zacząłem późno, bo mając jakieś 24 lata :) Teraz już 30 wiosenek za mną... 8)

Awatar użytkownika
Niltag
Chuck Norris
Posty: 546
Lokalizacja: WWA

Post autor: Niltag »

Ja zaczolem grac w WFB jak mailem 8 lat, wczesniej gralem w Warhammera RPG i czytalem ksiazki z WH, byla wtedy chyba koncowka 4 edycji. Pozniej na poczatku 6 edycji zrobilem sobie przerwe i wrocilem jakis ponad rok temu.
"The best defense is a good offense." -Gen. George S. Patton

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

krusk pisze: Wtedy to byłem dzieciakiem, więc w sumie dojżałem z Warhammerem (i Frontem :mrgreen: )
Wiele rzeczy można z frontem, ale żeby dojrzeć z frontem to się nie spodziewałem.

Ja zaczynałem w wieku lat 14 na przełomie 5 i 6 edycji.

wokrze
Kradziej
Posty: 922

Post autor: wokrze »

Pierwsze podejście w wieku ~17 lat (Warzone). Potem przerwa i powrót w wieku ~25-26 lat (Warzone + kilka historycznych). WFB tak od ~30-ki. Obecnie 35 lat :)

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

to ja miałem jakieś 15 jak zaczołem się bawić w battla a to był 1996 - 1997 rok mniej więcej
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

_reszka
Chuck Norris
Posty: 556

Post autor: _reszka »

24, teraz 30+

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

ja mialem 13, - poczatek 5 edycji, w 6 sie bawilem pol roku okolo, przerwa do poczatku 7 i od kilku lat powrot
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Leoh »

Ja w okolicach 1998-99 - miałem ~15 lat. Dobry wiek na start :) !

Awatar użytkownika
mnp21
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mnp21 »

Zaczynałem... z wejściem 8 edycji teraz mam 23/24 lata. I ta gra jest zajedwabista! Nie ma lepszej!
Kiedyś grejtsłordy to były grejtsłordy, a nie jakieś "miecz + tarcza"...

ODPOWIEDZ