Nowe HE 8 ed. - zdjęcia str. 65

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krzychoss
Falubaz
Posty: 1299
Lokalizacja: XIII Kohorta

Re: Nowe HE 8 ed. - zdjęcia str. 65

Post autor: krzychoss »

Powiem tyle ten noASV to bylaby największa giętość jaką helfy na piechocie mogłyby mieć...nawet przy 24 calach i s4. Przecież takie demisie na 4+ wound i nic więcej, dodajcie do tego obniżanie T z shadow i nagle się okazuje że czołg schodzi na 4/5+...20 takich łuczników przy założeniu że kosztują 15 pkt bez problemu wejdzie nawet z fenixem..heh to zbyt piękne aby było możliwe;p

edit: te płonące nawet mogą być;p samych bohaterów da radę bez problemu wysiec mając osłabione puszki..
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2013, o 09:18 przez krzychoss, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

krzychoss pisze:Powiem tyle ten noASV to bylaby największa giętość jaką helfy na piechocie mogłyby mieć...nawet przy 24 calach i s4. Przecież takie demisie na 4+ wound i nic więcej, dodajcie do tego obniżanie T z shadow i nagle się okazuje że czołg schodzi na 4/5+...20 takich łuczników przy założeniu że kosztują 15 pkt bez problemu wejdzie nawet z fenixem..heh to zbyt piękne aby było możliwe;p
jesli NoAsv bedzie to 15 punktów wydaje sie nieprawdopodobne, raczej cos okolo 20 kilku...imo
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Pixel
Wodzirej
Posty: 709

Post autor: Pixel »

ale i tak ciągle to BS-owe strzelanie, covery, ruchy, hexy i trafiasz na 5+, 6+
- W życiu nie zobaczysz dwóch rzeczy: pierwszego stołu i cycków.

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

Z ciekawości się zapytam jeszcze skąd to info o noAS, gdyż regularnie śledzę angielskie fora o plotkach/HE i nikt tam nic takiego nie sugerował ?

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Matthew Swan - znajomek z Anglii, co ma kontakty jakiestam u tych kretynow z GW. Czasami mi sle na fb jakieś ploty, ale nigdy nic, czego by tu ktoś nie wrzucił. On mi też zrobi zamówienie, taniej mi wyjdzie. :3
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

Loremaster pisze:Z ciekawości się zapytam jeszcze skąd to info o noAS, gdyż regularnie śledzę angielskie fora o plotkach/HE i nikt tam nic takiego nie sugerował ?
ja przeczytalem to gdzies na ulthuanie albo na warseerze.
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Coś mi się nie chce w to wierzyć. Zbyt mocne by to było.

Jakiś link do tych plot?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

w pracy jestem i zbytnio nie moge poszperac...jak wroce do domu i sie ogarne to poszukam
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

Na Warseerze i Ulthuan.net tego nie ma, po prostu ktoś w wątku o plotkach zasugerował, że ten oddział dostanie noAS ale to była tylko propozycja jakiegoś usera i jego pobożne życzenie a nie nawet jakaś przekazana plotka. Z tego co ja wiem to
Sister of Avelorn będą w Rare, ok14pts,BS5 24", S4 magical and flaming attacks, dodatkowe -1AS jeżeli strzelają do sił destrukcji czy jak to jest tam nazwane w Rulebooku.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

Loremaster pisze:Na Warseerze i Ulthuan.net tego nie ma, po prostu ktoś w wątku o plotkach zasugerował, że ten oddział dostanie noAS ale to była tylko propozycja jakiegoś usera i jego pobożne życzenie a nie nawet jakaś przekazana plotka. Z tego co ja wiem to
Sister of Avelorn będą w Rare, ok14pts, 24", S4 magical and flaming attacks, dodatkowe -1AS jeżeli strzelają do sił destrukcji czy jak to jest tam nazwane w Rulebooku.
byc moze wlasnie to przeczytałem,
jest pewnie tak jak mowisz, plota/pobożne zyczenie.

pozdrawiam
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Equos
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Warszawa/Fenris

Post autor: Equos »

i tak wydają się całkiem dobre :) wiadomo coś o shadow warriorach?

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

Equos pisze:i tak wydają się całkiem dobre :) wiadomo coś o shadow warriorach?
http://pl-pl.facebook.com/pages/High-El ... 5086031941

tutaj napisane ze sa w specjalach:<
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Equos
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Warszawa/Fenris

Post autor: Equos »

Obrazek
Obrazek

jednak To nie są te same korpusy! :D :D dobrze, jeden oddział+ jakieś nóżki łuczników (Wood Elfickich np) i będą dwa oddziały!

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

A Shadow Warriorach tyle, że special i trochę redukcja ksozty iz 15 do 14pts. Całkiem możliwe, że także BS5.

Ogólnie zmiany te które znamy (gdyż tak naprawdę nie znamy magii, przedmiotów , Pheonix Guardów itd) są bardzo na plus jeżeli - zatrzymamy BoS, albo dostaniemy jakiś item pozwalający generować ok. 2 kostek, ewentualnie rzucać czar bez kostek
- zostanie coś anty-magicznego,Annulian Crystal, Loremaster's Cloak ...ale to nie jest tak ważne jak PD.

to będzie to duży skok jakościowy dla naszej armii
- tańsze jednostki szczególnie White Lions, Archerzy, RBT. Lion Chariot nadal średnio używalny ale stubbron i 115pts o jest jakąs opcja. Nowe jednostki jak Flying Chariot czy Feniks nie powinny być za drogie też, a wręcz raporty sugerują że będą dosyć tanie
- więcej herosów na pewno BSB Sea Helm z free reformą jeżeli może być np. w WL da bardzo dużo, jego wersja BSB na rydwanie z 4+wardem też wydaje się ciekawą alternatywą dla BSB na orzełku. Loremastera trzeba przetestować, jeżeli zmieści się punktowo z 4lvl arcymagiem (oczywiście obaj nie opakowani magic itemami) to jest interesująca armia. 2 Rbt za 140 punktów to też fajny bonus.
- nareszcie porządne cory.



Co do nowości
Frostheart Pheonix może nie być głupi, wszystko zależy od kosztu/statów....ale -1S jeżeli działa na unit cały a nie tylko na modele in b2b może być fajny....ten ognisty gorzej, ale mają na pewno swoją tabelką z dodatkowymi skillami, wszystko zależy ile będzie o coś kosztowało.
Sister of Avelorn jeżeli 14-15 punktów to będę brał oddział 5-10(albo 2x5) + 2RBT w rarach, za jakieś niecałe 300pts to dużo fajnego strzelnia, dodatkowe -1AS na VC, Chaos, DE też fajnie wygląda.
Flying Chariot nie wygląda świetnie ale z drugiej strony z RBT jeżeli będzie kosztował 115-120 punktów to jest to jakaś opcja, dużo zależy zasad czy będzie miał miał minusy za ruch i strzelanie, jaki BS ma obsługa.

turalyon
Mudżahedin
Posty: 211

Post autor: turalyon »

Ciekawe ile bedzie kosztował tiranoc chariot jeśli ten latający ma kosztować 95pkt. Jakby obniżyli to 70pkt to było by ok

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Bardzo mi się podobają ci SW, kolesie z płonącymi (?) łukami już mniej, ale też bardzo udane.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Klafuti pisze:kolesie z płonącymi (?) łukami
Tożto dziewczęta! :wink:
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Sevi pisze:
Klafuti pisze:kolesie z płonącymi (?) łukami
Tożto dziewczęta! :wink:
Straszne dechy.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Bo są młode i wysportowane :D
Wisła Kraków.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Tylko się nie rozmarz za bardzo :wink:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

ODPOWIEDZ