Nowe HE 8 ed. - zdjęcia str. 65

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Re: Nowe HE 8 ed. - zdjęcia str. 65

Post autor: Sevi »

turek pisze:naprawdę niektórym nie podobają się te feniksy ?? :roll:
W dodatku o zgrozo chcą malować orły na czerwono i proxować :P
Wisła Kraków.

turek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 159
Lokalizacja: Lublin/Gdańsk

Post autor: turek »

no te płatki sniegu są beznadziejne #-o
ale po za tym to te modele są cudne
Straszliwie płaskie są.
Te łuczniczki tez są płaskie a wyglądają całkiem przyzwoicie :P

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

jakby te modele feniksow wyszly 5 lat temu i w metalu to by sie wszystkim podobaly pewnie:P

jak dla mnie sa naprawde fajne
Warhammer to nie jest sport

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3007
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Nie przeczę, że będą super, ale najpierw muszę zobaczyć je na żywo, bo zdjęcia mnie nie zachęcają do kupna. Wiele modeli takich było już, że w necie do mnie nie przemawiały, ale jak dostrzegłem na stole to mi się spodobały ;)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

No magia ujebana koncertowo :wink: Coś czuję, że arcymag może już nie być taki obowiązkowy :)

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

Bestialski_Brokuł pisze:No magia ujebana koncertowo :wink: Coś czuję, że arcymag może już nie być taki obowiązkowy :)
jak mozna leczyc fenixy to uwazam ze magia jest ok.
poprawili flame of fenix! a, i pamietaj ze +5 do czarowania:>

edit
smok na 7kach jest must have imo, ale arcy z high magic...
dajesz mu book of hoeth i potrafi 4/5 czarow rzucic z 8 kostek magii
do rozwazenia
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2013, o 11:04 przez Aldean, łącznie zmieniany 1 raz.
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

wg mnie magia jest calkiem fajna, book of hoeth i rzucasz wszystko z 2-3 kostek, nie wiadomo tylko czy arcymag nie podrozal
Warhammer to nie jest sport

Awatar użytkownika
Equos
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Warszawa/Fenris

Post autor: Equos »

Ja się ciesze że Fenixy są płaskie z czysto pragmatycznego względu,mianowicie zdecydowanie ułatwi to ich przewożenie i zmniejszy przestrzeń jaką zajmują, tak zamo z robie z orłem z rydwanu i orłami z hobbita (bo są cuuuuuuuuuuuuuudne i będą moimi Orłami). Jak sądzicie, który wariant rydwanu będzie najlepszy? Ten bez niczego co będzie robić oprócz strzelania z łuków załogantów? Troche jak z Tiranoc'owymi rydwanami, co one właściwie robią? Ja licze że baliste odczepie i ustawię samodzielnie, ew; na magnesy

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Jestem ciekaw czy dało by się zastąpił płatki śniegi ze skrzydeł lodowymi kolcami
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2013, o 11:22 przez likaon, łącznie zmieniany 1 raz.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Pewnie najlepsza będzie opcja eko bo rydwan jest tak mięciutki, że schodzi od byle podmuchu :wink: Ja tam sobie kupię jeden na półeczkę i dla orła + bohatera. W każdym razie skull cannon czy ironblaster to to nie jest jak się niektórzy obawiali :)

Likaon milczenie jest złotem, szczególnie jak się nie ma nic ciekawego do powiedzenia.

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

Jeżeli rydwan z bolcem będzie kosztował mniej niż 120 punktów to nie jest głupi. Sea Helm ma mu dawać 4➕ Warsa więc taki BsB nagle jest dosyć fajny.
Co do magii to nie wiem czego oczekiwaliście jak dla mnie jest mega - dodatkowy ruch WOW i jaki taki, tanie leczenie,tani boost,niszczenie itemów,solidny Magic missle, drain Magic. Tempest i Fiery Convocation mega na piechotę. Z Book of Heoth można rzucić przy średniej ilości kości czyli 7 jakieś 5 czarów na luzie czyli spokojnie mozna grac na dwóch latach tylko. A nawet na jednym bo book of heoth daje piteznego kopa w dispelu tez.
Czyli mag z book if heoth i Np. Ring of fury za jakieś 350punktow zalatwia Ci wszystko. Ewentualnie po taniości mozna dodać 1-2lvl z scrollem. Przy opcji z High Magic i tej ilości czarów atteibute nawet jak działa do nastpenej tury tylko jest fajny.
a i Dragon Princes maja 6+Warsa z dragon armour jak jeszcze lion cloak daje +1As w CC to jest mega.

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Nie no lore też mi się podoba, ale żal mi BoSa np., chociaż przeczuwałem, że się raczej nie utrzyma w nowym booku :wink:
Pisałeś, że koszt Ellyrainów taki jak teraz, a orientujesz się może czy dalej startują z włócznią i mogą tylko wymienić ją na łuk za 4 pkt czy coś się w tym zakresie zmieniło?

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

Nie mam pojęcia jak z ewkipunkiem ale podobno maja opcje bardingu. Bo barding nie daje nam,-1do M. Jak DP trochę stanieją to są nawet trochę grywalni 9M 2A z re rollem 6+Warda. Reaverzy z 4+As tez niczego sobie by byli. A i cory Speary i LSG nie moga mieć heavy armour

turalyon
Mudżahedin
Posty: 211

Post autor: turalyon »

Potwierdziła sie ta plotka o tym że mamy pary sava niezależnie od broni? Kawaleria tex go ma?

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

Nie nie ma takiej zasady chyba że w zasadach broni i ewkipunku ale wątpię. Party save i tak nie ma kawaleria ...DP maja Warda Z dragon armour który daje teraz tez 6 Warda

Awatar użytkownika
mnp21
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mnp21 »

Przeglądnąłem dzisiaj stronę GW, obejrzałem wszelkie nowe modele i wszystkie mi się bardzo podobają.

Mówię to jako ktoś, kto nie zna "starych HElfów".

Bardzo podoba mi się malowanie GW - świetlisty, patetyczny styl dla świetlistego punktu na mrocznej mapie świata. Nadzieja cywilizacji. Świetna armia, świetny klimat, super!

Dodatkowo bardzo dobra okładka AB jedna z niewielu w nowych AB.
Kiedyś grejtsłordy to były grejtsłordy, a nie jakieś "miecz + tarcza"...

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

A co najlepsze armia oprócz Banner of World Dragon nie ma żadnych przegięć a Banner i tak nasz kochany euro comp zbanuje bo on daje Np. Oddział nie do zniszczenia przez demony. Tymbardziej że kosztuje 50pts.

turalyon
Mudżahedin
Posty: 211

Post autor: turalyon »

Loremaster to w koncy rydwany z tiranocu są w corach? Tak wynika z twojego postu o koszcie pkt jednostek

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

turalyon pisze:Loremaster to w koncy rydwany z tiranocu są w corach? Tak wynika z twojego postu o koszcie pkt jednostek
wg plot i strony GW tiranoci w specjalach
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

Tam na to wygląda ze Special tzn ploty sugerowały ze core ale jeżeli na stronie GW nie ma bledu to Special czyli jeżeli nie są Np. Po 60punktow i moga byc brane w unitach to są dosyć bez użyteczne.

ODPOWIEDZ