Fuxiorr Galeria - Demony, Vampiry

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Re: Fuxiorr Galeria - Krasnoludy i Wampiry

Post autor: dzikki »

Spoko - mnie też nie do końca to pasuje ;]
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Mi sie tam podoba :D . Wiem ze "inaczej maluje " ale wydaje mi sie ze to zalezy od gustow :wink: . Jak chcecie moge dodac tego co pomalowalem lub i co bedzie malowane i zaczete :P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Fux - jedna rzecz tylko: oby przez to "mi się podoba" nie nastąpiło zatrzymanie progresu w malowaniu!. Idzie Ci bardzo dobrze, sledze Twoje postępy od początku i cały czas są one widoczne. Tak trzymaj i rozwijaj się. Z tej strony patrząc, to fakt, że po pomalowaniu model nie do końca się podoba, powinien motywować do dalszej poprawy skilla. Za co też trzymam kciuki :wink: ...

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Dokładnie - ja spojrzałem na longów i na minersów i ... czeka mnie odmaczanie i ponowne malowanie.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Organki na tym jednym (tylko jednym ;)) zdjęciu wyszły tak sobie. Wyglądają bardzo monotonnie. Już ktoś wspomniał - wrzuć jakieś zdjęcie organów z boku ;) A krasnale świetnie wyglądają. Twój styl malowania bardzo pasuje do tych modeli.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

To zależy od gustu. Mnie się takie krasie podobają :D

Hej, chciałem się pochwalić moją armia [ Wip w malowaniu ] która jest na tych fotkach w 89%
Obrazek
Obrazek
Norse dwarf WIP
Obrazek
Imperial dwarf WIP
Obrazek
Long - ranger's WIP
Obrazek
Sleyerzy WIP
Obrazek
Bohaterowie
Obrazek
Obrazek
PS: Prosze Vraith :mrgreen:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Fuxiorr, zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia :D Coś kiepskie są.
Z doświadczenia wiem, że olbrzymie kontrasty w tle są niewskazane, a Ty postawiłeś figsy na białym dając czarne tło. Nie wiem czy to + ustawienia aparatu nie powoduje problemów.
A armia zapowiada się ciekawie :)

Gunnila
Mudżahedin
Posty: 212

Post autor: Gunnila »

Paskudne zdjęcia, na grupowych nic nie widać. Z formatowaniem i przycinaniem zdjęć już sobie radzisz, ale jeszcze kilka innych prostych zasad bardzo by pomogło. Kilka porad
- fotografuj w świetle dziennym (nawet słaby aparat daje wtedy radę),
- na JEDNOLITYM i najlepiej neutralnym tle. Zainwestuj w papierniczym 1,5 w brystol albo wydrukuj sobie kilka teł z neta na kartce A3. Chcemy oglądać modele a nie wyposażenie Twojej chaty. Zajrzyj do galerii Domana - na ostatnim zdjęciu wyraźnie widać jaką różnicę daje właśnie ładne tło zdjęcia.
- używaj statywu do robienia zdjęć - będą wyraźniejsze i nie będziesz zasłaniać światła. Jak nie masz statywu (to wydatek rzędu 10-20 zł) to piramidka z książek.
- większość aparatów ma funkcję makro - bardzo przydatna przy zdjęciach pojedynczych modeli.

wenanty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198

Post autor: wenanty »

A jeśli musisz używać flesza (bo np. mieszkasz za kołem podbiegunowym i nie masz ochoty czekać na słońce) to błyskaj przez kartkę papieru (może być zwykły biały od drukarki) albo pstrykaj z daleka na zoomie, żeby większość światła z lampy uciekła poza kadr - przepalona fleszem fotka kłamie tak samo mocno jak niedoświetlona.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Wip:
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Drugi od prawej wygląda jak krzyżówka samuraja i krasnala :D Ale ciekawie będzie musiała się prezentować armia krasnoludów złożona z takich modeli :)

Morok

Post autor: Morok »

Fuxiorr slayer kozackie

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Co to ma być? Szykujesz regiment rangerów, czy coś innego?

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Lechu pisze:Drugi od prawej wygląda jak krzyżówka samuraja i krasnala :D Ale ciekawie będzie musiała się prezentować armia krasnoludów złożona z takich modeli :)
To jest samuraj dwarf z niponu chyba :)
Que pisze:Fuxiorr slayer kozackie
Dzięki ale one nadal wip :wink:
smiejagreg pisze:Co to ma być? Szykujesz regiment rangerów, czy coś innego?
Rangero dziadki :wink: [ mieszanka 6 edyc. dziadkow z rengerami i nie tylko :) ]
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Fuxiorr pisze:
smiejagreg pisze:Co to ma być? Szykujesz regiment rangerów, czy coś innego?
Rangero dziadki :wink: [ mieszanka 6 edyc. dziadkow z rengerami i nie tylko :) ]
Tak coś czułem, że to nie będą rangersi, bo ten nipponiarz coś mi nie pasował :mrgreen:

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

smiejagreg pisze:
Fuxiorr pisze:
smiejagreg pisze:Co to ma być? Szykujesz regiment rangerów, czy coś innego?
Rangero dziadki :wink: [ mieszanka 6 edyc. dziadkow z rengerami i nie tylko :) ]
Tak coś czułem, że to nie będą rangersi, bo ten nipponiarz coś mi nie pasował :mrgreen:
Mam wizje iż rangerzy to krasie rozsiane po świecie [ oni są by ochraniać krasiowe wioski i miasta na powierzchni ] i że mają być dziadkami [ raz będą rangerami raz dziadkami ] to i niponczyk sie znalazł, stary mag krasiowy i nawet Helga :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Fux - wizjoner :!: :wink:
Dawaj ze stuffem, bo ja się opierdalam na maxa...

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

smiejagreg pisze:Fux - wizjoner :!: :wink:
Dawaj ze stuffem, bo ja się opierdalam na maxa...
Hehe :D następny post już powinien być z tymi 5 dokończonymi + 5 nowych :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Ta da :wink: [ tarcza do zmiany ]
Obrazek
Obrazek

Oraz nowa piątka wipków :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Wiem że raz już to pisałem i raz juz to skomentowałeś i wszystko rozumiem ale - moim zdaniem malujesz super, postęp jest bardzo duzy ale dobra podstawka to 60% odbioru modelu. malowanie super ale podstawki mnie bolą ; / A najsmieszniejsze jest to że podstawki to sprawa prosta - sam robiłem swoje dosyć udane i łądnie wyglądające bo to wymaga niewiele skilla ;)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ