7 ed. - nowe HE

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Malal pisze:Jest ulomny bo owszem fasta to on zabije :wink:..
Chyba przy dobrych wiatrach. :wink: Jak się mu warda nie zakupi to statystycznie strąca go 4 goblinów na pajakach. :)
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Ale to on jest wardem dla smoka.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3672
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Kosa pisze:cięzka sprawa, pewnie odliczyć koszt smoka, który jest podany...
No ciężka, bo jakoś nie mam jeszcze na półce armybooka, a z tego co widziałem przez 5 min na DMP, koszt był wspólny.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

koszt małego smoka jest podany w wierzchowcach jaki moze wziasć prince.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3672
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Kosa pisze:To w takiej rozpie powinien być kręgosłup armii plus magia. Przynajmniej 2x20\21 spearelfów, 2x10\12 Lothernów plus 3 magów i BSB. 3 bolce i orzeł a za reszte speciale. Najlepiej kontry w stylu princesek, tiranoc chariotów i nie zaszkodzi jeden oddział elitarnej piechoty (oczywiscie skromny).
To co wymieniłeś to jest już ok. 1900 pkt.
Dużo ci punktów na te speciale nie zostało :?

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

móięłm na 2,5k :P:P ;) :oops:
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Tak jak Bless pisal, imo w tej edycji krolowac beda minimaxy dragon princow. Przez cala lekka piechote przemielaja sie od frontu. Przez ciezsza kawe- tu juz sa problemy, jesli kawa nie ma s4 i t4 to ok, albo jak orcza ma mniejszy save.

Fajne sa te rydwany z lwami, ale te 140 pkt- ale ma sile przebicia jak regon DP albo wieksza.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

No jeśli smok i mag mają wspólny koszt to trochę głupio - nie wiem co to za wynalazek GW. Nawet w przypadku Wild Riderów oddzielnie liczą wierzchowca do dokupienia.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Hmm dragon mage moim zdaniem jest spox i daje rade,choć granie na nim będzie prawdziwym wyzwaniem.Tak sobie myśle że defensywnie to się będzie grało 3 magów+bsb/reaver bow,a ofens mega smok+2 magów z 4 scrolle.

P.s co myślicie o armii arcymag,mag,dragonmag+spiry+maszyny+wl(ew jaki czariot).Moim zdaniem da rade,gdzie niewjedziesz to się zatrzymasz,i mamy 3+sejv,do tego czarujemy i strzelamy do bólu i mamy terroryste i panikarza.

Paku
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Paku »

Eja co myślicie o czymś takim;

Comander, przedmiot 2+ sejv, 5+ward, dwurak = 139pkt.
Caddy z 2 DS= 140pkt.
20 włukoli z sztandarem, muzykiem= 195pkt.
2*10 łczuników= 220 pkt.
12 SM z muzykiem i bossem (ma przedmiot +1 do zaczęcia)= 226
13 WL z muzykiem i bossem = 216
2 bolce= 200 pkt.
Razem 1350 pkt.

Coś takiego na format arenki, CHOĆ wiem że nie wolno jeszcze 7ED HE używać.

Awatar użytkownika
Kris
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Kris »

Czy nie za słabo z magią? SM przydałaby się pomoc w postaci ward'a na 5+ albo stuborna...
Poza tym myśle że Dragon mage to by było to...
Feel our power, feel our wrath!

Znowu popadłem w rozmażenie... :wink:
Chieftain (Skaven Hero - 45pkt.) Toughness: 4
Goblin Big Boss (Goblin Hero - 35pkt.) Toughness: 4
Elf Prince (High Elf Lord - 150pkt.) Toughness: 3
I gdzie tu sprawiedliwość na świecie :?:

Paku
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Paku »

przesadzasz, Dragon mage (SW + RoF) i mag (seer + DS) = 620 pkt.
Do tego 10 łuczników, 2 bolce, 6 DP z BoS i zostaje Ci 170 pkt . Tu wchodzi jakieś 17 włukoli(sztandar,muzyk)/ 9 piechoty elitarnej z FCG do trzymania magów. Nie wiem jak tym zamierzasz grać

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

wolałbym dragon maga, maga, 2x5 DP, 12 lothernów, 2 orły i zostaje moze na dwa rydwany ;)


ale to i tak nie ma sensu, dragon mage przerekalmwoany jest i moze ma powera ale zdecydwoanie jest bardzo nie pewny, bedzie army book, zacznie się grać ,robic mase testów i wtedy się okaże czy warto.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

Szkoda tylko braku kawy. Zawsze to jakaś bardziej mobilna jednostka. Idealna do armii, które trzeba szybko skasować. :wink: Poza tym trzeba tym mądrze zagrać, bo łatwo to wszystko wystrzelać. :?
Obrazek
Dyskusja na temat Euro 2009 pisze:
Ja się przewidziałem czy 23 - N.Ireland gra na ograch??
TIM GRONNEBERG - OGRES

Szkoci to klimaciarze :D

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Dobre nowe haje. Smaczne nowe haje. Właśnie dziś próbnie grałam z nowymi hajami na smoku. Smutne to - tym razem pojechałam je tylko 11-9 ;] DP zaszarżowały mi w bolce i dostały radosnego smoka od boku. SH zeszli od szarży COK z przodu i DR od boku. Smoka połowę zrobiłam z bolca. WL dostali szarżę od resztki COK i też szybciutko zeszli. Ale cholera - ten smok jest bolesny. Teraz już nie zrobię 15 na czymś co jest mieszanką DE i Khorników.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Cofam co mowilem Nowe HE to smiech :D Oslabili im magie a dali w zamian kontre ktora jest drozsza niz byla :lol2: Nieudalo mi sie znalezc sensownej kombinacji dla tego lorda na smoku i mowiac szczerze gdyby ten smok nie byl tak dopasiony to wogole lord na smoku bylby rzadziej widziany niz dzis :wink:

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

Heh zaskakuje mnie ten temat najpierw posty uuuu ale to bedzie przegeta armia wrzystko rozjedzie i jeszzce napluje do buta a teraz komentaze loooo ale to plewy wes zabrali im wszystko co dobre i nieczego nie bedzie mozna wystawic bo wszystko plewy a na bank jak pokaze sie AB i bedzie mozna go kupic to bedzie normalna armia. I jak w kazdej beda plewne jednostki i bardzo dobre i nic nigdy tego nie zmieni.

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

No to se pogadaliśmy.....Armia pod względem jakości niejest lepsza,no ale niesądze aby też była jakaś gorsza.

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Relosu pisze:Heh zaskakuje mnie ten temat najpierw posty uuuu ale to bedzie przegeta armia wrzystko rozjedzie i jeszzce napluje do buta a teraz komentaze loooo ale to plewy wes zabrali im wszystko co dobre i nieczego nie bedzie mozna wystawic bo wszystko plewy a na bank jak pokaze sie AB i bedzie mozna go kupic to bedzie normalna armia. I jak w kazdej beda plewne jednostki i bardzo dobre i nic nigdy tego nie zmieni.
Misiu book juz sie pokazal. A mityczni Wlosi nie pdf maja a normalne booki:d

Artemis
Chuck Norris
Posty: 495

Post autor: Artemis »

IMO He nie stały się ani lepsze ani gorsze tylko poprostu bardziej urozmaicone. Zniesiono 0-1, zrobiono hordę różnorodnych speciali. I teraz schemat rozpy bedzie wyglądał tak: spearsy, archerzy/seaguardzi, SPECIALE, bolty/orły :D

ODPOWIEDZ