Fuxiorr Galeria - Demony, Vampiry

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Re: Fuxiorr Galeria - Krasnoludy i Wampiry

Post autor: Fuxiorr »

-Qc- pisze:Wiem że raz już to pisałem i raz juz to skomentowałeś i wszystko rozumiem ale - moim zdaniem malujesz super, postęp jest bardzo duzy ale dobra podstawka to 60% odbioru modelu. malowanie super ale podstawki mnie bolą ; / A najsmieszniejsze jest to że podstawki to sprawa prosta - sam robiłem swoje dosyć udane i łądnie wyglądające bo to wymaga niewiele skilla ;)
Nie lubie korków i kombinowania z podstawkami. Ja lubie je robic tak: piasek -> braz i rozjasnienia a potem gdzie nie gdzie czasem wiecej czasem mniej trawki.
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Ooooj Fuxior to nieładnie ;) Podstawka na prawdę jest ważna. Ja na przykład nie lubię zbyt dużej ilości podstawek, na których jest dużo towaru. Kilka w armii ok, ale znowu żeby nie popadać w skrajność podstawki nie powinny świecić pustkami nawet w przypadku pustynnych TK. A u krasnali aż się prosi o zaimplementowanie jakichś skałek/głazów i porostów na nich. Krasie ze skałami na podstawkach lepiej walczą ponoć ;)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

WIP
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

:D :D :D rzeczywiście, baaardzo wczesny :D :D :D

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

I jak się wam podoba imperial ? :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Podstawkę zrobię potem..
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Szczerze mówiąc - nie podoba mi się. Hełm i maczuga to jakieś nieporozumienie chyba, przynajmniej na tych fotach #-o ... Tarcza również niedokładnie pokryta washem. Wymaga dopracowania...

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Dziadki
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wip teamu Imperiali [ no u nich to tylko podstawki zostaly]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Wyrabiasz sobie specyficzny styl malowania, Fux. Jeszcze nie do końca mi on odpowiada, bo zbyt wiele jeszcze niedokładności i zbyt grubą kreską miejscami operujesz, ale masz swój styl, a to się chwali. Pracuj teraz nad podnoszeniem skilla w sensie dokładności malowania, co jest trudne dosyć, ale imho warto...
Zielone fragmenty pancerza mi się niezbyt podobają...

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Masz potencjał Fux ale jest też nad czym pracować. Jak przedmówca napisał, brakuje dokładności i linie są za grube. Ale z czasem skill wzrośnie ;)
Pozdro
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Napinaj Fux napinaj. Długobrodzi mi się bardziej podobają.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

smiejagreg pisze:Wyrabiasz sobie specyficzny styl malowania, Fux. Jeszcze nie do końca mi on odpowiada, bo zbyt wiele jeszcze niedokładności i zbyt grubą kreską miejscami operujesz, ale masz swój styl, a to się chwali. Pracuj teraz nad podnoszeniem skilla w sensie dokładności malowania, co jest trudne dosyć, ale imho warto...
Zielone fragmenty pancerza mi się niezbyt podobają...
A Ja lubie zielone pancerze :wink:
Nokimam pisze:Masz potencjał Fux ale jest też nad czym pracować. Jak przedmówca napisał, brakuje dokładności i linie są za grube. Ale z czasem skill wzrośnie ;)
Pozdro
Mam 2 pendzle jeden ktorym wszystko robie 1 tylko do oczu - bo jest taki maly ..
dzikki pisze:Napinaj Fux napinaj. Długobrodzi mi się bardziej podobają.
Jade z koxem Dziki :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Ja też lubię zielone pancerze :wink: , tylko nie wystarczy metalika zalać raz washem zielonym, zeby to wygladalo dobrze...

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

smiejagreg pisze:Ja też lubię zielone pancerze :wink: , tylko nie wystarczy metalika zalać raz washem zielonym, zeby to wygladalo dobrze...
Robilem -> metalik -> czarny wash -> wyciaganie -> zielony -> wyciaganie
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Strzelcy malowanie przed 4CT... w 5h.. ale chyba nie jest źle :wink:
Obrazek
Obrazek

Wip Imperiali
Obrazek

Wip Gyrosa
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Ha widzę utherowe wzmocnienie imperiali ;] Strzelcy mi się podobają. Może kiedyś pomaluje swoich.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Idziesz jak burza, Fux :wink: ...

Awatar użytkownika
Silvestro
Falubaz
Posty: 1023
Lokalizacja: Rawicz/ Twierdza Wrocław

Post autor: Silvestro »

Nic tylko pogratulować kolekcji ;) Twoje malowanie bardzo mi się podoba =D>
Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

dzikki pisze:Ha widzę utherowe wzmocnienie imperiali ;] Strzelcy mi się podobają. Może kiedyś pomaluje swoich.
A no pomogli troche wypelnic

Dzieki wam za pozytywne komentarze :mrgreen:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ostatnia fotka na PMOTM
Obrazek
Ludzi na szybko :wink:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

ODPOWIEDZ