Szybkie pytania

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Re: Szybkie pytania

Post autor: Rasti »

Rozpuszczalnik bez problemu powinien dać radę farbie. Ja potem szczotkuję starą szczoteczką :)

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Jest cały temat na forum poświęcony usuwaniu farby z figurek. Wiele osób stosuje płyn hamulcowy DOT-3 albo DOT-4, przy czym nie należy go stosować na żywicy. Później tylko należy przepłukać model i przetrzeć szczoteczką do zębów, żeby pozbyć się reszty farby.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Panowie potrzebuje spray podbny do koloru snot green, wolalbym zeby to byl sprej do figurek, a nie jakis samochodowy, ktos cos gdzie slyszal/widzial?

Awatar użytkownika
Piotr
Masakrator
Posty: 2186
Lokalizacja: XIII Kohorta Zławieś Mała

Post autor: Piotr »


Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Snieg lepiej komponuje sie z pomalowanym piaskiem na szaro czy brązowo ?
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Fuxiorr pisze:Snieg lepiej komponuje sie z pomalowanym piaskiem na szaro czy brązowo ?
Oj to kwestia gustu. Moim zdaniem szarym. Chociaż można zglazować delikatnie brązem.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Rasti pisze:
Fuxiorr pisze:Snieg lepiej komponuje sie z pomalowanym piaskiem na szaro czy brązowo ?
Oj to kwestia gustu. Moim zdaniem szarym. Chociaż można zglazować delikatnie brązem.
Hymm to musze pomyslec... chce krasiom mym zmienic podstawki na "sniegowe" :wink:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Szukam jakis modeli/armii na podstawkach z topniejacym sniegiem a dokladniej snieg i trawa :]
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Morok

Post autor: Morok »

Ziemko pisze:Panowie potrzebuje spray podbny do koloru snot green, wolalbym zeby to byl sprej do figurek, a nie jakis samochodowy, ktos cos gdzie slyszal/widzial?
zobacz na paletę kolorów Montany

Morok

Post autor: Morok »

Fuxiorr pisze:Snieg lepiej komponuje sie z pomalowanym piaskiem na szaro czy brązowo ?
moim zdaniem brąz

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »


Wyglada na zdjeciu identycznie jak snot green. Nie wiem ktos czy jakis polski sklep sprzedaje te spreje? Montana to nie sa przypadkiem spreje graficiarskie?

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Ziemko pisze:

Wyglada na zdjeciu identycznie jak snot green. Nie wiem ktos czy jakis polski sklep sprzedaje te spreje? Montana to nie sa przypadkiem spreje graficiarskie?
Lista sklepow ktore z AP wspoldzialaja w polsce :
http://www.thearmypainter.com/partners. ... e7VmtJsyNk
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Morok

Post autor: Morok »

Ziemko pisze:

Wyglada na zdjeciu identycznie jak snot green. Nie wiem ktos czy jakis polski sklep sprzedaje te spreje? Montana to nie sa przypadkiem spreje graficiarskie?
zgadza się ale wypróbowałem i nic z figurkami się nie dzieje a mają bardzo ładną paletę kolorów

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Pytałem ostatnio o dobry sposób na klejenie magnesów, i kupiłem pistolet na klej. Mogę z całego serca polecić, magnesy tym przyklejone (najpierw superglue żeby nie uciekały) trzymają jak szalone a pistolet przydaje się do innych interesujących i ciekawych prac domowych.
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Que pisze:
Ziemko pisze:

Wyglada na zdjeciu identycznie jak snot green. Nie wiem ktos czy jakis polski sklep sprzedaje te spreje? Montana to nie sa przypadkiem spreje graficiarskie?
zgadza się ale wypróbowałem i nic z figurkami się nie dzieje a mają bardzo ładną paletę kolorów

Gdzie palete montany mozna znalezc?

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Sposób na wyschnięte farby GW???? :(
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Jeżeli kamień albo guma to do kosza i kupić nowe. Jeśli gęste to można próbować ratować dodając zwykłej wody.

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Fuck. :evil:
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Morok

Post autor: Morok »

Gdzie palete montany mozna znalezc?
http://black.400ml.pl/bimages/kolory.jpg

Awatar użytkownika
Raqq
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: Raqq »

WojtuśŚ pisze:Sposób na wyschnięte farby GW???? :(
Trochę wody i wykałaczka. I więcej wody. Potem najwyżej nadmiar odlejesz. Ja tak odratowałem biały i czerwony z kompletnej skały , ale to przez pół godziny go "wyrabiałem" wykałaczką rozpuszczając grudy.

ODPOWIEDZ