DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - Gorzów Wlkp. 24-25.08.13...

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Re: DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - Gorzów Wlkp. 24-25.08.13.

Post autor: Domino »

Co to jest członkostwo honorowe?

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

paulinka17 pisze: Moglibyśmy powołać jakąś kapitułę sprawiedliwych. Ja np. bezgranicznie ufam poczuciu sprawiedliwości kuca, szaitisa i KrzyskaW.
Ciekawe ciekawe. Ale nie jako pretekst do zabrania Gamblersom pucharu, bo już go dostali i zabierać im go nie ma podstaw. Natomiast jako rozważenie ważnej w sumie kwestii - Co daje bycie w klubie w kontekście Ligi? Czy można być w wielu klubach?

Najciekawsze rozwiązanie jakie słyszałem: prowadzić osobny od singlowego ranking drużynowy, gdzie liczyłyby się wyniki z druzynówek (oddzielone od singli), a kluby rywalizowałby w rankingu jak dziś zawodnicy. Uzdrowiłoby to przy okazji ranking singlowy ; p Ale po szczegóły do Sola, to jego pomysł
Ostatnio zmieniony 29 sie 2013, o 11:15 przez QQrydza, łącznie zmieniany 1 raz.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

paulinka17
Kretozord
Posty: 1758

Post autor: paulinka17 »

Domino pisze:Co to jest członkostwo honorowe?
Kruczek prawny w środowisku WFB.

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2938

Post autor: Golonka »

Paulinka - =D> :D
Misie wzięliśmy puchar (co prawda ja go nawet nie dotykałem, ale mentalnie wziąłem) i chcemy wam go zboostować, a wy do nas takie rzeczy.
BTW jest jakiś zapisek o tym po jakim okresie czasu dany gracz jest wykreślany z listy? Bo jak po roku niegrania to DYD-u też nie jest ordinowcem ;) Zeszłe DMP było wcześniej.
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Dalmar pisze:Marys od pierwszego Bazyliszka (pierwszego Mastera drużynówki w WFB) chyba w 2002 które później przemianowano na DMP, Puchar mógł trafić w ręce jednego klubu tj. gdzie jest max. jeden najemnik i jest to wpisane w regulaminie LL, żeby nie było sytuacji że skład ETC robi sobie 2 drużyny na DMP i zajmują Top2.
Nie żeby mnie to cokolwiek obchodziło, ale regulamin LL od dawna już nie zawiera żadnej wzmianki na ten temat. To utarty zwyczaj, ale nie ma on żadnych podstaw "regulaminowych".

edit. Puchar koniecznie trzeba odrestaurować, to jak obecnie on się prezentuje to żenua.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2013, o 11:17 przez swieta_barbara, łącznie zmieniany 1 raz.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Wykreślanie z klubu to kwestia statut klubu, nie Ligi, więc kiepska obrona przez atak
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Koncepcja zabrania gamblersom pucharu jest zacna. Możemy to przegłosować na LL. Tylko od razu ze wskazaniem osoby, która tego odbioru ma dokonać :lol2:
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jankiel pisze:Koncepcja zabrania gamblersom pucharu jest zacna. Możemy to przegłosować na LL. Tylko od razu ze wskazaniem osoby, która tego odbioru ma dokonać :lol2:
Fluffy?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

-Qc- pisze:
Jankiel pisze:Koncepcja zabrania gamblersom pucharu jest zacna. Możemy to przegłosować na LL. Tylko od razu ze wskazaniem osoby, która tego odbioru ma dokonać :lol2:
Fluffy?
Oko!

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Pogodyn
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2938

Post autor: Golonka »

Ja jestem za Fluffym! Jeżeli mamy komuś oddać puchar to tylko jemu.

BTW. Zajebista whiskey.
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Sprawa jest dla mnie prosta:
Rozmawialiśmy z orgiem na ten temat - uznał (co z resztą nie jest trudne, jeśli chce się pomyśleć), że spełniamy wymogi (nie chcę tu cytować, ale brzmiało to w stylu "trzeba mieć najeb**e, że myśleć odwrotnie), że jesteśmy w świadomosci światka klubem. W przeciwnym wypadku zrobić musielibyśmy to, o co teraz kilka osób tu płacze.

Ciekawostka kolejna: Jak było 3 członków jednego klub na LS to nikt nie poddawał w wątpliwość skąd jest Furion I Kudłaty. DO wszystkich zainteresowanych: Jeżeli to jest Wasz sposób na wygrywanie trofeów (NIE PIJĘ TU DO ORDINU - oni jako jedyni napisali, że chca go po prostu wygrać za rok) to pozdro i poćwiczcie.

Dodam tu jeszcze jeden cytacik, co by sobie ego połechtać;)
człowiek ze Stolicy pisze:Bazyliszek, Kujawiak, BoB.

Warszawa, Warszawa, Warszawa.

Chłopaki, my cały czas tu jesteśmy! Gramy z Wami, ale bez Was! Zaproszenia trzeba wysłać i nazwać to "final round"?
:wink:
Szczyrk, Poznań, Gdańsk, DMP
Gamblers, Gamblers, Gamblers, Gamblers

czyli 4:3 chłopaki - piłka po Waszej stronie
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

swieta_barbara pisze:
edit. Puchar koniecznie trzeba odrestaurować, to jak obecnie on się prezentuje to żenua.
Mamy zamiar dorobić nowy podest i odrestaurować dziadka
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Domino pisze:Co to jest członkostwo honorowe?
Członek honorowy może uczestniczyć w wydarzeniach i przedsięwzięciach organizacji jak każdy inny członek, ale nie posiada prawa głosu.
Jankiel pisze:Koncepcja zabrania gamblersom pucharu jest zacna. Możemy to przegłosować na LL. Tylko od razu ze wskazaniem osoby, która tego odbioru ma dokonać
Jeśli już to tego dojdzie (LL stwierdzi, że brak opisu w lidze to brak przynależności do klubu) to musi to zrobić ktoś spoza klubu, np. Kudłaty :mrgreen:

Awatar użytkownika
Toczek
Chuck Norris
Posty: 552
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Toczek »

^.^
Ostrzegam:

Zlamie reke kazdej osobie ktora bedzie chcial zabrac ten puchar nie wygrywajac dmp2014 :)

Pozdrawiam i Polacam
Artur Toczyński.

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

Wygrali to niech mają puchar. Rok temu mieli taki sam squad.
pozdro

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Toczek pisze:^.^
Ostrzegam:

Zlamie reke kazdej osobie ktora bedzie chcial zabrac ten puchar nie wygrywajac dmp2014 :)

Pozdrawiam i Polacam
Artur Toczyński.
Takie groźby w stronę Fluffiego? Odważny jesteś.
Obrazek

Awatar użytkownika
hellsing
Chuck Norris
Posty: 557
Lokalizacja: Toruń

Post autor: hellsing »

Gdzie sa ostateczne wyniki?
Klub Gier Bitewnych Toruń https://www.facebook.com/Triclinum/
Blog https://miniaturepaintingstudio.blogspot.com/
Każdą moją prace publikuje na YouTubie https://youtube.com/channel/UC6DW9zlhA9 ... zFQ/videos
Facebook https://www.facebook.com/miniatureps/
Instagram https://www.instagram.com/miniaturepaintingstudio/
Szukam kogoś do współpracy przy malowaniu modeli Toruń i okolice

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Crusader pisze:Wygrali to niech mają puchar. Rok temu mieli taki sam squad.
pozdro
Furiona nie było ^^ Ale z kwestia pucharu sie zgadzam, chłopaki pracowali na to szmat czasu, a de facto na druzynówkach zawsze graja razem
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ