DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - Gorzów Wlkp. 24-25.08.13...

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Re: DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - Gorzów Wlkp. 24-25.08.13.

Post autor: KrzysiekW »

Na razie "kudeczka".

Popołudniu ciąg dalszy - może jakieś bany itp.

Buszman
Wodzirej
Posty: 712
Lokalizacja: murzynowo leśne
Kontakt:

Post autor: Buszman »

z poprzedniego watku: Kielon +pierdyliard :)

a co moderatorów- konkretnie do Dymitra mam jedna prosbe- nie badz sadzia w swojej sprawie, bo modowi nie wypada. a juz grozenie banem za dyskusje nt przynaleznosci klubowej w Gamlersach to najzwyklejsze naduzywanie wladzy... ŻAL

podobnie jesli chodzi o zachowanie Wojtusia... tutaj sprawa jest o tyle ciekawa, ze rok temu malo nie wylecial z DMP, bo po pijaku prowokowal kazdego kogo mogl. doprowadzil do dosyc nerwowej sytuacji nawet z Crazy Crisem (doszlo prawie do rekoczynow)... nikomu nie musze mowic i przedstwiac "naszego" Niemca i jego podejsca do ludzi...
nie jedyny uwazam, ze podobne zachowania powinny byc pietnowane, a nie zamiatane pod dywan przez kolegow moderatorow.

zagladalem tu co jakis czas i nie chcialo mi sie nawet odpisywac krytykom naszych turniejow, ktorzy w zyciu blatu nie podniesli. ale ostatnio poziom "dyskusji" i "moderatorow" na tym forum jest zenujacy, dno, rynsztok...
imho odstrasza spora czesc casualowych i potencjalnych turniejowych graczy, wiec radze zmienic podejscie i mniej emocjonowac sie panolami.

pozdro dla graczy, nie napinaczy!

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Zły dział wybrałeś, jeszcze Ci ktoś posta zmoderuje. :wink:

To tak troche żartem, a tak serio to są inne działy, żeby załatwiac problemy z moderatorami. Nie będę tutaj się wypowiadał na swój temat, chociaż mam nadzieję, że do mnie nie masz pretensji. Muszę przyznać, że ingerowanie moda, kiedy idą zarzuty w strone jego klubu i klubowiczów jest niezbyt ok.
Powinieneś to załatwić w dziale moderatorskim lub w Sprawach Organizacyjnych.

Jeśli do wieczora żaden użytkownik nic nie doda w tym temacie, to go zamykam lub prosze o przeniesienie.
Obrazek

Awatar użytkownika
ogrmasta
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 171

Post autor: ogrmasta »

Nie byłem na (jeszcze) DMP, lecz uważam, że trzeba mieć jakiś dystans do figurek i całego turnieju. Część osób jedzie aby złapać doświadczenie, część aby pograć a wiele osób aby wygrać. Stay cool - relax.
Przyszedłem na świat pokryty cudzą krwią, krzycząc i kopiąc wszystkich dookoła. Odejdę w ten sam sposób.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Można już pisać, byle z sensem i na poziomie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Król Goblinów
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Król Goblinów »

Dobra w końcu się ogarnąłem :
Panowie, dzięki wielkie za Tur! Gorzów to hit sam w sobie, a impreza jak zwykle impreza mega!
Duże buziaczki dla moich SSowskich zapaleńców, szpil był ostry a walka do końca! ( z jakże fenomenalnym zakończeniem na Ordinowcach :D )

Wiec po krotce, duże "Thank You" :
-Szmaji i przyjaciołom za bardzo dobry ogar turnieju
-Naszym przeciwnikom za bez spinkowe bitwy -Animosity Blitkrieg,Strefie Zero, Nemezisom (MP i SEXy) i ofc, Ordinowi. Zwłaszcza duże xoxo dla Duke'a, którego dosięgnęła karząca ręka przeznaczenia :D Świetne bitwy.
- Moim Kochanym SSowcom I Rudemu Epidemiusowi- warto było się dociarac na ten turniej, z Krakowem włącznie 8) .
- Każdemu z kim mogłem sie pośmiać , popić i dzielić materac
- Fluffiemu, za bycie "So Fluffy" ;*

Cyknąłem parę fotek- pierwszy set, dużo tego nie jest, ale każdy powinien znaleźć coś dla ciebie:
https://picasaweb.google.com/1012306299 ... directlink

Pozdro i do zobaczenia następnym razem!
KG

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

KOCHAM! :lol:

Obrazek
Obrazek

A moje chusty się już sprały... Trzeba nowe zrobić :D

Dzięki za zdjęcia, także za "moje"!
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

:evil: na chwilę zniknęłam i już się syf robi... Opanujcie się Misie, bo zacznę banować. I naprawdę nie obejdzie mnie, czy to Nemezis, czy Wypizdówek, czy to miszcz wszechświata, czy plewa; i z którego krańca Polski. Poprostu Was, gwiazdeczki, powywalam na tydzień. Więc nie kuście losu, bo będzie apokalipsa, jakiej nawet św.Jan nie popełnił!
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Fish, zmień opis na koszulce na "dat ass" :D

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

prosze nie pisac po pijaku w tym temacie
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

why? ;(
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Bo na tym forum to nie minister Sienkiewicz a oni "mają monopol na przemoc" ;)
Zdjęcie Fisza to jak dla mnie kandydat dla World Press Photo - brawo dla pstrykacza za perfect timing =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Shino pisze:pasiaczku. Masz juz koszulke klubowa spowrotem. Wiec uwazaj, bo ci ja znowu zabierzemy :*
Nie Ty jestes misiaczku od tego :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Rince dostajesz oficjalne ostrzezenie za swoja wypowiedz ( wiesz jaka) , jestes na monitorowanym, jeszcze jeden taki wybryk i dostajesz tygodniowego bana. Tak zadecydowalismy - Admini.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Kurde, ale się modowie rozkręciliście w tym roku. Normalnego flejma już sobie nie można poczytać... Gdzie tu frajda z forum? ;-)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1002
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

Ziemas wrócił to i porządek zaczyna na forum panować :D
PiotrB pisze:Oczami wyobraźni widzę te tłumy i uśmiechniętego Sola podającego kiełbaskę ...eh ...bezcenne :)

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Witam szanownych panow,

Ja ze swojej strony, zupelnie nikomu nie robiac wbrew, chcialem jedynie napisac, ze na tegorocznym DMP, mimo badziewnego wyniku, bawilem sie przednio. Wszystko bylo cycu glancus!

Jedno ino mi wadzilo... ten wentylator z zeszlego roku by sie przydal, bo dalo sie na sali siekiere powiesic, takie bylo ciezkie powietrze ;)

Pozdrawiam serdecznie!
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

paulinka17
Kretozord
Posty: 1758

Post autor: paulinka17 »

Karli pisze:Kurde, ale się modowie rozkręciliście w tym roku. Normalnego flejma już sobie nie można poczytać... Gdzie tu frajda z forum? ;-)
Jak mawiał mój historyk: "Władza demoralizuje... Nawet w kościele"
Jankiel skasowal mi posta jak sie z Pasiakiem zaczęliśmy dopiero rozgrzewać.

Edit. Było późno ale byłem trzeźwy jak świnia.
Edit2. Autocenzura

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

paulinka17 pisze:
Karli pisze:Kurde, ale się modowie rozkręciliście w tym roku. Normalnego flejma już sobie nie można poczytać... Gdzie tu frajda z forum? ;-)
Jak mawiał mój historyk: "Władza demoralizuje... Nawet w kościele"
Nie pajacuj ja Cie prosze ;)

paulinka17
Kretozord
Posty: 1758

Post autor: paulinka17 »

Ziemko pisze:
paulinka17 pisze:
Karli pisze:Kurde, ale się modowie rozkręciliście w tym roku. Normalnego flejma już sobie nie można poczytać... Gdzie tu frajda z forum? ;-)
Jak mawiał mój historyk: "Władza demoralizuje... Nawet w kościele"
Nie pajacuj ja Cie prosze ;)
Uderz w stół :mrgreen:

ODPOWIEDZ