Gampowe Dożynki (26-27.10.2013)

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
paulinka17
Kretozord
Posty: 1758

Re: Gampowe Dożynki (26-27.10.2013)

Post autor: paulinka17 »

Pisze w odpowiedzi na post handelka, ale najpierw...

Wielkie dzięki dla Voodoo i Duke'a, którzy grali znacznie lepiej ode mnie.
Dziękuje przeciwnikom, niektórych przepraszam za spiny.
W trzeciej kolejności podziękowania dla Śmiecha i całej ekipy pomocników z Nemezis, JH, Ordinu, Kultu i Inkwizytora za ogarniecie imprezy.

Wracając do hali.
Nie miałem problemów z duchotą czy temperaturą. Miejsca było dużo, krzesla wygodne, nawet siedzenie na piłkach lekarskich przy 4-5 stole było ok. Lampy dały rade.

Jedyny problem jaki miałem to poczucie bałaganu wokół. Ta gra wymaga koncentracji a tam było jakos za dużo bodźców - jakieś instalacje na środku, nierówna podłoga, rowery, zabawki, banery. Ten parking i industrialny krajobraz na zewnątrz tez nie był relaksujacy. Pewnie sie czepiam szczegółów, ale cieżko było odetchnąć w trakcie i pomiędzy bitwami. W Babicach była łąka na zewnątrz, bazyl jest w ładnej hali, w Szczyrku gory za oknem i ławy na dworze... Może chociaż jakieś miejsce do siedzenie na zewnątrz albo jakaś strefa gdzie nie wlazi sie w buciorach ale za to nie ma tej wykładziny? Było tylko kilka krzeseł w holu, ale brakowało tam miejsca.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Handełek pisze:No pewnie, reklamujemy się gdzie się da - w internecie, w kinie, radiu, na plakatach. Reklama dzwignią handlu :)
Kalesoner pisze:Bardzo ładna reklama, ale powiem szczerze.
Handełek pisze:Jesteśmy w stanie zrobić dla was turniej od A do Z.
Nie jesteście, ale może kiedyś będziecie.
A to czemu?
Logika. Gdybyście faktycznie byli w stanie to zrobić, to byście to zrobili, skoro tego nie zrobiliscie to znaczy, ze nie jesteście w stanie. Przynajmniej na dzień dzisiejszy. Ewentualnie wam się nie chciało (co jest możliwe).

Żeby nie było nie mówię tu o chłopakach z MsWia, którzy wydaje mi się, ze zrobili wszystko co mogli w sytuacji w jakiej się znaleźli.


@Paulinka, krzesła były przywiezione z Narbutta. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

paulinka17 pisze:Pisze w odpowiedzi na post handelka, ale najpierw...
Jedyny problem jaki miałem to poczucie bałaganu wokół. Ta gra wymaga koncentracji a tam było jakos za dużo bodźców - jakieś instalacje na środku, nierówna podłoga, rowery, zabawki, banery. Ten parking i industrialny krajobraz na zewnątrz tez nie był relaksujacy. Pewnie sie czepiam szczegółów, ale cieżko było odetchnąć w trakcie i pomiędzy bitwami. W Babicach była łąka na zewnątrz, bazyl jest w ładnej hali, w Szczyrku gory za oknem i ławy na dworze... Może chociaż jakieś miejsce do siedzenie na zewnątrz albo jakaś strefa gdzie nie wlazi sie w buciorach ale za to nie ma tej wykładziny? Było tylko kilka krzeseł w holu, ale brakowało tam miejsca.

Dzięki za info. Takich właśnie potrzebuję. FYI Miejsce gdzie graliśmy nie jest cześcią GAMP'a, tylko terenem firmy, która mieści się w środku naszej Hali. Jak Watykan w Rzymie. :P To było rozwiązanie na szybko, aby w ogóle się udało i aby Śmiecha kosztami nie zabić. Około 25% naszej powierzchni jest jeszcze nieodnowione(a raczej są to zgliszcza) po pożarze jaki się nam przytrafił. W przyszłości przewidujemy podobną halę, obok za ścianą, w której warunki będą musiały być lepsze o 200%, To wiemy na pewno.

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

Kalesoner pisze:
Logika. Gdybyście faktycznie byli w stanie to zrobić, to byście to zrobili, skoro tego nie zrobiliscie to znaczy, ze nie jesteście w stanie. Przynajmniej an dzień dzisiejszy.

Żeby nie było nie mówię tu o chłopakach z MsWia, którzy wydaje mi się, ze zrobili wszystko co mogli w sytuacji w jakiej się znaleźli.
Aby było jasne, nie neguje tego co mówisz, ale:
1. My ZUPEŁNIE NICteraz nie roblisiśmy. Ani jedna osoba z GAMPa nawet nie dotknęła się do organizacji tej imprezy. Moja prywatna pomoc śmiechowi w odpowiadaniu na forum się nie liczy.
2. Jak pisałem
Handełek pisze: Z tym, że będzie to od nas wymagało trochę pracy, więc też raczej horyzont 6-8 miesięczny.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Mocno mnie szokuje Twój entuzjazm i "propaganda sukcesu", serio. Wysłałem Ci pmkę na temat GAMPA, tutaj juz nie będę ciągnął tej kwestii.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

A ja uwazam, ze ta miejscówka ma potencjał, szczególnie ze jednym z podestawowych jej minusów na tę chwilę jest kwestia komunikacji, a ona zostanie rozwiązana wraz z otwarciem węzła na "ekspresówce". Budowa jest w trakcie.

Gamp organizował drużynowy lokal jakis czas temu, i było zacnie, mimo ze to był debiut, i myślę, ze maja wszelkie możliwosci, by przy kolejnym podejsciu zrobic to lepiej.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

Kalesoner, poszedł PM.

Co do entuzjazmu, to raczej się cieszyć, że komuś się chce coś robić, czy nie?

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Handełek pisze: to raczej się cieszyć, że komuś się chce coś robić, czy nie?
Handełek pisze: My ZUPEŁNIE NICteraz nie roblisiśmy.
:wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

Kalesoner pisze:
Handełek pisze: to raczej się cieszyć, że komuś się chce coś robić, czy nie?
Handełek pisze: My ZUPEŁNIE NICteraz nie roblisiśmy.
:wink:
No dokładnie tak :)

Na razie zrobiliśmy jednego lokala w wakacje :) Chcemy jako GAMP zrobić w przyszłości jeszcze kolejne imprezy.
Napisałem to już Ci na PM, ale też napiszę do ogólnej wiadomości.
GAMP nie wziął za tę imprezę od Śmiecha ani złotówki. Kiedy okazało się, że nie ma wystarczającej kasy, zarezygnowaliśmy z naszej marży, aby nie ładować go w koszty. Jedyny koszt lokalu jaki poniósł był dla firmy, która prowadzi ten CrossFit, a ona nie jest w żaden sposób nie powiązana z GAMPem. Ani kapitałowo ani parsonalnie. Jedyny nasz przychód to była gastronomia.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

W każdym razie życzę gampowi powodzenia, coraz mniej jest ludzi, którym się chce coś robić dla innych. Miejsce jak pisał kolega wczesniej ma potencjał, a większość niedociągnięć można łatwo naprawić. Trzymam kciuki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

A i doszedł mnie słuch, że nie do końca została przekazana moja wiadomość do ekipy blatującej.
W ramach podziękowania oraz rekompensaty za zamieszanie z godzinami, zaproponowałem wejściówkę na lasery dla blatowników.
Prośba owych o kontakt na PM. Potrzebuję imię i nazwisko aby wejściówki wystawić.

Awatar użytkownika
werewoolf-miniatures
Plankton
Posty: 1

Post autor: werewoolf-miniatures »

Serdeczne gratulacje dla zwyciężców, i wszystkich uczestników turneju.
Na specjalną prośbę w ostanej chwili jednego z wspólorganizatorów, zdecydowaliśmy się dolożyć nagrody dla was.
Mamy nadzieje że się wam podobały.
Skoro piszecie tutaj że reklama jest dżwignią handlu , prosimy polubic nasz profil na FB .
Z poważaniem
załoga werewoolfa

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Trzeba sie zastanowic generalnie czy glosowanie "przepychamy swoich" (tzn. mamy duzo glosow) czy zawsze jest dobre dla srodowiska.
Teraz byla sytuacja nietypowa, bo Smiechowi zabrali miejscowke, ale jak na Wawe taka smieszna frekwencja to troche zal Wam powiem moi mili.
Mysle, ze jest sporo miejsc, ktore lepiej by to ogarnelo (wcale nie pisze o Bydgoszczy, bo poki co nie mamy zamiaru wracac do tematu Kohortexu) i bardziej docenilo mozliwosc organizacji turnieju tej rangi.
Takie krotkie kilka slow ode mnie...

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Zastanów się czy wiesz o czym piszesz, bo na razie odkąd wróciłeś to pokazujesz w każdym temacie, ze pisać dużo wszędzie możesz, tylko rzadko kiedy z sensem. Na ogół piszesz o eventach na których nie byłeś, lub na których Cię nie będzie, lub o rzeczach, o których nie masz żadnej wiedzy. Zastanów się czy warto znów pisać, tylko po to, żeby pisać.

Poprzedni turniej Śmiecha był bardzo udany. Za to po organizacji tego mówił, że w przyszłym roku nie będzie kandydował. Mogłeś sam go albo kogoś z Warszawy o to zapytać zanim znów zaczniesz rzucać łajnem i posądzać o kolesiowskie głosowanie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Kalesoner wybacz, ale nie zycze sobie takich postow od Ciebie.
Apropo sposobu dyskusji to powiem Ci, ze totalnie inaczej Cie wczesniej pamietam, a teraz stales sie strasznie czepialskim czlowiekiem.
Moj post nie mial kompletnie na celu dogryzanie komukolwiek, ale dobro ogolu. Thats all. Nie bylem, chcialem byc, nie wyszlo. Sa rzeczy wazne i wazniejsze.
Natomiast jesli kilka osob pisze ten sam zarzut (ktorzy na imprezie byli) to chyba sobie tego nie wymyslili?
Zauwaz, ze my z racji tego, ze nie moglismy spelnic pewnych oczekiwan odnosnie masterow, a nie chcielismy robic kichy wycofalismy sie kilka lat temu z kandydowania.
Nie mam zamiaru z Toba sie klocic - nie kreci mnie to, nie lubie tego.
Zastanow sie nad Twoimi postami tez troche jak to sie mawia u kogos zadre sie widzi, a u siebie...

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Nie życysz sobie takich postów? To nie rzucaj bezpodstawnych oskarżeń wyssanych z palca. Dziękuję, dobranoc.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Milych snow Ci zycze zatem. :roll: :| #-o


P.S. Tak jak i Slask tak i Warszawa ustawia glosowania na mastery (ustawia mam na mysli, jednolitosc glosow) - prawo silniejszego. Jesli uwazasz, ze tak nie jest to chyba w innym swiecie zyjemy. Thats all.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

osob bylo chyba 84.

bialystok 89

orcze gniazdo 93

poznan 83

gdansk 70

kozłów 85
Ostatnio zmieniony 29 paź 2013, o 13:58 przez Shino, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Ale o co Ci chodzi Ziemko?

Mastery w tym roku (frekwencja):
Bazyliszek: 120
Włocławek: 109
BoB: 90
Orle Gniazdo: 94
Poznań: 84
Gdańsk: 71
DMP: 185
Silesian: 73

Chyba Babice nie wypadają jakoś tragicznie na tym tle.

Jeszcze dodam od siebie: ten master miał gorsze warunki niż niektóre lokale, ale atmosferę lepszą niż DMP.

Dzięki dla 103 za wspólne granie, gratulacje dla Snota i podziękowania dla organizatorów.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Chodzilo mi frekwencje jak na Warszawe, z tego co pamietam w stolicy zawsze byly najbardziej liczne mastery to wszystko.
Poza tym nie ja pierwszy pisalem o niskiej frekwencji, ale rozumiem, ze to na mnie warszawskie wilki juz z checia sie rzucaja? ;)

ODPOWIEDZ