ETC 2014

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2834
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Re: ETC 2014

Post autor: Albo_Albo »

yeeep np doomdivery czy trebusz czy zwykły kanon wchodzi w to jak w masło 8)

Kreon
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: Kreon »

Akadera pisze:Bo jest w army booku :P
Szmata jaka jest taka jest ale bez też bez przesady da się ten kloc rozkręcić ;)

Specjalni bohaterowie są w 15 armybookach, jakichkolwiek nadprogramowych punktów dla armii nie ma w żadnym z nich, o kompletnych przepisywaniach książek nie ma co wspominać przy takiej argumentacji.

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

3 magów z lighta 2 armaty i 8 demisi :) +altar Jak nie, wchodzi ziomek z korona nawet :P
mamy 1/2/2 :P
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Kreon pisze:
Akadera pisze:Bo jest w army booku :P
Szmata jaka jest taka jest ale bez też bez przesady da się ten kloc rozkręcić ;)

Specjalni bohaterowie są w 15 armybookach, jakichkolwiek nadprogramowych punktów dla armii nie ma w żadnym z nich, o kompletnych przepisywaniach książek nie ma co wspominać przy takiej argumentacji.
Oj tam oj tam potraktuj to jako nierówny format pkt dla wszystkich armii :P
Kurde nie każcie mi bronić elfiaków bo to nawet nie moja armia ale nudne jest słuchanie jojczenia jakie coś tam jest straszne. No jak grasz demonami to faktycznie ciężko ale tak poza tym to idzie sobie z tym klocem radzić. Z choosenami z wardem 3+ czy pedantem szło sobie jakoś radzić to i z tym też się da skoro nawet takiemu noobowi jak mi się udaje ;)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Kozioł
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Kozioł »

Czy ja jestem ślepy czy nie ma już fragmentu o tym że dispell scroll bierze kostkę dispella ?

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Nie jestes slepy 8)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

ogólnie nic już nie bierze żadnych kostek...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ehh, o jeden army book za późno ;)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Bardzo ciekawy ten nowy ETC. Głównie dzięki kolejnemu "ewolucyjnemu" krokowi w WFB związanemu z "wprowadzaniem zmian w zasadach". Poważne obniżenie kosztów rarów bestii czy nowe zasady do WE. Jeszcze z 5 lub 10 lat i może doczekam się zajebistego army listu napisanego przez graczy i powszechnie używanego na turniejach. Miło by było dla odmiany kiedyś zagrać w dobrze napisanego pod względem zasad WFB. Ponieważ na GW nie można liczyć pod tym względem pozostają tylko gracze, którzy mają interes w tym, żeby gra była jak najbardziej "miodna".

Na minus ETC to wciąż za dużo ograniczeń. Wywalić wszelkie ograniczenia, a dać armiom z "problemami" możliwości nawiązania rywalizacji z tymi silniejszymi.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2013, o 19:20 przez Kal_Torak, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Kal_Torak pisze:Bardzo ciekawy ten nowy ETC. Głównie dzięki kolejnemu "ewolucyjnemu" krokowi w WFB związanemu z "wprowadzaniem zmian w zasadach". Poważne obniżenie kosztów rarów bestii czy nowe zasady do WE. Jeszcze z 5 lub 10 lat i może doczekam się zajebistego army listu napisanego przez graczy i powszechnie używanego na turniejach. Miło by było dla odmiany kiedyś zagrać w dobrze napisanego pod względem zasad WFB. Ponieważ na GW nie można liczyć pod tym względem pozostają tylko gracze, którzy mają interes w tym, żeby gra była jak najbardziej "miodna".

Na minus ETC to wciąż za dużo ograniczeń. Wywalić wszelkie ograniczenia, a dać armiom z "problemami" nawiązania rywalizacji z tymi silniejszymi.
=D>
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Opos
Falubaz
Posty: 1196
Lokalizacja: KGB Tarnów

Post autor: Opos »

• Ellyrian Reaver units/First Eagle unit/Eagle Claw Bolt Throwers, max 6
I elegancko, drugi orioł za darmo, nie rusza mi rozpy ten komp (nareszcie :twisted: )
Let the River of Blood flow...

Awatar użytkownika
Thain
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Thain »

Kto ich tam wie.

W podręczniku oddział nazywa się 'Beasts of Nurgle', czyli nawet jedna sztuka to oddział pod nazwą w liczbie mnogiej. Tyle RAW.

I nie wydaje mi się, że autorzy ar są na tyle sophisticated, żeby zwracać uwagę na takie nieistotne szczegóły.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Imo - bestie nurgla zajmują po prostu jeden z tych dwóch slotów, niezależnie od tego ile ich jest (przy zachowaniu pozostałych ograniczeń).
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Jak dla mnie już jedna bestia w armii powoduje, że masz albo BSB albo działo ale 2x4 bestie i BSB/Dzialo tez jest ok.

Awatar użytkownika
Opos
Falubaz
Posty: 1196
Lokalizacja: KGB Tarnów

Post autor: Opos »

Tat jak chłopaki, AR napisali: "Bestie Nurgla obecne w armii". IMO mówi jasno, bierz ile chcesz, do maks 8 :lol2:
Let the River of Blood flow...

Awatar użytkownika
Niedziel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182

Post autor: Niedziel »

Tak jak mówi Opos, jeżeli przeczyta się co tam smolą to widać że o to chodziło;).
Prawdziwy Legionista nie ma kaca...

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

dobrze - a na czym stanęło w końcu z Feniksami? Mogę mieć 3? 2 w rarerach a jeden na pod lordem czy nie? Czy mógłbym prosić aby zapytał ktoś o to twórców? (ja tam nie mam konta) - zapis nie jest jasny choć intencja chyba tak - ale warto się upewnić ... z góry dzięki - dobrej duszy...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Opos
Falubaz
Posty: 1196
Lokalizacja: KGB Tarnów

Post autor: Opos »

Niestety, były takie plany, ale koniec końców stanęło na dwóch lodowych ogólnie...
Let the River of Blood flow...

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

to nie jest kwestia planów ale zapisu - dlatego proszę o dopytanie...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kubi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Kubi »

PiotrB pisze:to nie jest kwestia planów ale zapisu - dlatego proszę o dopytanie...
here you go

ODPOWIEDZ