Pruszków; Liga w "Galaktyce Gier", 14.11.13-31.12.13

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Re: Liga WFB w "Galaktyce Gier"

Post autor: Bobson »

Podaj link do forum prosze.

Z gory dzieki.

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3082
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Ponieważ nie mogę sie zalogować na forum galaktyki gier wrzucam ost na border prince
poszukuje kontaktu z moim oponentem tak aby sie omówić na bitewkę ewentualnie zapraszam jutro do Pruszkowa w innych członków ligi w celu treningu:-D
format do 1600
wiadomosc na priv albo gg 18410437
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Brat Tomasz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Brat Tomasz »

Od czasu wysypu na forum reklam dotyczących powiększenia penisa/cycków/mózgów itp. wprowadziliśmy rejestrację...
rozumiem że kolega wypełnił formularz rejestracyjny?
jeśli tak to wieczorem lub najdalej jutro rano dostęp powinien być....

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3082
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

A nie było przypadkiem tam reklamy dot pomniejszania?
bo ja mdleje jak kobiete naga widze... krew odpływa:-D
bedzie jutro wolny stól tak na 16?
moze brat tomasz zechce znow swoje lesne elfy na pozarcie wystawic?
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Brat Tomasz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Brat Tomasz »

Nie wiem jak będzie jutro ze stołami z powodu Magica ale generalnie wpadajcie kolego - pomyślimy na miejscu.
Co do gry rewanżowej jutro to będzie ciężko ale ma być Szczepan i pewnie jeszcze ktoś z chłopaków powinien być.
Generalnie to zapraszam jak zawsze zwłaszcza, że z chęcią zobaczę ponownie tę małą świnię z koszyczkiem na plecach co na takie małe punkty takie cuda wywijała ;)

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Wiedziałem, ze ten stegadon w końcu zostanie wspomniany :D
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

O której będziecie, może się jakoś pojawię. Może jakaś treningowa gra?

Awatar użytkownika
Brat Tomasz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Brat Tomasz »

Bearded Unclean 'Un pisze:Wiedziałem, ze ten stegadon w końcu zostanie wspomniany :D

Stegadon? to był jakiś Pudzian nie jaszczurek :-) ja przez tego stwora spać nie mogę.... dobrze że na harmonii nie umiał grać bo poza tym miał wszystko :-) co ja mogłem tymi moimi baziami mu zrobić :-)

nota bene: ładna nazwa "Bazie".... np. "mam 49 bazi w rozpisce i jedną ArcyBazię :-)"

Awatar użytkownika
Brat Tomasz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Brat Tomasz »

nie ma co .... znajdę go po prostu w lidze i mu wsadzę parę gałęzi w .......... pancerz :-)

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3082
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Tomku. po prostu miałeś nie grywalna rozpiskę:-) wiem ze cały czas myślisz jak zboczeniec grający w 40 000 ale wfb jest gra trudniejsza, bardziej złożona:-D dla większych chłopców :-D
a na serio to poczytaj na borderze jakie rozpiski maja ludzie grający lesniakami. w zasadzie jest to armia ciężka ale odpowiedni dobór jednostek możne zawsze sprawić ze mój pudzian jaszczur może mieć ciężko
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1534
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Czemu niegrywalną? Zamiast powielać rozpiski fajniej się gra tym czym się chce. :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3082
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

miał 4 duże jednostki w skirmiszu których max siła to było 4 a tylko 20 łuczników... nie jestem specem od leśnych elfów ale wiem ze skirmisz który walczy nie w lesie nie moze byc stedfast....
nie mowie ze gra dla fanu nie jest fajna. sam wciaz dostaje wpier...al od demonów ale słabe składanie armii nie pomaga wygrac
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Przeciez elfy z lasu to partyzanci, oni nie maj a opcji wystawiania duzych kloców bojowych, szczególnie jak graliscie na mniej niz 1000.
Poza tym lepiej miec rozpiskę niegrywalną, niż nielegalną. Stegadon wart 250 w rozpisce na 900pkt..? Come on... :)

@ Bobson
My będziemy około 15:00.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3082
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

cicho...miałeś nie mówić.....
wałki wałeczki... a na serio to pomyłka za która bardzo bardzo bardzo Tomka przepraszam. obiecuje ze jutro będę szczekać biegając na czworaka po sklepie.....:-D
ale przypuśćmy 40 łuczników mógł wystawić... tym by już mnie mógł pokroić. jesli nie sacr weterana to stega na pewno. do tego jakies odginaczki
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Tak, bo kazdy wie jak skuteczne są pestki z S3 na potwora z T6 i Sv3+ :)
Driady tez maja sens, daj Tomaszowi wgryźć się w realia nowej edycji, z pewnoscią wyciągnął wnioski z tej gry.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Opat
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 159

Post autor: Opat »

1 mecz rozegrany.
Elvis - Opat
18-2
865-207 w małych.
[CENTER]Obrazek[/CENTER]

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Wprowadziłem wyniki rozegranych dotychczas bitew.

Przy okazji informuję, ze w lidze jest jeszcze jedno wolne miejsce!!!
Ewentualny spóźnialski musi tylko wysłać rozpiskę i rozegrac do srody włącznie, bitwę z oponentem, który już czeka między linami :)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Szczepan, jak Ty zrobiłeś 11 z HE z BotWD?

Szacun :)

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Zabiłem wszystko oprócz kloca z bannerem, czyli całe 375pkt ;)
Oddałem odginaczki i generała, trochę pechowo, trochę przez nieuwagę...
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

ODPOWIEDZ