Pruszków; Liga w "Galaktyce Gier", 14.11.13-31.12.13

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Re: Liga WFB w "Galaktyce Gier"

Post autor: lwieserce85 »

Szczepan
ja prosty człowiek jestem i slow twoich na forum galaktyki gier nie rozumiem..... cytuje armia Tomasza wybaczała mu kolejne popełnianie przez niego błędy?
czyje błędy moje czy oponenta?
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Cytujac Poncjusza Piłata: "Com napisał, napisałem" :)
Myślę, że wyraziłem się dośc jasno.
Napisałem, ze w mojej ocenie górę wzięło twoje doświadczenie, a mimo popełnianych błędów, Twoja armia była na tyle solidna, ze błędy te nie były brzemienne w skutkach.
Moim zdaniem Adrian zasłuzył na więcej niz 0pkt w tej bitwie.

Jesli chcesz się odnosic do tego co napisałem na GG, to pisz na GG, a jesli chcesz się podzielić swoimi wrażeniemi z bitwy tutaj, to serdecznie zachęcam.
Pamietajmy, że w lidze jest kilka osób które w zasadzie zaczynają przygodę z WFB, i dla nich taki feedback jest szczególnie ważny (wśród nich ja).
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Brat Tomasz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Brat Tomasz »

Cytując klasyków.... armia Tomasza czasem wybacza... Tomasz nigdy...... :-)

Panowie..... dajcie sobie buziaka (obojętnie jak to brzmi.......) i zapraszam na następny czwartek..... (szczegóły wkrótce.....)...

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

ok....czasem sie strasznie zapiekam choć nie powinienem:-D
Adrian zapraszam na re-mach jeśli masz życzenie.
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

AdamKoz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: AdamKoz »

Bitwa z Bratem Tomaszem rozegrana, 12:8 dla niego, fajna, pełna niespodziewanych czelendży gra ;)

Awatar użytkownika
Brat Tomasz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Brat Tomasz »

I ja też dziękuję. Powinien być soczysty remis (z racji mojego farta - albo niefarta Adama...) a wyszło jak wyszło.... nie ma to jak 4 x 10 na krasnorgankach :-)

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Grzeol - Bobson
19:1 (1100-347)

Bardzo dziękuję Grześku za przemiłą grę i przemiłe wciry :D

Awatar użytkownika
Brat Tomasz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Brat Tomasz »

ale same słodziaki z nas wychodzą :-)wszyscy dziękują i w ogóle :-)

grzeol
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Piastów

Post autor: grzeol »

źle policzyliśmy punkty, bo generał jest za 50, a nie za 100
więc wynik jest 1050 do 297

również dziękuję za grę

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

@ Adam & Tomasz: zgłaszamy różnicę w małych punktach.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Brat Tomasz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Brat Tomasz »

ups..... Adam policzy i poda..... mi nic nie znikło więc będzie mi ciężko.....
PS chciałbym pobrykać moimni lajtowymi HE..... ktoś mnie pouczy fruwać zawartością startera oraz rydwanem i specjalową kawalerią HE?
pliz pliz :-)

Awatar użytkownika
Brat Tomasz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Brat Tomasz »

a na poważnie..... mam zawartość Wyspy Krwi... oraz rydwan, Smoczą Jazdę i megakuszę..... czy ktoś miałby ochotę (nawet jutro) mnie poedukować w miłej atmosferze jak grać taką rozpiską..... od razu uprzedzę że szukam doradcy jak złożyć dużą armię HE do epickiej bitwy na stole min 96x48 którą chcę zrobić już bardzo-nie-długo..... :-) pogramy sobie na magiczne tereny i wszelkie fajne siupy jakie się nam tylko zamarzą :-)
a w ogóle to szukam jeszcze dwóch graczy po stronie "dobra" i jeszcze jednego gracza po stronie "zła" (mam już 2 razy po stronie zła "Wąpierze"...... szukamy jeszcze jednego bardzo złego "łobuza" :-)
3x3 armie będzie super na stole 48x96 cali...... terenów będzie 11 sztuk tak jak być powinno: będzie wioska (2elementy) 3 górki, 3 lasy, 2 pola, 3 impasowe słupki... będzie gęsto :-)
i o to chodzi :-)

AdamKoz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: AdamKoz »

Już spieszę podać:

12:8 (200 do 0).

Opat
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 159

Post autor: Opat »

Jak coś to piszę sie do koalicji zła, moje chłopaki aż sie palą do rozróby:)
[CENTER]Obrazek[/CENTER]

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Tomek, załóż odrębny wątek w odpowiednim dziale.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Aktualizacja wyników.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
lonit
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 174

Post autor: lonit »

Przemysław Rozalski - Radosław Kuśmierz
3-17 (151-719)

Awatar użytkownika
Asgard
Mudżahedin
Posty: 345

Post autor: Asgard »

Adam Karnafel SK - Jakub Baur WOC
20:0

dzięki za grę :)

KubaB
Plewa
Posty: 8

Post autor: KubaB »

Również dzięki za gre :)

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Podsumowanie rundy #1, i pary na rundę #2.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

ODPOWIEDZ