WoCh Grześka - up 2014.06.24 chaos ogryns captain

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
roc3s
Mudżahedin
Posty: 299
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: WoCh Grześka - up 2013.09.09. Palanquin of Nurgle

Post autor: roc3s »

Cookie Monster pisze:Jak się ma wiaderko metalowych figurek z chaosu to sie takie perełki w nim znajduje:D
Śmiało może dostać ksywkę Złomek ;) A tak na poważnie to pół miliona w metalu, taka lokata długoterminowa ;P
Obrazek

daredbrush.com
Maluję na zlecenie LINK !!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Figs jest w kilku wersjach, nadaje się zarówno do WFB jak i do WH40: http://www.solegends.com/citcat912/c202 ... anquin.htm
Mnie osobiście najbardziej przypadła do gustu wersja, którą pomalowałem. Model jest niewielkich rozmiarów, mimo to ma sporo szczegółów - dokładnie odwrotnie, niż nowe produkty Genialnego Wydawcy. Aż szkoda mi było sadzać lorda na tronie, bo siedzisko tronu jest świetnie wyrzeźbione, a po posadzeniu lorda nie widać tego. Old metal figs rulezzz :!: :P .

Awatar użytkownika
Omegon
Mudżahedin
Posty: 300
Lokalizacja: Żnin

Post autor: Omegon »

Co tu mówić cała galeria wgniotła mnie w fotel, zwłaszcza oldschoolowi wojownicy są genialnie. Tak trzymaj =D> =D>

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Dziadek Nurgle musi być zadowolony z takiej figurki ;]
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Przedstawiam figsa pomalowanego przez Sławola :!: :!: :!: To moja nagroda za zwycięstwo w jednej z edycji PMotM :P . Wielkie dzięki, Sławol :!: , jednocześnie sorry za jakośc fotek, nie jestem fotografikiem, niestety :( :wink: :

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wrzucam również mojego oststniego sorca. Jeden z moich ulubionych figsów. Jednocześnie zgłaszam go do PMotM-u (pierwsza fotka), bo trza zrobić frekwencję :mrgreen: :wink: . zapraszam do komentowania:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Bardzo mi się podoba =D> Kolorystyka na modelu dla mnie idealna, podstawka fajnie zrobiona :) Z której edycji jest ten model ?

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

O ile się nie mylę, to jest to Dark Emissary of Albion z kampanii Dark Shadows z 2001 r. Niech mnie ktoś poprawi, jeśli gadam głupoty...
http://www.games-workshop.com/gws/catal ... od1190042a

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Dokładnie jak mówisz. Bardzo zacnie pomalowany, rewelka. =D>

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Bardzo fajnie wyszedł:D Zawsze mi się ten model podobał;D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

Malowanie wzór-konspekt. Jednym słowem gites :D .
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Przedstawiam figsa pomalowanego przez...
Powiedz Slawolowi ,ze podstawka to "kupa" :wink: reszta fajna :mrgreen:


Twój:
Fajnie "kładziesz swiatlo" =D> tylko chwilami za szybko przechodzisz imo z koloru w kolor np.: rogi .Duzo lepiej natomiast wyszlo to na kosturze (szczególnie sam dół ) .Ta kolorystyka ... dziwna zielen ,czerwien ,seledynowy ... :roll: cos mi się tu gryzie .

p.s-prosic lepsza podstawka :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Podstawka mniej lub bardziej na życzenie :) Wyszedł mi średnio ogólnie i nie do końca tak sobie oślizgłość i brudzenie wyobrażałem na nim.

A Grzesiek bardzo ładnie maluje ten swój Chaos, chociaż dla mnie byłby ogólnie za kolorowy ;) Ten emisariusz jest spoko, też go kiedyś robiłem.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

Bardzo lubię twoje malowanie i po raz kolejny mnie nie zawiodłeś piękny Dogsowo wochowy sorc

bardzo mi się podoba oby więcej i szybciej przybywało malowanych modeli :)
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Mi też podoba się Twój styl, niczym z white dwarfa z lat 90! Super naprawdę jest na co popatrzeć! Dużo masz jeszcze tego nurgla? :D Pozdrawiam
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dzięki za miłe słowa :P . To zawsze motywuje. Może w końcu coś nowego zmaluję, zwłaszcza, że urlop w perspektywie :wink: ...
Nokimam - nie wiem jeszcze, jak duży będzie ten regiment warriorów nurglowskich. Myślę, że ok 40 chłopa + palankin + jakiś filler w przyszłości. Zobaczę, jak to się ukształtuje, warriorów mam wystarczająco... Ale w odwodzie czeka jeszcze ok. 40 starych thugów, bardzo możliwe, że tez będą nurglici :wink: . Ale to jeszcze nie ustalone jest...

Awatar użytkownika
Ars_alit_artificiem
Wałkarz
Posty: 61
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ars_alit_artificiem »

Fiu fiu... Wszystko ładnie, gładziutko pomalowane, zawodowo rozjaśnione. Czekam na więcej ;)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wrzucam fotki ogra, który dostał dobre oceny na konkursie Nokiego. Jest to pierwszy z ogrynów, których kompletuje juz sobie od dawna i pomalutku będę malował w miarę cienkich sił i środków... Zapraszam do komentowania:

Obrazek
Obrazek

jedrush
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: jedrush »

Figurka moim zdaniem świetna, zwłaszcza tył mi się podoba. Jest bardzo ciekawe, sporo kolorów które dają interesującego wyglądu całości. Rdza jak dla mnie bomba. Zresztą temat rdzy u mnie ostatnio jest na topie :P Pozdr.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Bo też tył figsa jest ciekawszy, niż przód nieco. Z przodu fajna jest imho tylko głowa trzymana w łapsku :wink: ...

ODPOWIEDZ