WoCh Grześka - up 2014.06.24 chaos ogryns captain

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Re: WoCh Grześka - up 2014.01.03 chaos ogryn

Post autor: crovaxus »

świetny dobór kolorów jak dla mnie, ciężki i ciemny klimat :) cudo!! ilu planujesz ogrzynów malować ?
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Wszystkich, którzy mi sie podobają i pasują do klimatu WFB, bo są też takie z 40-tki. Czyli - 17-tu plus sztandarowy ze starych ogrów. Nie podoba mi sie tylko gladiator - golas. Jest tylko 1 problem: muszę jeszcze dorwać z czterech :wink: . Reszta jest w moim posiadaniu i sukcesywnie będę coś tam cisnął. Generalnie to ogry chaosu, ale z racji na wielkość podstawek 40x40 spokojnie nadają się jako fillery do regimentów... kraśków. Widziałem gdzieś w necie kapitalną armię halflingów, w której rolę dodatków do regimentów halflingów stanowiły właśnie te ogryny. Wyglądało to świetnie. Nie widzę powodu, żeby nie można tego samego zastosować do dwarfów, ot tak, dla funu...

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

pomysł zaiste dobry :) wrzuć fotki jak coś takiego zmajstrujesz :)
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Tak wygląda armia halflingów (imho naprawdę warto zajrzeć :P ):
http://halflinghouse.blogspot.com/2012/ ... shots.html

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

:shock: :shock: to dopiero piękna armia....niesamowity klimat. Kumpel kiedyś chciał zrobić imperium całe na halflingach..w sumie ciekaw jestem jak mu to idzie :)
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Hahaha świetny pomysł. Ja swoim dodam do całości Golfangowych chłopaków, by było kolorowo, ale idea z łączeniem jako wypełniacz jest piękna. A swoją drogą ogr z ładnie oddanymi detalami - jest na czym oko zawiesić.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

U mnie Golfags Ogres to zupełnie inna bajka. Bedą stanowili odrębne jednostki. Mam ich trochę - wszystkie edycje :P :P :P . Jak ich pogrupuję, to się jeszcze okaże. Na razie czekają w kolejce na dalekim miejscu...

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

U mnie też, szczególnie, że kolejka się nie chce kurczyć ;]
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

Świetna figurka i bardzo ładnie pomalowana =D> =D> =D>
jak z resztą każda w tej galerii Grzegorz :!:
takich szczegółów i bogatego "wyposażenia" brakuje w obecnych modelach ogrów #-o

Awatar użytkownika
Andrut
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Andrut »

świetne malowanie jak zawsze. Strasznie lubię Twoją kolorystykę, jest mocno rozpoznawalna- widać że to Ty malowałeś danego figsa. Wyrobiona bezbłędna i wyrazista stylówa. Czekam na resztę chłopaków, będzie kolejny bardzo syty regiment coś czuję :)
Skaven: W/D/L 2/0/1

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Będę malował ich pojedynczo, mają stanowić odskocznię od wochowo-kraśkowej monotonii :wink: :P . No i nie ma co ukrywać - byłby to jeden z najdroższych klocków, jakie są w moim posiadaniu. 18 sztuk tych gostków, to lekko licząc bez malowania jakieś ... 900 zł... Chociaż z drugiej strony można spokojnie zmontować sporo droższe klocki - kwestia tylko doboru odpowiedniej liczby figsów z krasi czy woch...

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Świetnie wyszedł, choć na początku myślałem,że to jest małą podstawka:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
hellsing
Chuck Norris
Posty: 557
Lokalizacja: Toruń

Post autor: hellsing »

Bardzo podoba mi się dobór kolorów na mordzie =D> =D>
Klub Gier Bitewnych Toruń https://www.facebook.com/Triclinum/
Blog https://miniaturepaintingstudio.blogspot.com/
Każdą moją prace publikuje na YouTubie https://youtube.com/channel/UC6DW9zlhA9 ... zFQ/videos
Facebook https://www.facebook.com/miniatureps/
Instagram https://www.instagram.com/miniaturepaintingstudio/
Szukam kogoś do współpracy przy malowaniu modeli Toruń i okolice

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Mordę malowało się fajnie, za wyjątkiem oka -to jest bardzo głęboko osadzone i ciężko było tam dojść pędzlem. Wyszło w sumie nienajgorzej, ale trochę czasu zajęło...

Awatar użytkownika
Andrut
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Andrut »

Nawet nie miałem Greg pojęcia ile taki klocek starych ogrów może ważyć w naszej walucie... Masakra! A malowanie pojedynczo brzmi rozsądnie. Nadaje charakteru poszczególnym modelom, przez co każdy ma jakieś indywidualne cechy które go wyróżniają na tle całości. Sam tak robię z Rat Ogrami, których będzie przynajmniej 15 i każdy inny, a wszystkie z IoB'a :D
Skaven: W/D/L 2/0/1

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

No niestety, te ogryny chodzą po ok. 10 i więcej GBP, więc tanio raczej nie jest. Jednak podobają mi sie bardzo i zbieram je już od ponad roku... Jeszcze czterech i będzie komplet :P ...

Awatar użytkownika
Andrut
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Andrut »

Pociesz się że jak fajnie pomalujesz i odpicujesz oddział, to Twoje wnuki kiedyś sprzedając to będą mogły kupić sobie auto :D
Skaven: W/D/L 2/0/1

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

kurde te halfingi wypas :)

Jak malowałeś skore na ogrynie ?

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Karpiu - skóra na ogrynie standardowo - od scorched brown dwarf flesh aż do basic skintone Vallejo MC, do tego parę razy ogryn flesh, nie pamiętam dokładnie kolejności ...

Wrzucam zapoznawczo klocek maruderów, który nie jest jeszcze skończony. Brakuje dokończenia sztandaru i fillera, który z racji braku figsa odpowiedniego musi poczekać. Jak będzie brakować po wstawieniu fillera paru zwyklaków, to sie domaluje. Wielkość fillera jeszcze do ustalenia.
Dodatkowo fotka nieskończonej jeszcze bandy nurglitów - sporo zwyklaków jeszcze musze domalować, ale - jako że robiłem fotkę maruderom - postanowiłem ich też cyknąć, bo jeszcze bardziej ich lubię, niż marasów :wink: .
Sorki za jakość fotek, zapraszam do komentowania:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Bardzo lubię oglądać twoje malowidła, zawsze używasz bardzo soczystych barw, nigdy nie są stłumione czy zalane bezmyślnie washem. Nurglici kozak!

ODPOWIEDZ