Gildia Kupiecka

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Re: Gildia Kupiecka

Post autor: smiejagreg »

dzikki pisze:Łukasz i tak czeka Cię mozolne kompletowanie, albo duża kasa. A często i jedno i drugie. Ja mam większość z nich podwójnie, ale była to ciężka robota.
Polecam ebay i skupowanie po kolei z licytacji co korzystniejszych. Niestety jest to zabawa, która zajmuje trochę czasu. Ewentualnie możesz kupować blistery po 40 funtów ;] i sobie skompletować - dzisiaj jeszcze były. A jest warto - ja dziś złapałem dwóch z MM10 z halabardami, paczkę Long Drong's z command group, imperiali itp i dużo nie wydałem.
Bo masz farta, że ja zrezygnowałem z ich zakupu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Grześ bo my jeszteszmy jak te dwa szczfane rekyny ;]
A po drugie chyba czas wysyłać do siebie wiadomości - będę kupował to i to, nie podbijaj mi ceny ;]
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

:lol2: :lol2: :lol2: Można pomyśleć nad takim rozwiązaniem :wink: .

Łukasz - ja swoich clansmenów kompletowałem ponad rok, czasami udawało się kupić naprawdę tanio, czasami trzeba było się wysilić, ale nigdy nie przepłacałem, bo zwyczajnie nie mam za dużo kasy, a trza było nabyć jeszcze wiele innych figsów. Oczywista - można iść jak burza przez portale aukcyjne i kupować wszystko , tam tylko na takich czekają :mrgreen: . Wtedy jednak taki 20-osobowy klocek może Cię wynieść grubo nawet i 1000 zł tak około (niemalowany :!: ), a to bez sensu troszkę. Wszak są jeszcze lepsze klocki :P ... a tak na marginesie - wszystkie inne klocki już masz? W takim razie szacun wielki :shock: :shock: :shock: , bo mnie się jeszcze nie udało porządnych klocków zmontować w całości, może poza obiema wypuskami longów i jeszcze kilkoma...

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Na ebayu da się bardzo tanio wyłapać stare figsy ale to raczej nie w weekend :) Kiedyś miałem jeszcze dostęp do czegoś tak pięknego jak komis gier i figurek z Anglii ale niestety źródełko wyparowało. Najlepsza opcja to kupowanie w ilościach 10+ często wymieszanych różnych modeli i ewentualne pozbycie się zbędnego nadmiaru. Mnie udało się raz dorwać rangersów bugmana tych z regimentu of renown za 3zł/szt :)


Trzeba być cierpliwym i mieć sporo czasu wolnego bądź wykupionego snajpera aukcji :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Kiedyś to ja kupowałem tak tanio :P Niestety, to już se ne vrati, ceny poszły znacząco w górę i naprawdę ciężko jest upolować cokolwiek nawet po 10 zł/szt.

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

no te stare krasie sporo kasy pochłaniają :( , ale warto :twisted: . A propos nie ma ktoś na sprzedaż commanda do Piratów, Swivel Guna?

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

No może z tymi "wszystkimi" klockami przesadzilem :wink: Chodziło o normalnie wystawiane klocki, jak Zabójcy, czy thundzi (nie wszystkie wzory niestety). Na long drongów, czy rangersów bugmana dalej zbieram fundusze :wink:

Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1103
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Post autor: Danrakh »

Pilnie kupię woźnicę od Bugmanowej bryczki:
Obrazek
Może być pomalowany, ważne żeby był kompletny. Rozważę również rozsądne oferty sprzedaży całego Bugman's Cart, ale woźnica póki co ma priorytet.
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Post autor: Morsfinek »

Kupię2x stare żyrki ( to co przemiły brodacz śle bombki )
Obrazek

Drachenfein
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 179
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Drachenfein »

Ja także zakupię :) I te stare i te nowsze :)
Podnosząc topór, przeklął przeciwnika i ruszył do ataku .....
Jeden cel .......
Może być ostatni ......
Pomścić Krzywdę Klanu z Karak Vlag .....
KU CHWALE KRASNOLUDZKIEJ POTĘDZE .......

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

Uwaga, uwaga kuupie slayerów MM16/8 i MM16/9 z tej serii Obrazek.

Piratów Obrazek

, Grima Ironjaw Obrazek ,

Dwarf Swivel Gun Obrazek,

Garagrima Ironfista Obrazek

Model MM11/10 Obrazek

Krasnoludy z tej serii Obrazek

oraz działo Obrazek

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Działo jakiś czas temu ktoś wystawiał w dziale sprzedam i było tam całkiem długo.Zobacz,może jeszcze jest :wink:

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Sprzedam staro edycyjne kowadło, to na kółkach, kontakt PM

Awatar użytkownika
Kubcio
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: Kubcio »

Oprócz żyrokopterów i kowadła na kołach przygarnę jeszcze thorgrima na tronie. Stary, nowy bez różnicy
Obrazek

Awatar użytkownika
Kubcio
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: Kubcio »

I krragiego, kumpla thoreka przygarnę. Mój mi gdzieś wsiąkł, a bardzo lubię ten model :cry:
Obrazek

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

Sprzedam lub zamienię na jakieś starocie poniższych 3 jegomościów.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

PRZYGARNĘ (kupię/zamienię)
Obrazek
Movements Trays dla Twojej armii ---> http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=24758

Awatar użytkownika
Shenq
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Shenq »

Kupie kowadło na kółkach z 5ed, kompletne

Millymor
Plankton
Posty: 2

Post autor: Millymor »

Zdaje się że na allegro było kowadło na kółkach ostatnio

Awatar użytkownika
Shenq
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Shenq »

Tak ale nie kompletne

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

żyrki kupię.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

ODPOWIEDZ