WoCh Grześka - up 2014.06.24 chaos ogryns captain

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Re: WoCh Grześka - up 2014.01.11 maruderzy i nurglici

Post autor: dzikki »

Jestem pod dużym wrażeniem.Nurglaki zdejmują czapki z głów.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Oba klocki gniotą ale Nurgle to istny majstersztyk. Całkowicie oddany klimat figurek i świetne malowanie które w Twoim stylu po prostu uwielbiam :) =D>

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Kurde, oba klocki, a szczególnie maruderzy, cierpią przez cienkie fotki. O ile jeszcze jakoś umiem ogarnąć pojedynczego figsa i co któraś fotka jakoś tam jeszcze od biedy wyjdzie, to fotki klocków są tragiczne. Szkoda, że nie umiem oddac tych figsów takimi, jakimi są. I nie chodzi mi tu o chwalenie się - znam swój poziom malowania i wszelkie związane z nim ograniczenia - ale zwyczajnie żałuję troszkę, że te fotki nie są takie, jak trzeba. Nie mam do tego cierpliwości po prostu. Więc w pełni klocki mogą cieszyć tylko moje oczy i tych, co je oglądają z bliska. Trudno :wink: :P ...

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

A może lepiej pójdzie robiąc linie zamiast całego regimentu?
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

jak robisz skóre?

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

genialne nurglaki! =D> twoje zdjęcia nawet i 10 razy oglądane, zawsze zachwycają =D> kiedy kolejny z ogrów?
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Zaf - skóra jest robiona od scorched browna poprzez dwarf flesh aż do basic skintone VMC. Maluję poszczególne warstwy rozjasnień, potem traktuję ogryn fleshem i znowu wyciągam, itp., aż do osiągnięcia satysfakcjonującego rezultatu.

Crovaxus - ogr będzie w swoim czasie :wink: ...

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Zajebiaszcze klocki :) czekam na wiecej !!!

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

You ... can ... do ... better!

Poza świetnymi modelami, żeby nie powtarzac komplementów - nie myslałes o zabawie z podstawkami? Jakieś ciekawe washe, niestandardowy drybrush, listki (mnie pasowałyby czerwone tak porozrzucane delikatnie). Masz więcej miejsca niż w krasiach - poszalej :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Ekstra:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

super oddziały z mega klimatem, szczególnie nurglaki jak już było wspominane. Zajefajna armia :) Wrzuć zdjęcie całości :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Ooooo staryyy! Jakie zajebiste!!!! :shock: Bije poklony! Wiecej!
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Ars_alit_artificiem
Wałkarz
Posty: 61
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Ars_alit_artificiem »

Uwielbiam... tu zaglądać. To co wyczyniasz z kolorami to jakaś magia. Od jak dawna malujesz?

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ars_alit_artificiem pisze:Uwielbiam... tu zaglądać. To co wyczyniasz z kolorami to jakaś magia. Od jak dawna malujesz?
Od listopada 2010. Wtedy pierwszy raz wziąłem pędzelek do ręki, będąc uzbrojony jedynie w wiedzę teoretyczną, zaczerpnięta głównie z tego forum i nie mając żadnego pojęcia o malowaniu :oops: :wink: . Zacząłem od podstaw - od koła barw i takich tam. Nie mam zbyt wielkiej praktyki, ponieważ nie maluję za kasę, jedynie moje własne figsy. Zatem nie pomalowałem ich zbyt wiele, myślę, że gdzieś między 500 a 1000. Nie jest to dużo, zważywszy, co czytam na tym forum. Pewnie gdybym więcej malował, to skill byłby sporo lepszy. Ale dla mnie to jest odskocznia od życia i ma mi to przynosić frajdę, więc póki co nie zamierzam nic zmieniać.

Wszystkim serdecznie dziękuję za miłe słowa. To pozwala wierzyć, że jakoś jest lepiej, niz gorzej i motywuje do dalszych starań :P ...

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Jest lepiej, zdecydowanie. Pamiętam Twoje pierwsze prace, które wrzucałeś na forum i progres jest =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Rakso ma rację, zdecydowanie Twój skill poszedł w górę =D>
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Andrut
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Andrut »

Zarąbiste malowanie jak zwykle Greg. Fajnie by było kiedyś zagrać z takim chaosem :)
Skaven: W/D/L 2/0/1

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Szkoda że ich kolorystycznie wymieszałeś .. bardziej mi się zielona banda podobała :D ale tak to super jest :wink:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Teraz dopiero widzę, dlaczego miałem tak pomalować ten model. Jakoś się wpasował z tym brudem i brązami w oddział, ale nie ma tylu kolorów. Podstawka się jednak różni trochę :)

Bardzo mi się Twoje malowanie podoba. Kolorowe, ale nie pstrokate. Jest ostrość, jest kontrast, do tego nieźle dobrane kolory. Taki oldschool w brudnym wydaniu ;)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

W końcu wrzucam pierwszych pomalowanych thugów z gromadki, którą udało mi się już zmontować. Będą się pojawiali co jakiś czas, bo regiment będzie spory, a nie bardzo starcza chęci i czasu (to przede wszystkim), żeby machnąć go w całości. Twardo trzymam się staroci i kierunku nie zamierzam zmieniać :wink: . Zapraszam do komentowania...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ