Kraków-Zielonki, SMOK WAWELSKI, master 3x2400 1-2.02.14

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Re: Kraków-Zielonki, SMOK WAWELSKI, master 3x2400 1-2.02.14

Post autor: Szaitis »

Faktycznie dużo było pomysłów! :D

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Wybraliście chyba najlepszy. =D>

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Mimo, że nas chwilowo opuścił to cały czas go kochamy :oops: :wink:


Tak z innej beczki.
Czy zakończenie sezonu 2013, jakieś dyplomy, tabliczki itp odbędzie się na masterze w KrK??
Trzeba myć zęby i pastować buty czy nie? :wink:
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Cauliflower pisze: Tak z innej beczki.
Czy zakończenie sezonu 2013, jakieś dyplomy, tabliczki itp odbędzie się na masterze w KrK??
Trzeba myć zęby i pastować buty czy nie? :wink:
Ostatnio przyjęliśmy metode supportowania swieżych masterów, żeby wspierać frekwencję. Niestety wszystkie wydaja się być dość późno, więc serdecznie zapraszam laureatów do Poznania
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Dymitr leniuch :)
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Sevi pisze: Reszta SS, hmm... pozostawię to bez komentarza ;)
I całkiem słusznie :P Bo sprawa była już wałkowana na privach i innych kanałach i moglibyście troche wyluzować
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Oba te śląskie kluby to mi wygląda na sporą fikcję... porażka - drugi master w Krakowie a Śląsk kompletnie olewa... bliżej Was to już mastera nie będzie...jak do Krakowa nie przyjedziecie to gdzie? Wstyd... blisko 100 osób z czego może 10 ze Śląska - żadnej nowej twarzy - co ja też uważam za porażkę... Taka właśnie jest przyszłość batlla...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Ja się już wypowiadałem. Jestem graczem aktywnym turniejowo, na większość masterów staram się jeździć, a na Krakowie, ze względu na format i odległość, zależało mi wybitnie. Miałem opcję być w bardzo fajnym teamie, ale data jest wysoce niefortunna i myślę, że nie jestem tu jedyny. Master wcisnął się dokładnie między egzaminy i tak jak lubię battla, to wolę jednak nie zostawiać nauki na marzec ;). Ciężko się o to czepiać.

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Domino pisze:Ja się już wypowiadałem. Jestem graczem aktywnym turniejowo, na większość masterów staram się jeździć, a na Krakowie, ze względu na format i odległość, zależało mi wybitnie. Miałem opcję być w bardzo fajnym teamie, ale data jest wysoce niefortunna i myślę, że nie jestem tu jedyny. Master wcisnął się dokładnie między egzaminy i tak jak lubię battla, to wolę jednak nie zostawiać nauki na marzec ;). Ciężko się o to czepiać.
.

Nic dodać nic ująć. Sesja depcze wyobraźnię :( Trochę wiary na przyszłość w SS i Bilę. :wink:

Poza tym na 78 zapisanych graczy jest 15 + Szaitis Z Nemezis. Aż takiego dramatu nie ma :P
Ostatnio zmieniony 29 sty 2014, o 11:53 przez Heretic, łącznie zmieniany 1 raz.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2938

Post autor: Golonka »

Cicho fałszywy przyjacielu! Czy nauka będzie cię smarować kremikiem jak będziesz chory leżał w łóżeczku? Czy nauka będzie z tobą opijać smutki i zwycięstwa? Czy nauka będzie twoim drużbą na ślubie? Nie! Więc zginiesz samotny z masą dyplomów! Aha!
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Golonka +1 :D

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Na maile osób które wysyłały zgłoszenia drużyn - zostały wysłane rozpiski 28 teamów.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Sevi pisze:Na maile osób które wysyłały zgłoszenia drużyn - zostały wysłane rozpiski 28 teamów.
Nie dodałeś załącznika ;)
\/\

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Sprawdź jeszcze raz ;)

W pierwszym przypadku gmail mnie pokonał.
Wisła Kraków.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

PiotrB pisze:Oba te śląskie kluby to mi wygląda na sporą fikcję... porażka - drugi master w Krakowie a Śląsk kompletnie olewa... bliżej Was to już mastera nie będzie...jak do Krakowa nie przyjedziecie to gdzie? Wstyd... blisko 100 osób z czego może 10 ze Śląska - żadnej nowej twarzy - co ja też uważam za porażkę... Taka właśnie jest przyszłość batlla...
Nowych twarzy za dużo to u nas nie ma na lokalach to nie wiem skad mialby sie wziac na masterach...

Pomijajac to że dla mnie termin > lokalizacja. Jak termin mi pasował to jechałem do Gdanska/Białegostoku, jak Termin mi nie pasował to nie byłem w tym roku w Kozłowie - ktory jest blizej niz KrK - wiec nie wiem Piotr czemu robisz z tego takie wielkie halo, że akurat komus podszedł termin mniej komus bardziej, i akurat mniej jest na Ślasku, a robisz z tego zamach na malopolskiego batlle'a... znowu zreszta O_o
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Przenieście tą dyskusję gdzie indziej.
Dla mnie głównym czynnikiem wyjazdów też są terminy - wiadomo.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Widzę że Kaleson na bogato 2x4lvl Death.
\/\

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

4+2

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Shino pisze:4+2
..a juz myslalem ze bedzie total snajpowanie z +4 do czarowania.
\/\

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

c4h10 pisze:Widzę że Kaleson na bogato 2x4lvl Death.
Proste, jak grać na deathie to do oporu. :wink:
Obrazek

ODPOWIEDZ