Kraków-Zielonki, SMOK WAWELSKI, master 3x2400 1-2.02.14

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Re: Kraków-Zielonki, SMOK WAWELSKI, master 3x2400 1-2.02.14

Post autor: PiotrB »

mega trudny turniej.... nie dla ludzi o słabych nerwawach/ Organizacja super - ale było za mało n a obiad ::) idę się nawalać dalej....
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasif
Masakrator
Posty: 2979

Post autor: Jasif »

Dibo pisze:Uwaga parowanie na sobotni wieczór:
Battlowcy VS Wódeczka
Niedziel z Kosą robią wynik reszta remis lub lekki obsys.

Dibo dostał szybką maskę od alkoholu i idzie spać !
Oj Dibo, Dibo :D
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Wszystko wychodzi na to że finał będzie będzie piemiedzy G 1/12, a Azerbejdzanem.

Awatar użytkownika
Kosmo
Kradziej
Posty: 947
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Kraków

Post autor: Kosmo »

No chyba nie!
Gremlin pisze: 5. Kosmo (99% szans obecności; Przewodnie motto turniejowe: mam chimerę i kranczerów, wyssę życie z wrogów wielu)

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Panowie jak możecie to wrzućcie czasem jakieś nowinki ze szczególnym uwzględnieniem SS1 :)
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Mogę podać numer konta, pomyślimy....
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Dymitr - Butan
Cosmo - Maryś
Furion - Podwys

Królik - Gąsior
Młody - Lipek
Rince - Kalesoner

Kudłaty - Dębek
Bless - Kuyash
Fisch - Golonka

Górken - Crus
Bercik - Assur
Shino - Andrzej

Maciek P - Duke
Kalafior - Jacek K
Szaitis - Leoh
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

panterq pisze:Mogę podać numer konta, pomyślimy....

:shock: :shock: :o :shock: :shock:

Tak!!!! Oczywiście!
Najpierw daj człowiekowi szansę . Zrób z niego gwiazdę.
Dzięki mnie stałeś się osobą medialna. Zna Cię cała Polska. Tylko dzięki mnie mogłeś wytłumaczyć milinom fanów czym jest ,,zarażanie kostek pechem:.

A teraz tak mi sie odwdzięczasz???? [-X [-X [-X [-X [-X

:lol2: :lol2: :lol2:

P.S Dzięki za paringi
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

panterq pisze:Dymitr - Butan
Cosmo - Maryś
Furion - Podwys
What!? Już myślałem, ze dokonaliście cudu i przywrócicliście Cosma do żywych... :(

Learn and remember the difference:
Kosmo i Cosmo
Obrazek

Jeszcze raz zrobisz mnie w jajo to dostaniesz tygodniowego na przemyślenie swojego błędu! :P

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

@KrzysiekW - przyjęte do wiadomości

Z grubsza póki co bez większych akcji (przynajmniej nie zauważyłem), Dębek powoli rozkręca Kudłatego.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Fish Golonka mamy klasyk:D



Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

panterq pisze: Górken - Crus
Bercik - Assur
Shino - Andrzej
Bercik znowu na 10 jak na DMP, Shino bedzie chciał robić punkty a Górken ma się przebić przez morze jednostek Crusa.

Parowanie dla SS zoabczymy co chłopaki z tym zrobią :)


Btw - specjalne pozdrowienia ze Śląska lokalnego mistrza satyry i ironii (sami się domyslicie kogo cytuje :D) :
Laik nie bój się wysokich stołów najwyżej dostaniesz w ryja !
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Dymitrowi została na stole Helka, rydwan, 3 skulki, fast i chimera na ostatniej ranie. Zaczyna sie piąta tura Dymitra, Butan ma jeszcze dwie swoje tury na wyczyszczenie stołu.

EDIT: Andrzej poddał grę w czwartej czy piątej turze.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

panterq pisze:
EDIT: Andrzej poddał grę w czwartej czy piątej turze.
#-o #-o #-o

A co tam się stało??
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Heretic pisze:
panterq pisze:
EDIT: Andrzej poddał grę w czwartej czy piątej turze.
#-o #-o #-o

A co tam się stało??
Pewnie to co z Lipkiem :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Pewnie znowu czegoś nie zauważył, ale tym razem kości nie pomogły.

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Pakt z JH Gamma remisowo, Furion docisnął Podwysa, Dymitr z Butanem się liczą.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

panterq pisze:Pakt z JH Gamma remisowo, Furion docisnął Podwysa, Dymitr z Butanem się liczą.
A co z 8 bila!?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

-Qc- pisze:
panterq pisze:Pakt z JH Gamma remisowo, Furion docisnął Podwysa, Dymitr z Butanem się liczą.
A co z 8 bila!?
Pewnie obierają warzywa :wink:
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Laik wygrał swoją grę 20-0, nie wiem jak reszta.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

ODPOWIEDZ