Kraków-Zielonki, SMOK WAWELSKI, master 3x2400 1-2.02.14

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Re: Kraków-Zielonki, SMOK WAWELSKI, master 3x2400 1-2.02.14

Post autor: PiotrB »

Laik pisze:Dzięki za bardzo fajny turniej - gratuluje organizatorom - kawał dobrej roboty =D>

Co do wyniku - skorzystam z mądrości naszych piłkarzy: "dzisiaj już nie ma słabych drużyn..." :wink:
z tam tegorocznego top 20 było na tym turnieju 17 osób... tak więc to był chyba najlepiej obsadzony turniej na jakim byłem- podziękowana za grę na Janusa, Benka,Szajtisa i Blessa.. absolutnie zero stersu i naprawdę super atmosfera przy stole... To był chyba najlepszy master na jakim byłem... teraz czekam już tylko na Włocławek i Orle Gniazdo.... mam nadzieję że Kraków będzie w top 3 masterów w tym roku nawet w skali Furiona :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2832
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

PiotrB pisze:
Laik pisze: mam nadzieję że Kraków będzie w top 3 masterów w tym roku nawet w skali Furiona :)
skoro wygrał to chyba będzie :D

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Krótka relacja:
- master pod względem organizacyjnym super
- Pokerek wieczorem super
- bitwy: mam samograja i dokulałem - czyli super
- 3 teamy Gamblers w top 10 - super
- dzięki dla orgów, przeciwników i największe podziękowania dla kumpli z teamu.

Tak to się robi na Dzikim Zachodzie!
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2064
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Post autor: Janus »

Dzięki za zajebisty turniej. Podziękowania dla Piotra B. reszty i luckera Blessa (nienawidzę Cię;) Dozo za rok.
Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

Awatar użytkownika
lajkonik
Masakrator
Posty: 2622

Post autor: lajkonik »

Kraków dał radę już po raz drugi w ciągu trzech miesięcy. Dzięki - było super! Trzymajcie taki poziom!
Pozdrowienia dla organizatorów i przeciwników, z którymi miałem okazję grać lub chociaż pogadać.
Ostatnio zmieniony 2 lut 2014, o 22:14 przez lajkonik, łącznie zmieniany 1 raz.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
lajkonik Obrazek

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Dzięki za zajebisty turniej, jak zwykle zresztą.
Jak zgłosicie 9 masterów za rok to jest spora szansa, że wszystkie dostaniecie :wink:
Dzięki wszystkim wesołym mordom, z którym udało mi sie zamienic chociaż kilka słów, graty dla topu, dozo w Poznaniu!
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
r@fix
Masakrator
Posty: 2385
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: r@fix »

Pierwszy master w tym roku i poprzeczka została zawieszona zajebiście wysoko ! tak trzymać =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

dzięki przeciwnikom za miłe bitwy. Master na zajebistym poziomie, świetna organizacja
Obrazek

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Sevi specjalnie dla Ciebie pozytywny feedback!
xYz

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Zajebisty master, nie dało się go lepiej zorganizować :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

Chłopaki z Krakowa na prawdę się postarali by ten master przebił nawet poprzedni i muszę przyznać iż nie wiem jakim cudem ale im się to udało! Brawa Panowie! Jedynie szkoda dość niskiego miejsca ale cóż- trzeba zacząć grać lepiej ;)
Podpis usunięty - nieregulaminowy. Administracja

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Dzieki wielkie za turniej.

Wrzuce pozniej obszerniejsza relacje. W kazdym razie granie demonami to jest ogromna frajda i nawet nie myslalem, ze to az taka dobra zabawa :)

Awatar użytkownika
Kosmo
Kradziej
Posty: 947
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Kraków

Post autor: Kosmo »

5/10

Nie było rurek z nadzieniem tak jak na ostatnim masterze. I krokietów do barszczu.
Gremlin pisze: 5. Kosmo (99% szans obecności; Przewodnie motto turniejowe: mam chimerę i kranczerów, wyssę życie z wrogów wielu)

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Turniej bardzo fajny. Dzięki organizatorom i kolegom z druzyny z dobrą zabawę. :)
Janus pisze: Podziękowania dla Piotra B. reszty i luckera Blessa (nienawidzę Cię;)
Akurat fajnie, ze wspomniales PiotraB, bo on tez mnie pewnie nienawidzi. Obu Was zwałowałem farcąc na ratowaniu kloca szkieli z kadrą, po czym losy bitwy odwracaly się o 180stopni. Co ja poradzę? :oops: Tym razem miałem farta, następnym razem będę po prosu ostrozniejszy i pocisnę Was w uczciwej walce.
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

bez przesady z tą nienawiścią :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
lajkonik
Masakrator
Posty: 2622

Post autor: lajkonik »

Kosmo pisze:5/10

Nie było rurek z nadzieniem tak jak na ostatnim masterze. I krokietów do barszczu.
A ja obiecałem Dibo, kiedy mi powiedział że więcej mleka do kawy nie będzie, że kogoś personalnie obsmaruję... ;)
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
lajkonik Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Butan wygrzebał: http://www.blog.pl/blog-wspomnienia-tak ... Q.facebook

Ciekawe, nie powiem ;)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Jasif
Masakrator
Posty: 2979

Post autor: Jasif »

Widzicie, niby Warhammer to takie płytkie hobby, a można przez jego pryzmat wystawić diagnozę całego współczesnego społeczeństwa :mrgreen:
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Dzięki za turniej! Organizacja na świetnym poziomie, rzadko który klub ma tyle osób zaangażowanych w organizację, które czują się naraz odpowiedzialne za sukces imprezy. Brawo Kraków!

Gratki dla Gamblersów i Paktu za przeskoczenie nas na pudle ;)
Zielony na drużynówkach przynosi szczęście!

Zginął mi book do WoC pierwszego dnia - pierwszą bitwę grałem bodaj na 6 (tam zaraz przy wyjściu) i przenosząc się zostawiłem go przy stole - niestety później nie mogłem go już znaleźć. Może komuś wpadł w oko? Twarda okładka, wersja ang. (nawet nie wiem czy jest polska).

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Gratulacje dla top 4 :)
Podziękowanie dla Legionu za zorganizowanie super turnieju.
Nowe blaty z miejscem na smietnik oraz poprawione tereny - rewelacja.

Ponadto podziękowania dla przeciwników za bezspinowe bitwy. Oraz członkom drużyny.

Oraz wielkie dzięki dla piątkowych odginaczek, które broniły mnie dzielnie przed Bestią Nurgla na piątkowym biforze :D
\/\

ODPOWIEDZ