RUM-ors 8 ed Brodacze.

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: RUM-ors 8 ed Brodacze.

Post autor: smiejagreg »

Łukasz_ pisze: Cena 140zł sugeruje, że nie będzie to jakaś wielka bestia ale jeśli miałbym składać te bombowce, to fajnie byłoby żeby pasowały do starych pontonów. Głupio będzie jeśli obok wielkiego bydlaka będą latać małe żyrokopterki :wink:
He, he, jak w Gwiezdnych Wojnach... Oby tylko nie wyglądała ta maszynka zbyt nowocześnie [-o< , bo to, że będzie można złożyć tylko jedną nie podlega dla mnie wątpliwości raczej, przy tej cenie pudła...

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Rakso_The_Slayer pisze: Gyrobomber / Gyrocopter – zestaw pozwalający na złożenie dwóch maszyn latających. Gyrobomber to sporych romiarów bombowiec, całkowicie nowy zestaw, po raz pierwszy dodany do armii krasnoludów. Gyrocopter był wcześniej obecny w armii, ale najnowsze wcielenie to całkowicie nowy model.
Rakso napisał że można 2 maszyny złożyć ... chyba że ja coś źle zrozumiałem :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Pomyślałeś że to określenie na dual kit? :)
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Poszedł skrótem. Chodziło mu raczej o: "...dwu różnych maszyn latających..." Oby jednak było po Twojemu [-o< :wink:

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

panterq pisze:Pomyślałeś że to określenie na dual kit? :)
Nie.. bo liczę że będzie można 2 maszyny złożyć ... choć jak mi się spodobają to kupie i 2x razy...
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Raczej traktowałbym to w stylu zestawu Kharibdyss/Hydra.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

Raczej wątpię, że GW dało by pudło z dwoma większymi modelami za jedyne 140,- bądźmy poważni :wink:
Ale pomarzyć można... :D
"JOIN OR DIE"

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

mounnfangi są w podobnej cenie, a są 2, demisie 3
można?

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2683
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Theo pisze:mounnfangi są w podobnej cenie, a są 2, demisie 3
można?
:lol2: :lol2: :lol2:
Serio?
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Spoko, już rozkminiłem jak zrobić niezwykle tanią wersję gyrosa.
Sądzę, że 8 za ok 100 dam radę wyprodukować.

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Zdradź nam ten sekret :wink:
Kupię piratów slayerów i metalowe dwarfy z V edycji - thundererów, kuszników, clansmenów, longbeardów (ale jak macie jakieś inne to też dajcie znać).

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Barbarossa pisze:Spoko, już rozkminiłem jak zrobić niezwykle tanią wersję gyrosa.
Sądzę, że 8 za ok 100 dam radę wyprodukować.

Obrazek

?? :D
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
TomashWwl
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: BeefTown / WaWa

Post autor: TomashWwl »

Ej oszukano mnie, miał być szwadron za 167 jak w Muchozolach :(
Remo pisze: Ja bym tabelkę miscasta też usunął bo czasem komuś Wampira wsysnie i jest to smutne i niesprawiedliwe i w ogóle brak balansu... :roll:

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

TomashWwl pisze:Ej oszukano mnie, miał być szwadron za 167 jak w Muchozolach :(
Kto Ciebie oszukał?!?! Ja bym nie popuścił i zaskarżył go! O!
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Przesadzacie :wink: Zobaczcie na tron ,anvil czy tego nowego bohatera (a raczej co ma na plecach) .Dostaniecie cos ala zyrek z masa jakiś runów i innym płaskorzeźb .Imo nie powinien wygladc jak na arcie .Mysle tez ,ze na bank bedzieci mieli cos na kształt magii ,albo chociaż jednostke/zasady które w tej fazie cos robia :wink: Na przykład armie które miały dziwna magie zostały przystosowane do panującej edycji (TK) .Wiec albo będzie magia runiczna albo anvil będzie dawal jakies bonusy i odpalal cos na kształt czarów runicznych (?). No chyba ,ze w 9 edycji ma być zmiana fazy magii to DF będą pod ta edycje przygotowane ;)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »


Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Nie wiedziałem, ze armia amerykańska podczas wojny w Wietnamie wynajmowała krasnoludzkich zabójców trolli do łapania partyzantów wietkongu w jungli...

A myślałem, że po demonicznym cyrku czy latającej elfickiej gondoli równości i miłości nic już mnie nie zaskoczy ;P

Jestem ciekaw zdania największych tradycjonalistów i konserwatywnych klimaciarzy w battlu (czyli graczy kranosnoludzkich) co sądzą o bombowcach i szwadronach śmigłowców w ich armii ;P. Nowo odkryta miłość podparta podrasowanymi statystykami czy bluźnierstwo i zamach na krasnoludzki klimat? ;P

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Fajny art
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

@Kal_Torak
narazie nie wiadomo jeszcze jak beda wygladaly te zyrki. ciezko wiec cokolwiek powiedziec na ten temat.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Morsereg pisze:@Kal_Torak
narazie nie wiadomo jeszcze jak beda wygladaly te zyrki. ciezko wiec cokolwiek powiedziec na ten temat.

Eghm... wiadomo ;) no ale skoro wolicie ploty z zagranicy... to miłego szukania ;)

WD Weekly powinien być dostarczony jutro/pojutrze to sami zobaczycie foty ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

ODPOWIEDZ