Kraków-Zielonki, SMOK WAWELSKI, master 3x2400 1-2.02.14

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Re: Kraków-Zielonki, SMOK WAWELSKI, master 3x2400 1-2.02.14

Post autor: Gremlin »

Maciek P. pisze: Widze Duke, że ty miałeś niezły luck na tym turnieju. Ze mna też pokonałeś się sam :)
Spoko odbił sobie na mnie ;p
xYz

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

Gremlin pisze:
Maciek P. pisze: Widze Duke, że ty miałeś niezły luck na tym turnieju. Ze mna też pokonałeś się sam :)
Spoko odbił sobie na mnie ;p

nie bardzo :o
Obrazek

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Duke pisze: p.s Furion tak nam sie fajnie grało ale napisz tą relacje tak jak powinna wyglądać a nie tak jak tobie pasuje, chyba już z Crusem po którymś masterze przerabiałeś ten temat. Jak twój BSB dostaje 2d6 s 7 z banishmentu i nie wklepuje mu żadnej rany to jest raczej ważna rzecz w bitwie i wymaga uwzględnienia.
Lol, jasne. Zapomniałem :D farcik fchuj, stabilny duży punkt dla Ciebie więcej! Peace!

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

2 jeśli już 8) Dobra koniec tego wątku, ważne że turniej był w deche, jebać kostki :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

Furion pisze:
3. Duke, Empire, 15
Ciekawa rozpa i chyba całkiem dobrze zagrana. Herosi ze stubbornem, unit ze stubbornem, breaki na 3 kostkach, do tego czołg, armata i 2x banishment na turę. Z czarów nie wylosowałem komety, co było trochę przykre. później wystawiłem maszyny, więc armata była praktycznie wykluczona z gry. Zaczynamy. Czołg za górką na 12", pojedzie za 1 punkt pary i strzeli do bolca za 3. Chyba, że dostanie wind blastem 4" do tyłu i nie wjedzie w ogóle na gorkę. Altar z ifki zbija 8 Phoenix Guardów. PG szarżują na czołg. Z 0 z beasta do końca bitwy ładują mu 8 ran, sami oddając połowę punktów. Altar przez całą bitwę przyjmuje 5d6 s6 + jakieś bolce na twarz i w ostatniej turze spada. W ciągu gry wchodzą 3 chain'y: pierwszy nic nie robi, drugi nic nie robi, trzeci przetoczył się przez całą armię i ściągnął w sumie 8 rycków. W ostatnich turach szarżuję Silverami, warzywię rzuty, i odbijam się. Potem Duke warzywi gonitwę i ja zaganiam jeden oddział.


pozdrawiam
Furion
Furion bądź tak miły i mi wytłumacz jak można rzucić magic missle w czołg schowany za górką?
Obrazek

#Krasnal#
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Młodzi Gniewni, Poznań

Post autor: #Krasnal# »

A no tak że gra się na całej szerokości stołu a nie w jednym narożniku. Coś widziało czołg coś nie... Widocznie mag widział ;) Poz tym jeżeli czołg tam nie wjeżdżał z jednej kości tzn że górka nie stała 3' cale przy krawędzi i zasłaniała go od całego stołu...

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Może dlatego, że był schowany przed bolcami a nie przed magiem? :roll:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

nie widział go mag w sumie ; p
Obrazek

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

wind blast ma 24' zasięgu więc jak coś nie stalo idealnie na wprost to nie miało zasięgu,chyba że poszło ostro do przodu
Ostatnio zmieniony 3 lut 2014, o 23:27 przez oczko, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

Duke pisze:nie widział go mag w sumie ; p
Haha :) Niezły wałek :mrgreen:

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Super turniej :)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Maciek P. pisze:
Duke pisze:nie widział go mag w sumie ; p
Haha :) Niezły wałek :mrgreen:
Oj Macku Maćku, od razu wałek. Niedopatrzenie ^^
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

oczko pisze: Furion bądź tak miły i mi wytłumacz jak można rzucić magic missle w czołg schowany za górką?
Ale zwałowałem. Byłem pewny, że to Direct Damage :oops: Przepraszam!

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Furion pisze:
oczko pisze: Furion bądź tak miły i mi wytłumacz jak można rzucić magic missle w czołg schowany za górką?
Ale zwałowałem. Byłem pewny, że to Direct Damage :oops: Przepraszam!

To był napewno kluczowy czar 15pkt karnych dla Gamblersów, pakt wygrywa mastera ;)

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Dydu pisze:
Furion pisze:
oczko pisze: Furion bądź tak miły i mi wytłumacz jak można rzucić magic missle w czołg schowany za górką?
Ale zwałowałem. Byłem pewny, że to Direct Damage :oops: Przepraszam!

To był napewno kluczowy czar 15pkt karnych dla Gamblersów, pakt wygrywa mastera ;)
No ba.

ALe tu nie chodzi o wpływ na grę, tylko o zasady. Zwałowałem nieświadomie mało istotną sprawę. Tym niemniej karny kutas dla mnie, za granie pacynkami których zasad nie znam. Jeszcze raz przepraszam Duke'a i wszystkich tych, którzy są tym faktem oburzeni.

pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
Niedziel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182

Post autor: Niedziel »

Pytanie kto będzie chętny dać Ci tego karnego kutasa;p.

Dzięki wszystkim z którymi zagrałem, Seviemu za ogarnięcie organizacji, Panterowi i Lidderowi za sędziowanie, wszystko szybko i sprawnie.
Wielkie pozdrowienia dla wszystkich moich przeciwników, oraz tym którzy zostali na piwko/wódeczke/cokolwiek wieczorem, jeżeli po następnym masterze zostanie o tyle osób więcej co tym razem, to bawić sie będzie cała obsada;).

Do zobaczenia w Poznaniu, mam nadzieję:).
Prawdziwy Legionista nie ma kaca...

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Zdjęcia już się przesyłają .. stay tuned :wink:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Od sędziego.

Turniej bez burdy. Tylko dwa razy musiałem podjąć decyzję, gdzie gracze nie mogli się dogadać. Nie był to problem zasadowy, ani coś do zmierzenia. Chodzi o problem w komunikacji między graczami. Oczywiście sytuacji było więcej, ale gdy zostałem poproszony do stołu gracze sami się dogadali z moją pomocą lub sami. Cieszy mnie to, że sama obecność sędziego może pomóc i gracze potrafią się dogadać. Gracze niestety wciąż nie potrafią zapamiętać, aby nie ruszać figurek przed przyjściem sędziego. Wiem, że dokument LS wymaga sporych poprawek. Jak chce wymagać czegoś od graczy to najpierw samemu muszę zrobić porządek na swoim podwórku. Przepraszam więc za jego jakość i niejasne zapisy. Już do tego przysiadłem i włożę w to kilka minut ze swojego życia, aby rozgrywka odbywała się jeszcze sprawniej. Było też kilka śmiesznych akcji. ;)

- Wiecie, że macie to w RB?
- Tak, ale byłeś bliżej.

- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

- Macie to w RB.
- Co?
- Taka książka z zasadami.

- Sevi, skończyły się krokiety do barszczu.

Dziękuję Panterq za współpracę. Bardzo dobrze ogarnia sędziówkę i zasady. Jeśli chce ktoś go kiedyś wziąć jako sędziego na mastera to ma on moją pozytywną rekomendację. :D

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.
:mrgreen:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Wrzucanie zdjęc spowodowało u mnie Blue screen, a przy kolejnych próbach już tylko zwis.
Siłą tego faktu serdecznie pierdziel temat zdjęć na dzień dzisiejszy i proszę o chwile cierpliwości - czyli do jutra.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

ODPOWIEDZ