Rozluźnienie i spinanie posladów 4.0

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Re: Rozluźnienie i spinanie posladów 4.0

Post autor: Heretic »

Haha.

Nie widziałem gościa wcześniej. Podobało mi się szczególnie jak biegał w stroju astronauty po polu golfowym albo parodię D-DAY-u :lol2:
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Dziwi mnie, ze niektórzy ludzie mają takie przeświadczenie, że jeśli ktoś zrobić coś w internecie to absolutnie nikt inny nie może zrobić niczego podobnego :lol2:

http://www.youtube.com/watch?v=0WOvtZU2LAQ od razu przypomina mi sie ten filmik ;)
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Heretic pisze:Haha.

Nie widziałem gościa wcześniej. Podobało mi się szczególnie jak biegał w stroju astronauty po polu golfowym albo parodię D-DAY-u :lol2:

Ogarnij sobie jego resztę filmików, bo tu było tylko kilka akcji.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Matis pisze:Jak to uważasz za błazeństwo, to chyba Remiego jeszcze nie widziałeś... :roll:
http://www.youtube.com/watch?v=hw00i6TKi0A
Może pójdzie do meczetu i podrze koran.

Przy okazji:
Obrazek
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

Casp pisze:
Wypowiedzi użykownika A_A ziały nienawiścią. Musisz po prostu nam zaufać iż wykonujemy dobrze swoją ciężką robotę. Dbamy nie tylko o tak ukształtowane mózgi jak twój ale i o młode piękne i podatne na nienawistną indoktrynację. A podziękowań za dobrze wykonaną robotę maleńko...
Po pierwsze nie uważam jak Andrzej, że czas przemyśleć zmianę adminow- wykonujecie bezpłatnie kawał dobrej roboty.
Jednak w przypadku ostatniego bana nie zgadzam sie z Waszymi działaniami.
Dyskusja na temat genezy skłonności homoseksualnych nie jest homofobią ani nienawiścią, a od odpowiedzi, jaką uznamy za prawdziwą czy bardziej prawdopodobną wiele zależy we współczesnym świecie.
Jestem psychoterapeutą i na podstawie badan i doświadczeń klinicznych własnych i cudzych uważam, że większość osób przeżywających skłonności homoseksualne ma w swojej historii życia i w modelu więzi nieprawidłowości i zranienia, które prowadzą do szerokich zaburzeń tożsamości, także tożsamości płciowej. Istnieją genetycznie uwarunkowane predyspozycje, jak chocby poziom testosteronu, które jednak dopiero w połączeniu z czynnikami zewnętrznymi powodują powstanie tych skłonności. Tak uważam. Nie znam też szczęśliwych homoseksualistów.
Banowanie za dyskusje na ten temat i za pokazywanie skutków takiego myślenia to jest właśnie nasila nie konfliktu. Im więcej takich akcji, tym trudniej spokojnie mówić na ten temat, bo bycie banowanym i etykietowanym jako homofobii i faszysta- boli i złości. A intencje użytkownika albo albo nie wyglądały na hejterskie, raczej na poważne potraktowanie tematu.
Pozdrawiam
to chyba jakąś WYŻSZĄ szkołę skończyłeś. uchowaj każdego kto do Ciebie trafia na kozetę. Żyj i pozwól umrzeć.

sorka za nekromancje ale nie mogłem nie skomentować słów prostaka.

sorka i juz nie komentuje.
pozdrawiam
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Nieważne jak dawno temat ten był poruszony. Problem społeczny homoseksualizmu nadal jest ogromny. Tak samo jak ogromna jest niczym niedająca się wytłumaczyć niechęć do samego zjawiska. Powinniśmy o tym mówić.


Nieszczęście homoseksualistów podejrzewam wypływa głównie stąd, że nawet pseudonaukowcy, alla ten Pan próbują z nich zrobić ludzi chorych. (Skreślenie homoseksualizmu z listy chorych nastąpiło w 1973 r.) Jest ono związane ogólną niechęcią , a nawet nienawiścią co do zjawiska. Za pewne ugruntowane koniecznością bycia w pozycji seksualnego wyrzutka społeczeństwa, który ze względu na ogólny brak tolerancji nie może nawet sie podzielic z nikim swoim zdaniem na ten temat.

Znam osobiście kilku gejów i nie wyglądają na osoby o cieżkich zaburzeniach psychospołecznych lub skrywającymi głębokie nieszczęście. Nie znam praktyki tego Pana, ale jego interpretacja mnie obraża, czuje się nią obrzygany.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

dobrze Alden powiedz nam kim jesteś ,ile masz i jakie wykształcenia oraz jakie masz preferencje... wtedy rozważę czy traktować Twoje słowa poważnie - bo jak na razie obraziłeś piszącą kulturalnie osobę bez powodu...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

PiotrB pisze:dobrze Alden powiedz nam kim jesteś ,ile masz i jakie wykształcenia oraz jakie masz preferencje... wtedy rozważę czy traktować Twoje słowa poważnie - bo jak na razie obraziłeś piszącą kulturalnie osobę bez powodu...
Pisanie farmazonów w sposób kulturalny nie powoduje, że farmazony przestają być farmazonami . A za takowe Alden, Heretic i zapewne jeszcze spora grupa innych użytkowników uważa wywód Caspa. Osobiście, oprócz tego, że w ogóle nie chciałbym trafić na kozetkę, to tym bardziej do człowieka który ma takie poglądy na temat powiązany dość silnie z jego zawodem.
No a tekst "nie znam też szczęśliwych homoseksualistów" to klasa sama w sobie.
Uerph.

Zablokowany