NoWE (zbiór plot str. 113)

Wood Elves

Moderator: Gremlin

Zablokowany
Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Re: NoWE.

Post autor: Azgaroth »

Luc pisze:

Masz coś do nowych modeli krasi ?
Według mnie są mega i jeśli w takim stylu wyjdzie coś do WE to będę przeszczęśliwy ;)

Wszystko to kwestia gustu ale poziom narzekactwa w temacie nowości do dwarfów przerósł wszystko.... tam jest jedno wielkie narzekanie, aż czytać nie idzie :P

Ja nie wiem - ale sporo ludzi podnieca się modelami 5ed a dla mnie to taka kupa, że wstyd to pokazywać na stole....obojętnie jak pięknie by nie było to pomalowane to dla mnie zawsze pozostanie "kulfonem" :twisted:

PS. Żyrki są wypasione :)
W sumie to nie mam, im dłużej na to patrzę tym bardziej akceptuję to co widzę :) Nie chodziło mi o design tych figurek, bardziej o trend w którym to wszystko idzie :)

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Jakby w takim trendzie były utrzymane nowe WE to bym był szczęśliwy :D
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Luc pisze:
Azgaroth pisze:Przyznam, że przy obecnych trendach jakie serwuje GW (np. ostatnie żyrki do krasi), zacząłem się trochę bać 8 edycji WE :) Może lepiej, żeby nie przyszła ?:)

Masz coś do nowych modeli krasi ?
Według mnie są mega i jeśli w takim stylu wyjdzie coś do WE to będę przeszczęśliwy ;)

Wszystko to kwestia gustu ale poziom narzekactwa w temacie nowości do dwarfów przerósł wszystko.... tam jest jedno wielkie narzekanie, aż czytać nie idzie :P

Ja nie wiem - ale sporo ludzi podnieca się modelami 5ed a dla mnie to taka kupa, że wstyd to pokazywać na stole....obojętnie jak pięknie by nie było to pomalowane to dla mnie zawsze pozostanie "kulfonem" :twisted:

PS. Żyrki są wypasione :)
Odpowiedź na post Azgaroth to modelowe:
"przyganiał kocioł garnkowi"

Luc - nie ma to jak być beztroskim hipokrytą ;P.
Tym postem przebiłeś nawet najbardziej zatrwadziałego "narzekacza" krasnoludzkiego.
Zresztą gracze krasnoludzcy to dusza WFB - tradycjonaliści i konserwatyści - ich "narzekactwo" jest jak najbardziej zgodne z ich "duchem". Problem pojawiłby się wtedy gdyby właśnie nie narzekali ;P

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Coś w tym jest :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Gremlin
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

brnąc w to dalej zupełnie bez sensu to ogół graczy WE to zapewne introwertycy i outsiderzy
xYz

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Gremlin pisze:brnąc w to dalej zupełnie bez sensu to ogół graczy WE to zapewne introwertycy i outsiderzy
U mnie się zgadza :mrgreen:
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Jacobs pisze:
Gremlin pisze:brnąc w to dalej zupełnie bez sensu to ogół graczy WE to zapewne introwertycy i outsiderzy
U mnie się zgadza :mrgreen:
U mnie raczej też :D

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

U Chidy też.

Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

Gremlin pisze:brnąc w to dalej zupełnie bez sensu to ogół graczy WE to zapewne introwertycy i outsiderzy
jaka armia tacy gracze xD

Słychać jakieś nowe plotki o WE? Widziałem, że ze strony zniknął batalion wiec możliwe że plotki o nowych corach (driadach i GG) się potwierdzą. Szczerze mówiąc wolałbym nie, bo modele są na tyle ładne, że nie potrzebują rimejka. Za to jest wiele, które ptrzebują - patrz Treekiny i metale. Do tego wolałbym pare nowości, bo jakiegoś wielkiego wyboru oddziałów to my nie mamy :/

Ile nowości maja krasie jak na razie? Bomber i jakiś oddział strzelający ma wyjść. Coś więcej?

Gremlin
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

AB w twardej oprawie, i Hobbito-Dłarfyy.
xYz

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Me_gusta pisze:
Gremlin pisze:brnąc w to dalej zupełnie bez sensu to ogół graczy WE to zapewne introwertycy i outsiderzy
jaka armia tacy gracze xD

Słychać jakieś nowe plotki o WE? Widziałem, że ze strony zniknął batalion wiec możliwe że plotki o nowych corach (driadach i GG) się potwierdzą. Szczerze mówiąc wolałbym nie, bo modele są na tyle ładne, że nie potrzebują rimejka. Za to jest wiele, które ptrzebują - patrz Treekiny i metale. Do tego wolałbym pare nowości, bo jakiegoś wielkiego wyboru oddziałów to my nie mamy :/

Ile nowości maja krasie jak na razie? Bomber i jakiś oddział strzelający ma wyjść. Coś więcej?
Z nowości mają póki co - Irondrakes, Gyrobomber i kilku bohaterów. Reszta to reedycje starych figsów.

Co do WE, plotek na razie nie ma i myślę, że do końca marca na pewno nie będzie...Jeśli rzeczywiście, jak plotki zapowiadały WE ukażą się w maju to zapewne pierwsze sensowne plotki (a nie wishlisty) usłyszymy w okolicach połowy kwietnia...

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1567
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Najważniejsza z plotek jaka się pojawi to taka, która potwierdzi wyjście booka ;)

Niby wszyscy ćwierkają, ale póki nie będzie poruszenia jak przy innych bookach, pierwszych przecieków, newsów, ruchów GW...spać spokojnie nie będę :lol2:

Ja mam tylko cichą nadzieję na MC na jeleniach i poprawienie zasad/cen obecnych jednostek (jakiś Ward bo ten obecny to śmiech, magia, i coś co wzmocni naszych łuczników bo daleko im do "najlepszych łuczników WFB")

Skoro mamy być armią partyzancko-strzelecką to nią bądźmy ;)
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Gremlin
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Już konwertuje swojego własnego miniguna na szyszki i magiczny pyłek ze skrzydeł Arielki, zmutowany Jeleń i Wrona z 3cim okiem już jest jako wierzchowce pod Drzewoelfa z T5, zrzucajacego Baniaki Os na głowy wrogów!
xYz

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

nawet o tym nie myśl....
Obrazek

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

A ja bym bardzo chciał by Treeman mogł rzucać kamykami jak stone thrower :)

Gremlin
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

" A ja bym chciał by heretyków dalej palono na stosie"
xYz

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

oj z tym ostatnim to trzeba uważać bo jeszcze by grających w figurki uznali za heretyków....
Obrazek

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2936
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

I co, wysłali by ich na stos ?

Jakoś nie jara mnie ten pomysł :P .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

Tak sobie czytam te płacze w dziale dwarfów i mam nadzieję że my nie będziemy mieć powodów do marudzenia. W końcu jesteśmy już chyba następni w kolejce z WFB. Tak czy siak niedługo prawdopodobnie strumyk plotek będących w dużej części wishlistem powinien niedługo wezbrać i zamienić się jeżeli nie w rzekę to chociaż w porządny potok - tylko właśnie im bliżej premiery tym w sumie jakoś coraz mniej mi do niej tęskno...
Obrazek

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1567
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

oczko pisze: tylko właśnie im bliżej premiery tym w sumie jakoś coraz mniej mi do niej tęskno...
Bo boisz się tak samo jak ja, że wyjdzie book i o zgroza może być jeszcze gorszy od obecnego ? :twisted: :twisted:
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Zablokowany